فانتوم و وی چین

باسلام و خسته نباشید شما ۸۰ درصد راه فانتوم را گفتید ومن عمل کردمررا دیگه جواب نمیدهیدواقعا ۶ ماه وقت کمی هست برای باز گردانند سرمایه من چرا هیچ توجه ای نمیکنید فانتوم را طبق گفته شما پیش رفتم حالا چیکار کنم بفرستم به آدرس فانتوم کیف پول والت ؟؟؟ق

1 Like

1 Like

سلام شیردل عزیز چند روزی هست که جواب نمی‌دهید تا بازیابی کیف. فانتوم و ساخت مت میک پیش رفتم آیا آدرس ۱۴۴.۵۹ فانتوم را به آدرس فانتوم در والت. ترست خودم بفرستم چیکاری باید انجام بده شما ۸۰ درصد راه را کمک کردید خواهش میکنم به انجام آخر برسانید با تشکر

سلام
الان این چیزی که وارد کردی مثل کیف پول عمل می کنه می تونی هر وقت خواستی فانتوم رو جابجا کنی
یا اگه میخوای والتی مثل تراست تو گوشیت باشه می تونی بری کیف پول مث والت رو از سایتش دانلود کنی با رکاوریت یه کیف پول فانتوم بسازی
وی چین هم باید از تو توکنهات دستی بگردی و به والتت اضافه کنی

1 Like

سلام برای فانتوم کیف پول ساختم و سایت مت مکس هم رفتم .الان باید آدرس اینن ۱۴۴ تا را وارد ریکوری والت ترست کنم ؟؟

نه دبگه فقظ هر وقت خواستی جابجا کنی از سایتی که دادم بهت گزینه سند رو بزن آدرس گیرنده رو بزن بهش

1 Like

سلام و‌درود
دوستان کسی میتونه‌کمک کنه من از صرافی باینانس ارز فانتوم رو انتقال دادم به تراست ولت و اشتباه شبکه رو ftm, انتخاب کردم پول از باینانس من خارج شده ولی به تراست ولت نیومده
چکار کنم

سلام پس sned کنم به آدرس فانتومی که در ترست والت دارم ؟ اشتباه کنم امکان پریدن داره ؟ یا دوباره عمل کنم چون میترسم .یک نمونه دستی پیدا کردن توکن وی چین نشونم میدید شیر دل عزیز .

مجدد سلام الان انجام دادم تیک موفق را هم دوباره رمز خواست دادم حالا میگه سنت کن به آدرس یا دامنه منظورش آدرس ترست والت هست چکنم الان ؟

فرستادن به تراست والت نیاز نداره تراست والت فانتوم رو نشون نمیده یا تو مث والت رکاوری رو وارد کن و یه والت فانتوم بساز و والت رو امپورتش کن یا هر وقتی لازم داشتی جایی بفرستی از سایتی که تاپیک قبل دادم جابجاش کن وگرنه می خوای نگه داری بزار همونجا باشه

سلام شیردل جان خسته نباشید .تا این مرحله پیش رفتم حالا چیکار کنم بیاد در ترست والت .

سلام شیردل عزیز الان کدوم آدرس را به والت ترست بفرستم (سنت) کنم .که به فانتوم والت ترست اضافه بشه

کدام یک از این سه آدرس را ریکاوری کنم برای مث والت .یعنی مث وارد مقدار و کدوم آدرس سه تا بالا را بفرستم ؟

زحمت بکش یک نمونه از پیدا کردن توکن وی چین هم نشون بده که من ببینم چجوری توکن را پیدا کنم .عاقبت بخیر بشی دوست عزیز

استاد شیردل عزیز یه سوال دارم یه راهنمایی میکنی
من از باینانس ارز فانتوم رو انتقال دادم به تراست شبکه رو اشتباه زدم و پول از باینانس خارج شده ولی هنوز تو ولت من نیست
به باینانس تیکت دادم میگه از اونور پیگیر باش اینجا نیست
تراست ولت هم که جواب نمیده
چه کنم الان

سلام شیر دل عزیز من .چرا جواب نمی‌دهید 90%,کار را راهنمایی کردید برای فانتوم .از ۳ آدرس مدام را به مت مکس بفرستم ؟ ودوم نمونه ای از توکن وی چین نشونم بده ممنونم

سلام شیردل عزیز از اینکه چند روزی جواب نمی‌دهید بخدا قسم نگران احوال شما هستم نه رمز ارز خودم .اگر خوب و خوش سلامت هستید حداقل جواب سلامتی بمن بدهید تا از نگرانی خارج شوم

سلام شیردل عزیز من نتوانستم ۷۹۲ توکن وی چین خود را پیدا کنم حتی در اسمارت چین هم جستجو کردم خواهش میکنم کمکم. کن .