بازیابی ارزهای مفقود شده

شايد لينك قرارداد contract را فراموش كرده باشيد . بايد لينك همين پول را كاپي و در صفحه خود پيست كنين

اخه چجوری میشه راهنمایی کنید من بلد نیستم روشش چجوری هستش اگه برام توضیح بدی ممنون میشم

1 Like

کجا لینک را کپی کنم
متوجه نشدم
لینک تراکشن رو اینجا کپی کنم??
مرسی تشکر

1 Like

من بیت تورنت خریدم از دیروز صرافی ارسال کرد تایید هم شد ولی تو ولت نشون نمیده
میشه کمکم کنین

d6e6fe4246bcd7db3f87ab933c016a3fc7c8d29ff839574fb3ea95b722f4c77c
کد پیگیری

1 Like
1 Like

d6e6fe4246bcd7db3f87ab933c016a3fc7c8d29ff839574fb3ea95b722f4c77c
کد پیگیری منه
ارز من نیومد تو ولت خواهشن راهنمایی کنین چیکار کنم

1 Like

سلام
بیت تورنت خریدم ولی تو ولت نشون نمیده تراکنش انجام شده ظاهرا ارز تو ولت هستش ولی نشون نمیده
راهنماییم کنید

1 Like

سلام میشه راهنمایی کنید که ارز من چرا تو ولت نمیاد از صرافی خریدم تایید شد هش تراکنش هم هست ارز اومد تو ولت ولی به قبلی اضافه نشده

2 Likes

سلام خوبی؟ من بایننس کوین استیک کردم
الان آن استیک‌نمیشه
نمیدونم چیکارم

1 Like

سلام من رمز کیف پولم را گم کردم ، ایا راهی برای دست یابی مجدد نه کیف پول و سکه های داخلش هست ؟؟ ممنون از راهنماییتون

1 Like

من
etc
واریز کردم ولی
pancakeswap
کانکت نمیشه به تراست ؛
فقط
smartchain
وصل بود که بهش
bnb
زدم و اونم دریافت نشده

1 Like

Sometimes the use of stacks requires authentication, but this issue has been resolved for several months for more user access.

When buying, pay close attention to the abbreviation of the currencies. You may have bought a currency similar to your own.

Make sure you select the correct network and transfer the currency correctly on the network

سلام ببخشید من امروز اشتباهی ۵۰۰۰ تا دوج کوین واریز کردم به ادرس خود والت خودم از حسابم کم شد و دیگه ام برگشت نخورد میخواستم بدونم که میشه کاریش کرد

1 Like

Hello, I made a mistake today and deposited 5,000 Doge coin to My wallet it was deducted from my account and dont return to my account . I wanted to know can i do something for my money .

Correspond with the exchange that transferred the currency to you. If you do not reach the result,send your hash number to support the wallet.

سلام مقداري ارز ترون به حسابم واريز كردند و تراكنش تاييد شده است . اما ترون ها تو حسابم نيستند . لطفا راهنماييم كنين

If you have your own 12-word password, you can recover your wallet and it doesn’t matter if you lost your password.