پاسخ به سوالات به زبان فارسی

سلام , من یه مقدار تتر از بایننس انتقال دادم به تراس ولت دو ساعت گذشته هنوز هم نیومده
روی شبکه ترون هم بود آدرس هم چندین بار چک کردم همون آدرس همیشگی بود که انتقال میدادم
توی ترون اسکن هم که رفتم تراکنش رو دیدم هش هم تشکیل شده بود و تایید شده بود
با فیلتر شکن هم تراس رو باز کردم
قیمت بقیه ارز هام نوسان میکه اما هنوز موجودی تترم رو صفر نشون میده

اینم هش تراکنش

سلام رئیس جان .
یه لطف میکنید بفرمایید چکار باید بکنم ؟
من مشکلم این هست که از ابان تتر به شبکه bep ۲۰ انتقال دادم ، ولی تراتست ، اتریوم را فقط رو bep ۲ داره نه ۲۰

سلام چطور باید سوال بپرسیم تو این صفحه ؟ من مقداری تتر trc20 به تراست منتقل کردم با وجود تایید واریز نشده قبلا مقداری تتر erc منتقل کرده بودم که مشکلی نداشت

1 Like

باید مقداری ترون داخل والتتون داشته باشید تا بتونین توکنتون رو آن استک کنین.

منم مشکل تورو دارم،٢٠٠ تتر از بایننس منتقل کردم به تراست والت،تو سایت هم چک میکنم انجام شده
ولی نیومده به ولتم
پشتیبان چیکار کنیم؟!

1 Like

سلام از صرافی wink خریدم ولی هنوز به کیف پولم واریز نشده.اپ آپدیت شده وبافیلترشکنم مشکل رفع نشد

ad7bdb6197781c7fdaf896e9e6a7e45a3d22501238a5a51e93683a4de2bbdb43 شماره هش

TRuM2QjfWHJFd6b7ULpbyKANZjRD9wUDpWاینم شماره ولتم

سلام وقت بخیر دوست عزیز. من ی مقدار ارز ایون خریده بودم ک توی ترس ولتم دریافت شده بود ولی موجودی نداشت. یعنی موجودیت صفر واحد ایون. بعد از اون اومدم اینجا توی سوالات انگلیسی جستجو و جو کردم دیدم بقیه ادمین ها نوشتن برای حل این مشکل باید برنامه پاک بشه و دوباره نصب بشه… من این کارو کردم مشکل ایون حل شد یعنی ایون هام اضافه شد . ولی الان دوباره ک نصب کردم از سری اول ی سری از ارزها تو ترس نیست… کلی بخوام بگم قبلا دوازده هزار دلار داشتم الان هشت هزار و پونصد :🤦🤦 🤦🤦🤦 چیکار کنم الان دارم بدبخت میشم

سلام برای منم همین مشکل پی اومده چکار میشه کرد پول ریختن ولی تو ولتم نیست

چکار باید کنیمبرای منم همین مشکل پیش اومده تتر زدن نیست تو ولتم

چکار باید کنیمبرای منم همین مشکل پیش اومده تتر زدن نیست تو ولتم

سلام من مقداری تتر رو به کیف پول انتقال دادم ولی هنوز نیومده به
کیف پولم لطفا راهنمایی کنید

1 Like

سلام من مقداری ارز دیجی بایت خریدم ولی به کیف پولم نیومده چکار باید بکنم

1 Like

ببخشيد اين سوال رو انگليش نوشته بودم بعد ديدم فارسي هم اينجا شما لطف ميكني جواب ميدي،
how can I change binance- peg(BEP20) ethereum to ERC20 ethereum in me trust wallet?

سلام.لطفا منو راهنمایی کنین.من ارز وین انتقال دادم ولی تو ویف پولم نمیاد

سلام وقت بخیر
من ۲ میلیون تتر از بیتستان خریدم و به کیف پول تراست ولتم انتقال دادم تی ایکس هش هم بررسی کردم اومده بود به حساب ولی تراست ولت نشون نمیده لطفا راهنمایی کنید

سلام من از صرافی بیت برگ امروز ارز وینک رو خریدم تراکنش هم
موفق هست ولی به ارزهای من اضافه نشده میشه پیگیری کنید

اینم لینک تراکنش

://tronscan.org/#/transaction/02ecd527458ed01cc3543d381562785836b2c3b835d39389854563faf0ee2726

اینم آدرس ارز وینک در تراست پالتو

TCt36g3RVmx7MuGUGsNzM5CU7VMU1xpHNA

منم دقیقا این مشکل و دارم

اگه جواب گرفتی میشه به منم بگی چون اعصابم رو بهم ریخته

سلام وقت بخیر
من مقداری تتر خریدم بر پایه ترون ولی هنوز به حسابم نیومده تیایکس هش هم نشون میده که به حسابم واریز شده وتمتم مراحل رو درست انجام دادم لظفا راهنمایی کنید

1 Like

سلام من دیروز صبح ۳ تا ارز انتقال دادم به کیف تراست ولی هنوز تو کیف ننشسته کیف رو ریکاوری کردم ولی درست نشد
داخل بلاک چین انتقال تایید شده

1 Like

سلام خسته نباشید من ۷ روز پیش مقداری بی تی تی از صرافی بایننس انتقال دادم به تراست ولتم از شبکه تی ار سی بیست داخل اکسپلور بایینس رفتم وصل شد به شبکه انتقال ترون و مراحل همه با موفقیت انجام شده بود ولی هنوز به تراست ولتم نیومده بی تی تی لطفا اگر میتونید کمک کنین ممنونم
TxID:

d317b9e761b475aa1b5804e36ef6be8c4cd1d90003cfbb03bececb145ea718f6

Amount:

8901

Name token: BTT

Date:2021/04/17

10:45:45