بازیابی ارزهای مفقود شده

سلام خسته نباشید ببخشید من تعدادی دوج کوین توی کیف پولم داشتم که بدون انتقال یا فروش آنها ناگهان صفر و خالی شدم لطفا کمک کنید سکه هام و بازیابی کنم

2 Likes

السلام علیکم
از کدام پلتفارم مفقود شده برادر عزیز و چطور مفقود شد ؟ اگر امکان داشته باشد کم معلومات بدهید.

1 Like

از کیف پول تراست والت یهویی اومدم توش دیرم صفر ۲۴۰۰ تا دوج خریده بودم از صرافی بیت برگ خریده بودم وضع مالیم خوب نیست همون دار و ندارم بود کمکم کن لطفا

1 Like

سلام
من بیت تورنت خریدم از دیروز صرافی ارسال کرد تایید هم شد ولی تو ولت نشون نمیده
میشه کمکم کنین

1 Like

Why can I help you with my BitTorrent currency that I bought yesterday, but it has not come to my terrace yet ??

1 Like

شايد لينك قرارداد contract را فراموش كرده باشيد . بايد لينك همين پول را كاپي و در صفحه خود پيست كنين

اخه چجوری میشه راهنمایی کنید من بلد نیستم روشش چجوری هستش اگه برام توضیح بدی ممنون میشم

1 Like

کجا لینک را کپی کنم
متوجه نشدم
لینک تراکشن رو اینجا کپی کنم??
مرسی تشکر

1 Like

من بیت تورنت خریدم از دیروز صرافی ارسال کرد تایید هم شد ولی تو ولت نشون نمیده
میشه کمکم کنین

d6e6fe4246bcd7db3f87ab933c016a3fc7c8d29ff839574fb3ea95b722f4c77c
کد پیگیری

1 Like
1 Like

d6e6fe4246bcd7db3f87ab933c016a3fc7c8d29ff839574fb3ea95b722f4c77c
کد پیگیری منه
ارز من نیومد تو ولت خواهشن راهنمایی کنین چیکار کنم

1 Like

سلام
بیت تورنت خریدم ولی تو ولت نشون نمیده تراکنش انجام شده ظاهرا ارز تو ولت هستش ولی نشون نمیده
راهنماییم کنید

1 Like

سلام میشه راهنمایی کنید که ارز من چرا تو ولت نمیاد از صرافی خریدم تایید شد هش تراکنش هم هست ارز اومد تو ولت ولی به قبلی اضافه نشده

2 Likes

سلام خوبی؟ من بایننس کوین استیک کردم
الان آن استیک‌نمیشه
نمیدونم چیکارم

1 Like

سلام من رمز کیف پولم را گم کردم ، ایا راهی برای دست یابی مجدد نه کیف پول و سکه های داخلش هست ؟؟ ممنون از راهنماییتون

1 Like

من
etc
واریز کردم ولی
pancakeswap
کانکت نمیشه به تراست ؛
فقط
smartchain
وصل بود که بهش
bnb
زدم و اونم دریافت نشده

1 Like

Sometimes the use of stacks requires authentication, but this issue has been resolved for several months for more user access.

When buying, pay close attention to the abbreviation of the currencies. You may have bought a currency similar to your own.

Make sure you select the correct network and transfer the currency correctly on the network