بازیابی ارزهای مفقود شده

سلام ببخشید من امروز اشتباهی ۵۰۰۰ تا دوج کوین واریز کردم به ادرس خود والت خودم از حسابم کم شد و دیگه ام برگشت نخورد میخواستم بدونم که میشه کاریش کرد

1 Like

Hello, I made a mistake today and deposited 5,000 Doge coin to My wallet it was deducted from my account and dont return to my account . I wanted to know can i do something for my money .

Correspond with the exchange that transferred the currency to you. If you do not reach the result,send your hash number to support the wallet.

سلام مقداري ارز ترون به حسابم واريز كردند و تراكنش تاييد شده است . اما ترون ها تو حسابم نيستند . لطفا راهنماييم كنين

If you have your own 12-word password, you can recover your wallet and it doesn’t matter if you lost your password.

Send the transfer hash to the wallet support in the exchange you transferred from

داداش شاید دوج کوین غیر فعال شده رو کیف پولت
برو دوج کوین رو سرچ کن تو کیف پولت و فعالش کن بیاد صفحه اول کیف پولت

باید سعی کنید آدرس را دقیق وارد کنید چون خیلی از رمز ارز ها بصورت توکن هستند و و بر بستر اتریوم یا بیت کوین و یا ترون و بی آن بی هستن باید هواستون باشه چون یکسری بیت تورنت ها بر بستر ترونه و بر بستر بی آن بی هم هست

سلام اگه روشش و پیدا کردی لطفا به منم بگو چون همین
مشکل و منم دارم
منم رمز کیف پولم و گم کردم

با سلام میشه راهنمایی کنید
چند وقته ارز ftm رو خریدم از صرافی ارزجو ولی توی تراس والتم نیومده
لینک پیگیری ارسال نمیشه اینجا

1 Like

سلام خسته نباشید
من مقداری ارز فانتوم خریدم صرافی میگه واریز شده ولی به کیف پول من نیومده میشه راهنمایی کنید؟

اینم کد پیگیری هست
0x9520fd304722f3bbaa848260bc51da266536206bc25a74a3029958fcf03440c5

Turn on your VPN a few times and go inside the wallet and refresh it. It is possible that your coins are blocked in one of the blockchains. Please

دوستان من ارز NEAR داشتم وقتی کیف پولم رو مجددا import میکنم موجودی رو 0 نشون میده.
دیروز هم از بایننس خریدم با اینکه تایید شده اما هنوز نیومده تو تراست
کسی میدونه مشکل چیه؟

1 Like

سلام ، من به اشتباه یه ادرس که قبلا کپی کردم را برای فروش زدم و از حسابم کم کرد حالا چیکار کنم به حسابم بیاد از حسابم کم کرده 250 تا ترون

اصلا اون ادرس کلا اشتباه بود ولی از حساب برداشت

2 Likes

@mim.sedghi
Hello dear friend. Please make sure your network is transferred. Make sure you choose the right network. Please help by sharing the topics you like

Hi dear reza
I manged to recover my NEARs, that was a little tricky.I think it is a bug from Trust Wallet.
I will share my experience in following topic

1 Like

سلام یکی خاهشا کمک کنه اگه میدونه، این تراست ولت دهن منو سرویس کردده… توش تتر. یختم،ومیتونم انتقال بدمشون، گیر انرژی میده،هرچی ترون فروزن کردم، ترونم میکنه، بازم نمیشه

سلام دوستان لطفا یکی من و راهنمایی بکنه.من از صرافی داخلی مقداری ارز بایننس انتقال دادم به تراست ولت . حالا تو تراست اندازه بایننس دریافت شده رو درست میزنه ولی تو قسمت بالایی و یا چنج کردن خیلی کمتر میزنه.

کسی میدونه چیکار باید بکنم؟تو جمع کل دارایی همون مقدار کم رو حساب میکنه.از صرافی داخلی هم پرسیدم گفت که از سمت ما ارسال شده از تراست ولت پیگیری بکنین.ولی هرچی ایمیل میزنم هیچ جوابی بهم نمیدن.لطفا کمکم بکنین.

65BEFAB2455F46F2DAD51B1F5E357AF9796D7F89E8DA75EDE72026693A308747

اینم‌ادرس هش انتقال من
باتشکر
[email protected]

@shahram64173
It looks like you have lost your coins😔 Try harder and enter into negotiations with the support of the address you entered.

1 Like