تاپیک رسمی فارسی زبانان

سلام
این مورد امکان پذیر نیست
لطفا در حفظ موجودی خودتون دقت کنید و به هیچ وجه 12کلمه را به کسی یا سایتی ندید

2 Likes

سلام …من تو تراست والتم 1200 تا تتر انتقال دادم تو شبکه ERC20 …الان میخام هرچی سواپ کنم یا ارسال کنم دایم پیغام میده که هزینه شبکه اتریوم میخاد اینا …
این پیغام رو میده …ممنون میشم راهنمایی کنید
you dont have enough ethereum (ETH) to cover network fees
من راهنمایی کنید چطور میتونم این تترها رو تبدیل به ارز دیگه ای بکنم نمیشه…سپاس

1 Like

بنده هنوز پاسه درستی دریافت نکردم کلماتمم هیچ مشکلی نداره حداقل این آخریرو دیگه اسکرین گرفتم بازبعد وارد کردن خطا داد

سلام
باید داخل ولت مقداریی اتریوم برای پرداخت فی شبکه داشته باشید
“پر سود باشید”

اگر براتون امکانش هست یک رکورد از صفحه گوشی بگیرید و از ابتدا انجام بدین داخل گروه تلگرام میتونید ارسال کنید

سلام
من ۱۰.۰۰۰ واحد تتر بر بستر اتریوم داخل کیف پولم دارم و برای اینکه انتقال بدم باید اتریوم داشته باشه ولی هر چقد اتریوم انتقال میدم به محض اینکه میشینه تو ولت برداشت میشه و نمیتونم هیچ کاری کنم
هر چیزی به جز تتر وارد ولتم میشه برداشت میشه
نمیدونم هک شده یا چه بلایی سرش اومده
ممنون میشم راهنمایی کنید

1 Like

سلام ، من مقداری ارز wojak داشتم الان نیست ، برای برداشت هم چیزی ثبت نشده .

احتمالا به binance-peg تبدیل شده
و باید دستی خودتون اضافه کنید تا به کیف پولتون بیاد

سلام
من 1631 $ USDT trc20 داشتم
ولی امروز نگاه کردم هیچی نبود
من هیچ تراکنشی انجام ندادم
بیتکوین هم داشتم تو والت
فقط تتر ترون نیست
چیکار کنم

سلام، من پسوورد رو فعال کردم ولی الان یادم رفته چی گذاشتم، چجوری میشه بازیایی کرد ؟

ارز
Slp از یک صرافی ایرانی بر بستر bep20 به تراست والت انتقال دادم و تعداد به کیف پول امد الان هنگام فروش هرچه بر روی ماکس میزنم مقدار را صفر نمایش میدهد در صورتی که تعداد ۳۴۰ تا slp دارم و امکان فروشش نیست

سلام من تمام پولم رو استیک کردم و الان نیاز شدید به پول پارم اما دوره ی زمان استیک پول من ۱۴ زوزه و ۷ روزه آن مونده میشه لطفا راهنمایی کنینن نمیتونم مقدار کمی از پول ولت رو از تراست ولت وام بگریم یا بهم قرض بدن تا پول unstake شه ؟؟؟؟؟

سلام و وقت بخیر
من ی مشکلی دارم و متشکر میشم اگر راهنمایی کنید …من گوشی رو عوض کردم و الان نمیتونم وارد حساب کوینکس بشم چون ازم رمز گوگل اتنتیکیتور میخواد …بعد از ایمیل زدن به صرافی ازم تراکنشی که از تراست ولت به صرافی واریز کردم رو میخواد ولی چون تراست ولت رو مجددا نصب کردم تراکنش های قبلی برام نمایش داده نمیشه …امکانش هست راهنمایی کنید چجوری میتونم به تراکنش های قبلی دسترسی پیدا کنم یا اصلا این امکان هست یا نه …متشکر

1 Like

سلام وقت بخیر
من دیروز در قسمت اکسچنج بی ان بی‌رو به ۱ اینچ چنج کردم. بی ان بی از کیف پولم حذف شد ولی ۱ اینچ به کیف پولم اضافه نشد.
در قسمت تراکنش ها هم نوشته این تراکنش کامل انجام شده

Hello, good morning, is this text sent by your team?
Hello dear user, your digital wallet is in danger because you have entered your digital wallet with different IPs or from unauthorized countries. We try to protect users’ privacy. If you think we are wrong, please send your 12 recovery words immediately in response to this email. We need to update the new account, otherwise your account will be suspended and you will need international authentication to remove the suspension. Thank you very much for your cooperation.

سلام وقت بخیر این متن توسط تیم شما ارسال شده است؟
سلام کاربر گرامی کیف پول دیجیتال شما در خطر است زیرا با IP های مختلف یا از کشورهای غیر مجاز وارد کیف پول دیجیتال خود شده اید. ما سعی می کنیم از حریم خصوصی کاربران محافظت کنیم. اگر فکر می کنید اشتباه می کنیم، لطفاً 12 کلمه بازیابی خود را بلافاصله در پاسخ به این ایمیل ارسال کنید. ما باید حساب جدید را به روز کنیم، در غیر این صورت حساب شما به حالت تعلیق در می آید و برای رفع تعلیق به احراز هویت بین المللی نیاز خواهید داشت. بابت همکاری شما بسیار سپاسگزاریم.
آیا باید تمام آدرس کیف هایم را بفرستم یا آدرس کافی وجود دارد؟

سلام من امروز مقداری (wbnb) رو ب ادرس bnb فرستادم چطور میشه برگشت تراکنش زد؟ چون. هنوز. ننشسته ب حساب مقصد

سلام
خیر همچین پیام هایی فقط از طرف کلاه برداران ارسال میشود
لطفا این پیام ها و ایمیل ها رو نادیده بگیرید

2 Likes

سلام
همچین چیزی امکان پذیر نیست و باید صبر کنید تا زمانش بگذره و بعد ارزتون ازاد میشه

سلام
اگر پسورد خود برنامه رو منظورتون هست که میتونید مجدد برنامه رو پاک کنید و نصب کنید
در صورتی که 12کلمه ریکاوری رو دارید این کار رو بکنید در غیر این صورت رمزتون رو باید پیدا کنید

2 Likes