تاپیک رسمی فارسی زبانان

سلام من چند روز پیش ارز bttانتقال دادم چندروز گذشته ولی به حساب کیف پولم نیومده علت چیه

3 Likes

سلام
من ۷۵۰ تا ترون به کیف پولم انتقال دادم ولی هنوز بحسابم نیومده از دیروز تا الان لطفا میشه کمک کنید

5 Likes

سلام
وقت به خیر
من از بیت برگ سولانا بر پایه بی آی پی ۲۰ خریدم.
!!!الان حدودا ۱۰ روز به تراست پلاک اضافه نمیشه
در ضمن با فیلتر شکن هم باز کردم و تراست هم آپدیت شده است و تو شبکه هم چک کردم نشون میده واریز شده!
خود تیم تراس ولت هم جواب نمیده و فقط میگه سرشون شلوغه.
راهکار واقعا چیه؟

3 Likes

سلام توکنی که کانترکتش عوض شده و به اسم دیگه ای میگریت شده چطوری میشه انتقالش داد به پروژه جدیدش؟

4 Likes

سلام
آیا شبکه های مبدا و مقصد یکی بوده؟
ادرس ولت و تراکنش رو بفرستید برای بررسی

2 Likes

سلام. مجدد کد تراکنش رو ارسال کنید برای بررسی

ورژن برنامه ای هم که دارید رو ارسال کنید

3 Likes

Salam bebakhshid man nafahmidam alan bebinid too trasaction history e man faghat sent ha miad recieve ha hichi nemiad bebinam cheghad varizi dashtam :pensive:

3 Likes

ورژن برنامه 5.9هست

Txid:
0x6e11ac28f54ae402819e90d4e68aac47e2e256fe6980db50801ad61a239458d3

4 Likes

سلام
من دیروز مقداری تتر در بستر اسمارت چین تبدیل به خود اسمارت چین کردم فی هم از من کم شد بابت این تراکنش اما اسمارت چین برام واریز نشد تراکنش موفق‌زد اما اتفاقی نیافتاد چیکار کنم؟

2 Likes

سلام میخواهم اطلاعات یک حساب رار پیدا کنم لطفا کمکم کنید از من کلاهبرداری شده میخواهم آن شخص را پیدا کنم

1 Like

سلام
این مورد امکان پذیر نیست
لطفا در حفظ موجودی خودتون دقت کنید و به هیچ وجه 12کلمه را به کسی یا سایتی ندید

2 Likes

سلام …من تو تراست والتم 1200 تا تتر انتقال دادم تو شبکه ERC20 …الان میخام هرچی سواپ کنم یا ارسال کنم دایم پیغام میده که هزینه شبکه اتریوم میخاد اینا …
این پیغام رو میده …ممنون میشم راهنمایی کنید
you dont have enough ethereum (ETH) to cover network fees
من راهنمایی کنید چطور میتونم این تترها رو تبدیل به ارز دیگه ای بکنم نمیشه…سپاس

1 Like

بنده هنوز پاسه درستی دریافت نکردم کلماتمم هیچ مشکلی نداره حداقل این آخریرو دیگه اسکرین گرفتم بازبعد وارد کردن خطا داد

سلام
باید داخل ولت مقداریی اتریوم برای پرداخت فی شبکه داشته باشید
“پر سود باشید”

اگر براتون امکانش هست یک رکورد از صفحه گوشی بگیرید و از ابتدا انجام بدین داخل گروه تلگرام میتونید ارسال کنید

سلام
من ۱۰.۰۰۰ واحد تتر بر بستر اتریوم داخل کیف پولم دارم و برای اینکه انتقال بدم باید اتریوم داشته باشه ولی هر چقد اتریوم انتقال میدم به محض اینکه میشینه تو ولت برداشت میشه و نمیتونم هیچ کاری کنم
هر چیزی به جز تتر وارد ولتم میشه برداشت میشه
نمیدونم هک شده یا چه بلایی سرش اومده
ممنون میشم راهنمایی کنید

1 Like

سلام ، من مقداری ارز wojak داشتم الان نیست ، برای برداشت هم چیزی ثبت نشده .

احتمالا به binance-peg تبدیل شده
و باید دستی خودتون اضافه کنید تا به کیف پولتون بیاد

سلام
من 1631 $ USDT trc20 داشتم
ولی امروز نگاه کردم هیچی نبود
من هیچ تراکنشی انجام ندادم
بیتکوین هم داشتم تو والت
فقط تتر ترون نیست
چیکار کنم

سلام، من پسوورد رو فعال کردم ولی الان یادم رفته چی گذاشتم، چجوری میشه بازیایی کرد ؟