تاپیک رسمی فارسی زبانان

سلام من از سايت متاكينگ با اسمارت چين خريد كردم اما تو كيف پولم نيومده
لطفا كمكم كنين
ادرس hash:
0x8bc6a7c41eefcf9de93559dd3bbb3b6d9236e7a04845e382450463fa0031eb2b

سلام من مقداری بیتکوین برام واریز شده اما تو حساب کیف پولم نیومده چطور میتونم پیگیر شم لطفا راهنمایی کنید

سلام و عرض ارادت
یه مشکلی که توی استیک کردن تراست ولت هست اینه که مبلغ فی شبکه برای osmo ایتقد کم هست که مبلغ دلاریشو صفر نشون میده و برای همین نمیتونه استیک کنه!چکار کنیم؟

2 Likes

منم دقیقا این مشکلو دارم و حتی نمیزاره ریواردارو برداشت کنم،یا حتی آن استیک کنم،شما راه حلی پیدا نکردید؟

آپدیت جدید گذاشتن!آپدیت کنی درست میشه!آپدیتش کن به ورژن جدید!با اینکه بازم صفر نشون میده ولی استیک میکنه

سلام ، من از جایی ترون داشتم برداشت زدم انتقال موفقیت زد ، ولی کیف پولم چیزی نیومد چطوری میتونم چک کنم یه راهنمایی کنید

سلام دوستان عزیز
من وقتی میرم داخل کیف پول تراست ولتم میزنه شما فقط بیننده اید و پیغام
This is watch only wallet میده

خواهش میکنم اگه کسی می‌تونه این مشکل رو حل کنه بهم کمک کنه ، اگه هر کسی بتونه کمکم کنه حاضرم مژدگانی بهش بدم

سلام وقت تون بخیر
دقیقا همچین مشکلی هم برای من پیش اومده؟؟
تونستید کاری بکنید یا نه؟؟
نمیدونم از کجا باید پیگیری کنم
هر ارزی تو کیف پولم بود خالی شده

دوستان بنده از تراست ولتم دوج کوین انتقال دادم به یک سایت از کیف پولم کسر شد اما به دستم در سایت نرسید کسی میدونه چکار باید کرد؟

سلام دوستان من ۱۰ روزه دوج کدین از صرافی رها اکسچنج به راست ولت ریختم کد هشش هم درسته میگه انتقال پیا کرده به ترست ولت ولی اینجا نشون نمیده

من ۱۰ روزه دوج کوین از صرافی ایرانی فرستادم ترست ولت ولی هنوز نرسیتده …اینم کد هش .

0c7229c40deca9b33186a956afe9ec848a32dbca6522eda231069c8a0b28f622

1 Like

لطفا عکس ارسال کنید
همچنین از قسمتی که ورژن برنامه رو نوشته عکس بفرستید

2 Likes

هر کاری کردم نتونستم عکسی اینجا ارسال کنم ، امکانش هست آیدی تلگرام بهم بدید تا عکس یا فیلمش رو واستون بفرستم ؟

سلام دوستان من 30 تا ریپل خریدم و حتی واریز شده ولی در موجودی بهم 20 عدد ریپل نشون میده و 10 تاش نیست چرا کسی میدونه ؟
به پشتیبانی هم پیام دادم ولی جوابمو ندادن

سلام
شما کلا برای استفاده از خدمات صرافی های خارجی یا کیف پول ها از فیلترشکن با ای پی ثابت ترجیها نورد وی پی ان
استفاده کنید. میتونید از یک کیف پول جدید که با ای پی ایران نباشه استفاده کنید برای اطمینان بیشتر موجودی قبلی رو هم خالی کنید

Salam, man sob be adress wallet digeyi pol frestadam bad az 30 saniye resid be Hesab, vali sari az hamon Hesab bardasht shod be Hesab digeyi mishe komak konin lotfan?

سلام تعدادی فایل کوین از تراست فرستادم به کوینکس ولی بیشتر از یه روزه که واریز نشده ممنون میشم راهنمایی کنین

1 Like

سلام من ارز osmoاستیک کردم نه میتونم از استیک خارج کنم نه سود برداشت کنم راهنمایی کنید ممنون میشم

3 Likes

salam man az poocoin “zap”(bep20) kharidam va vaghti be “bnb” swap kardam transaction approve shod ama chizi be wallet ezaf nashod
va “zap” ro ham be wallet add karde bodam
va yek bar wallet ro delete kardam ba vpn add kardam bazam etefaghi nayoftad

0xa11b8fAc83924fe1fFE949794995075cE8630E9a
contract “zap”

2 Likes

aval bnb be zap swap kardam
pas az modati zap be bnb, ke chizi be wallet ezaf nshod
ba sharayeti ke bala gofte shod