تاپیک رسمی فارسی زبانان

سلام کیف پولمو هک کردن حذفش نکردم یک اکانت جدید ساختم بعد یک ماه تواکانت هک شده رفتم اکانت جدیدمو حذف کردید ریکاوری کردم ارزهام صفر شده

2 Likes

سلام کیف پولمو یک ماه پیش هک کردن ارزهای قابل برداشت دزدیدن بعضی ارزها قفل بودن من حذفش نکردم بعد یک ماه رفتم داخل کیف پول جدیدم اکانت جدید م حذف کردید ریکاوری کردم اما ارزهام صفر شده
چکار کنم ؟

سلاممن کیف پول پاک شد دوباره نصب کردم وکلمات بازیابی رادارم ولی آدرس bnb عوض شده لطفا کمککنید

1 Like

سلام
چرا نمیشه تتر انتقال داد؟
چندین بار انتقال تتر زدیم اصلا نمیره فقط ارور میده کارمزدشم کم میکنه ولی انتقال نمیده

1 Like

از فیلترشکن استفاده کنید اگر باز هم نشد ادرس شما بلوکه شده
از تتر دیگه نباید استفاده کنید

1 Like

, سلام و عرض ادب
من اطلاعات درخواستی تون رو ارسال کردم،بررسی کردین،, ؟

1 Like

با سلام
تراکنش با ارز ترون انجام دادم
چطور میتونم لغو کنم یا برگشت بزنم به کیف پولم چون آدرس مقصد اسکم بوده

1 Like

You claim you do not have access to 12 passwords, you are lying, I have a document, you have a blocked menu, then you stole.

1 Like

سلام دوستان
از تراست ولت بی ان بی انتقال دادم یادم رفته memo
بزنم
چی میشه کرد

1 Like

سلام
امروز یکی از والت‌های من که مقداری بیبی‌دوج و بی‌ان‌بی داخلش بود مورد سرقت قرار گرفته و گویا بیبی‌دوج‌ها سواپ شدن به بی‌ان‌بی و اونها منتقل شدن به یک کیف پول، با توجه به اینکه من ۱۲ کلمه رو به هیچکس ندادم میخواستم ببینم چطوری ممکنه؟
@TeVeN

1 Like

درود
امکانش هست این trxdبررسی بفرمایید

0x0b53115db0a031107f8117bc8508a5d4373d1ba34cf6bbc83d7399c3c510a00e

1 Like

درست شد راهشو پیدا کردم
کیوار کدشو در اوردم با تراست ولت دیگری در یک دیوایس دیگه که کار میکرد بازش کردم درست اونجا اومد

2 Likes

سلام
ارزهای دیجیتال بعد از ارسال قابلیت کنسل کردن و یا برگشت ندارن
موقع ارسال باید دقت کنید

4 Likes

سلام وقت بخیر من تراست ولت رو به روز رسانی کردم و کلمات کلیدی رو وارد که میکنم تمام ارز ها صفر نشون میده و هیچ کدوم از ارزهام نیست چیکار کنم ممنون میشم کمکم کنید

3 Likes

سلام چن روز پیش برام دوج ریختن ولی برا تراست وقتم نیومده
هش تراکنش
D6sxU3NVQzCHERweCSTfeA6RooGdvwNcAb

1 Like

سلام
من به اشتباه از تراست شیبا رو که بر پایه
bep20
بود
به بستر
erc20
انتقال دادم و انتقال انجام نشده،راهکار چیست؟
لطفا کمکم کنید؟

لطفا راهنمایی کنید که با وجود تحریم ایران ، پنکیک سواپ نیز از تاریخ نهم مارچ از ارائه خدمت به چند کشور از جمله ایران خودداری خواهد کرد حال با توجه. به سابقه سواپ در این صرافی با ای پی ایران ایا امکان بلاک کیف پول تراست وجود دارد یا نه .و اینکه بعد از این با استفاده از فیلتر شکن میتوان از خدمات این صرافی استفاده کرد یا نه ، متشکرم

با سلام. من کیف پولم هک شده و الان هر مقدار بی ان بی اسمارت بریزم توش، سیستم هکر سریعا برداشت میکنه همش رو. و الان توکن پیش خرید دارم تو تراست والتم، ولی هیچ bsc نمیتونم برای هزینه انتقال انجام بدم. کاری میشه کرد تا توکن هام رو انتقال بدم به یک کیف پول دیگه ؟

ممنونم. میشه آی دی تلگرامتون رو بدین بهم ؟ من از ایران هستم و نمیدونم الان چطوری شما رو در تلگرام پیدا کنم .
و بله متاسفانه رمز شخصی 12 کلمه ای من لو رفته و در یک سایتی گذاشته شده بوده. الانم فقط میخوام یا رمز 12 رقمی عضو بشه یا بتونم توکنهایی که توی کیفم مونده برداشت کنم
ولی هیچگونه بی ان بی نمیتونم داشته باشم تا هزینه انتقال رو بدم

سلام
اگر به صرافی انتقال دادی باید به خودشون بگید و معمولا کاری نمیکنن اما اگر به کیف پول انتقال دادین میتونید داخل متامسک موجودی رو ببینید