پاسخ به سوالات به زبان فارسی

سلام ، من ارز ریف فایننس خریدم دو روز پیش از صرافی بیت برگ ولی واریز نشد به والت ، چک کردم باهاشون گفتن ک واریز شده بحساب والت ، اگر نمیبینید با پشتیبانی والت تماس بگیرید؟ مسیر تراکنش هم برام ارسال کردن ، چطور میتونم تماس بگیرم ؟

Why are all receive address of coins in trust wallet the same? I did a transaction from safemars to shib . I copied the ship receive wallet and paste on the table and done. Then I noticed that it send to the address I copied but when I check the detail. I understood that the receipt to safemars . And only I paid a fee for transferring safemars to safemars.
When i checked again I got that all receive addresses of coins in trust wallet are the same
چرا همه آدرس های دریافت کوین ها در تراست والت یکی هستند من از سیف مارس به شیب داخل اپ ترانزفر
انجام دادم با فی ظاهرا ترانزفر انجام شده اما دوباره به خود سیف مارس واریز شده. یعنی امکان انتقال کوین به کوین در داخل خود اپ وجود نداره

1 Like

سلام من مقداری دوج ارسال کردم به کیف پولم ولی هنوز ارسال نشده یا 6096d6554336356ce39ee064306cbabc1627fa1002d9fcc63822db39c62a3b9b داده نمی شود

سلام من مقداری توکن pancake از بایننس خریدم وبه تراست ولتم بربستر bep20 انتقال دادم اما نشون نمیده توی تراست ولتم لطفا راهنمایی کنین

سلام
خوبی عزیز
بنده مقداربایننس چاین به اتر سوآپ کردم
از بایننسم کم شده ولی الان ۳روزه به موجودی اترم واریز نشده.مشکل شما بعداز چند روز برطرف شد پایا راهکاری برای بنده داری
ممنون میشم

سلام
دوستان من ۰.۰۲ اتر رو خواستم سواپ کنم به شیبا
ترنسکشن متاسفانه ارور داد و مشکل اینه که اون مقدار اتر هم برنگشته به موجودیم

Status:
Fail with error ‘Too little received’

چطوری میتونم این ترنسکشن رو کنسل کنم یا اینکه احیا کنم اتر رو توو کیف پولم؟

Hash:

0xa2da8b1507b86b104487c8cc60251a81398694da2f214abf042d051ba226a80b

سلام بچه ها میشه لطفا منو راهنمایی کنید؟ من دو روز پیش مقداری ترون از تراست ولتم به یکی از صرافی ها زدم،و بعدش تراستم رو آن اینستال کردم، و دوباره نصب کردم،و کد هارو وارد کردم،و وارد تراستم شدم،حالا اطلاعات انتقالم رو نشون نمیده، و ترون هامم به صرافی نیومده.میشه بگید باید چکار کنم؟

سلام خسته نباشید
دو واحد و خورده ای لایت کوین از کیف تراست والتم
به این ادرس فرستاده شده
LKPfEYrMeqTiqR3AC5vRuph2cNA2d5aNdn

اینم transfer id:

29ac9ef412ecb27d3a621b1f2485dfd2972f7d9b648891fd1d91bdf704e9a483

امکانش هست بتونم دوباره برشون گردونم؟
ممنون میشم جواب بدین

سلام. خسته نباشید. من 10 روز پیش 2.99 اتریوم کلاسیک از باینانس به تراست ولت فرستادم. پیام عملیات موفق هم برام ایمیل شد. همه مراحل آپدیت کردن و خارج شدن از کیف وتغییر شبکه را هم انجام دادم ولی چیزی توی کیف نشون نمیده. لطفا کمکم کنید. ممنون
0x2094C30440230a6A5E72A8d9D18fF4fdF37683ea

سلام
من دوتا سوال دارم
1- اخیرا یک توکن مشکوک به تراست ولت من اضافه شده " nero finance" چطوری میتونم حذفش کنم ؟ اصلا چی هست این ؟
2- مقداری smart chain تو ولت من هست 0.035 ولی وقتی قصد خرید در صرافی (پنکیک) رو دارم و روی گزینه ی max میزنم برای خرید ، 0.025 نشون میده ، ایرادش چیه ؟

سوال فارسي رو كجا ميشه مطرح كرد؟
سوالم اينه كه توي
multi trust wallet
اگه تراست والت اولي هك بشه و مبالغي ازش منتقل بشه به آدرس هكر، و توي همون اپ تراست توي موبايل، يه تراست والت جديد بسازيم كه
دوازده كلمه امنيتيي جديد
بهمون ميده كه ميزنه برامون
multi trust wallet coin 2
اون وقت اين تراست والت جديده امن هست؟ منظورم اينه كه بخاطر هك تراست والت قبلي، اين تراست والت جديده در خطر هك نيست؟

1 Like

سوال فارسي رو كجا ميشه مطرح كرد؟
سوالم اينه كه توي
multi trust wallet
اگه تراست والت اولي هك بشه و مبالغي ازش منتقل بشه به آدرس هكر، و توي همون اپ تراست توي موبايل، يه تراست والت جديد بسازيم كه
دوازده كلمه امنيتيي جديد
بهمون ميده كه ميزنه برامون
multi trust wallet coin 2
اون وقت اين تراست والت جديده امن هست؟ منظورم اينه كه بخاطر هك تراست والت قبلي، اين تراست والت جديده آيا ربطي به قبليه داره؟ بخاطر اولي در خطر هك نيست؟

من هم مشکل مشابهی دارم. پس از بازیابی و وارد کردن 24 کلمه بازیابی و دریافت پیام موفقیت آمیز بودن بازیابی ولت با بالانس صفر مواجه شدم. همه توکن ها رو هم دستی اضافه کردم ولی موجودی صفره باز. آخرین نسخه رو هم نصب کردم یعنی 1.29.3
لطفا راهنمایی کنید

1 Like

مشکل بازیابی من هم حل نشده. موفق بازیابی میشه ولی موجودی صفر میزنه
خسته شدم دیگه ازش
کسی راه حلی نداره

اون دومی جدید هستش ولی بهتره برنامه رو یه بار داده های ذخیره شدش رو پاک کنین و بعد دوباره با ۱۲ کلمه ریکاوری کنین

نه متاسفانه فقط گیرنده می تو نه برگردونه کاری از دست کسی برنمیادش
×××××××

تو شبکه
Bep20
خریداری کردی و انتقال دادی توکن رو باید تو قسمت توکنها اضافه کنی

۰.۰۲
اتریوم بیشترش به عنوان پول تراکنشی که ناموفق بوده مصرف شده در نتیجه چیز زیادی براتون نمی مونه

باید سواپ کنی آدرس ها که یکی هستن فقط کنتراکت آدرس فرق دارن. بعد سیف تو شبکه اسمارت چین ولی شیب فکر کنم اتریوم باشه.
×××××××

دو شبکه بپ۲ و بپ۲۰ رو اطلاع دارم پشتیبانی می کنه اگه هم نتونستین پیدا کنین ۱۲ کلمه بازیابی رو تو والت دیگه بزنین که از توکنتون پشتیبانی می کنه و بعدش انتقال بده