پاسخ به سوالات به زبان فارسی

سلام خسته نباشید

سرچ کردم ولی بی ای پی ۲ را پیدا میکنه
و بی پی ای ۲۰ را پیدا نمیکنه.

سلام و ممنونم از جوابی که میدین و توجهی که میپردازین

تقریبا بله چون اساسا بعد از از دست دادن کیفم یاد گرفتم
کهمیشه چندتا کیف پول داشت ، اما الان مرور میکنم و یه چیزی یادم اومده، در صفحه اول، اونجایی که گفتم از قبل کیف پول دارم روی عبارت پرایوت کی چی هست زدم و صفحه
Help
باز شد و اونجا برای مثال گفته بود که کیف اتریم( و نه مولتی)
رو انتخاب کن، و فکر می‌کنم همه مشکلات از اینجا شروع شده
یعنی یک بار کیف فقط اتریم رو باز کردم و بعد دوباره مولتی کوین رو امتحان کردم

جالب اینجاست که در یک ولت دیگه هم به اسم
Tronlink pro
یه مقدار ارز ترون داشتم که هست و یک مقدار هرز دیکه داشتم که اونهم موجودی صفر میده،
بنظر من همون مقدار که محاله یه رمز برای دو تا کیف پول باشه ، همون قدر هم محاله یک اتفاق مشابه برای دوتا نرم افزار کیف پول رخ بده

سلام
من تعداد 207.35 دوج کوین روی شبکه
Bep20
از بایننس به تراست ولتم به آدرس:

0x9553241b95C96360b71ED2dC3a9dC7954d8D06B4

ارسال کردم. در حالی که شبکه تراکنش را موفق نمایش میدهد ولی دوج کوین در ولت من نمایش داده نمی شود.

Txid:

0x3366b9c45c2bc3f2fa08a6981bd45422b59d5417379c648ab5d0ad3e92e03b4a

این هش تراکنش هست که با موفقیت است ولی در کیف نمایش داده نمی شود

سلام
من مقداری ترون دارن و استیک کردم برای سه روز ولی الان بعد از گذشت تقریبا بالای یکهفته نتونستم ان استیک کنم
وقتی درخواست ان استیک میزنم پیام موجود نیست برام میاد

سلام منم مشکل شما رو دارم
تونستی مشکلت رو حل کنی به ما هم ندا بده😭
سلام منم مشکل شما رو دارم
تونستی مشکلت رو حل کنی به ما هم ندا بده😭

سلام من از نوبیتکس تتر خریدم و انتقال دادم به کیف پول تراست ولت آدرس مقصد هم درست زدم داخل سایت نوبیتکس تراکنش انجام شده از ترون اسکن هم پیگیری کردم کانفرم زده ولی هنوز تو کیف پولم نشسته لطفا راهنمایی کنید ممنون

سلام من هم این مشکل رو با ریپل دارم
من مقداری ریپل به تراست والت خودم انتقال دادم تراکنش موفق هست و توی تاریخچه تراست ولت هم قابل نمایش هست ولی
تراست والت مقدار بالانس رو صفر نشون میده در صورتی که باید حداقل 960 ریپل نشون بده الان دو روز هست که هنوز درست نشده و پشتیبانی هم جواب نداده .

منم همین اتفاق افتاده چند روزه خریدم ولی هنوز نیومده
اینم رسیدش
ولی به والتم نیومده
نمیشه رسید ارسال کرد

1 Like

سلام وقت بخیر. ارز وینک خریدم ولی در تراست والت نشون‌نمیده. تمام مراحل گفته شده رو هم انجام دادم ولی باز هم نشون نمیده.

سلام من ۲۴ ساعت پیش ارز win و bttوtrxرو به کیف تراست ولت ارسال کردم از صرافی
ولی هنوز خبر از ارز من نیست
صرافی ارسال کرده و تاییدیه بلاکچین رو هم دیدم کانفرم خورده ولی هنوز خبری از ارز من نیست

سلام من ۲۴ ساعت پیش ارز win و bttوtrxرو به کیف تراست ولت ارسال کردم از صرافی
ولی هنوز خبر از ارز من نیست
صرافی ارسال کرده و تاییدیه بلاکچین رو هم دیدم کانفرم خورده ولی هنوز خبری از ارز من نیست

سلام.بنده ده روز پیش مقداری ارز وین خریداری کردم که به صورت کامل و صحیح توی کیف پولم نمایش داده می شد. اما از دیروز از بین ارزهایی که توی کیف پولم دارم فقط همین یک ارز صفر شده و سابقه خرید و فروشی رو هم واسش نشون نمیده. هم برنامه و هم کیف پول رو مجددا نصب و وارد شدم اما نتیجه ای نداد. لطفا کمک بفرمایید

سلام , من یه مقدار تتر از بایننس انتقال دادم به تراس ولت دو ساعت گذشته هنوز هم نیومده
روی شبکه ترون هم بود آدرس هم چندین بار چک کردم همون آدرس همیشگی بود که انتقال میدادم
توی ترون اسکن هم که رفتم تراکنش رو دیدم هش هم تشکیل شده بود و تایید شده بود
با فیلتر شکن هم تراس رو باز کردم
قیمت بقیه ارز هام نوسان میکه اما هنوز موجودی تترم رو صفر نشون میده

اینم هش تراکنش

سلام رئیس جان .
یه لطف میکنید بفرمایید چکار باید بکنم ؟
من مشکلم این هست که از ابان تتر به شبکه bep ۲۰ انتقال دادم ، ولی تراتست ، اتریوم را فقط رو bep ۲ داره نه ۲۰

سلام چطور باید سوال بپرسیم تو این صفحه ؟ من مقداری تتر trc20 به تراست منتقل کردم با وجود تایید واریز نشده قبلا مقداری تتر erc منتقل کرده بودم که مشکلی نداشت

1 Like

باید مقداری ترون داخل والتتون داشته باشید تا بتونین توکنتون رو آن استک کنین.

منم مشکل تورو دارم،٢٠٠ تتر از بایننس منتقل کردم به تراست والت،تو سایت هم چک میکنم انجام شده
ولی نیومده به ولتم
پشتیبان چیکار کنیم؟!

1 Like

سلام از صرافی wink خریدم ولی هنوز به کیف پولم واریز نشده.اپ آپدیت شده وبافیلترشکنم مشکل رفع نشد

ad7bdb6197781c7fdaf896e9e6a7e45a3d22501238a5a51e93683a4de2bbdb43 شماره هش

TRuM2QjfWHJFd6b7ULpbyKANZjRD9wUDpWاینم شماره ولتم

سلام وقت بخیر دوست عزیز. من ی مقدار ارز ایون خریده بودم ک توی ترس ولتم دریافت شده بود ولی موجودی نداشت. یعنی موجودیت صفر واحد ایون. بعد از اون اومدم اینجا توی سوالات انگلیسی جستجو و جو کردم دیدم بقیه ادمین ها نوشتن برای حل این مشکل باید برنامه پاک بشه و دوباره نصب بشه… من این کارو کردم مشکل ایون حل شد یعنی ایون هام اضافه شد . ولی الان دوباره ک نصب کردم از سری اول ی سری از ارزها تو ترس نیست… کلی بخوام بگم قبلا دوازده هزار دلار داشتم الان هشت هزار و پونصد :🤦🤦 🤦🤦🤦 چیکار کنم الان دارم بدبخت میشم