Легкий вивід криптовалюти в фіат через Trust Wallet

Легкий вивід криптовалюти в фіат через Trust Wallet

Ми раді оголосити про інтеграцію довгоочікуваної функції в екосистему Trust Wallet - можливість легко конвертувати вашу криптовалюту на традиційні фіатні валюти, такі як USD або EUR.
Ми прагнемо зробити вашу крипто-подорож з Trust Wallet простішою та зручнішою, щоб ви дійсно володіли своєю криптовалютою. Тепер ви зможете продавати свою криптовалюту за фіат та виводити її безпосередньо з Trust Wallet.

Надаючи прямий канал для виходу та входу в крипто, ми даємо людям простіший та відповідний правилам спосіб володіння своєю крипто-подорожжю від початку до кінця, роблячи самокерування з Trust Wallet більш зручним досвідом для користувачів. Ця нова інтеграція також підвищує безпеку та зменшує комісії, пов’язані з виведенням коштів.

Співпраця з Ramp та MoonPay

У нашому прагненні забезпечити безшовний досвід виведення криптовалюти в фіат, ми уклали партнерські угоди з двома провідними платформами галузі - Ramp та MoonPay. Обидві платформи були інструментальними в спрощенні процесу купівлі та продажу криптовалют, забезпечуючи гладкий та безпечний досвід конвертації.

Ми бачимо великий потенціал у партнерстві з Ramp та MoonPay, які відомі своїми інноваційними та легкими в розумінні рішеннями. Ці партнерства дозволяють нам забезпечити покращений досвід конвертації криптовалюти в фіат для нашої спільноти, пропонуючи кілька послуг, де люди можуть знайти найкращі курси обміну. Ми вважаємо, що надання нашій спільноті вибору між двома партнерами підкреслює свободу та зручність, які лежать в основі нашої роботи.

Заощаджуйте на комісіях з виведення TWT

У Trust Wallet ми віримо в надання відмінного досвіду для вірних членів нашої спільноти, і це включає винагородження власників Trust Wallet Token (TWT). Якщо у вас є більше 100 TWT* у вашому гаманці, ви можете насолоджуватися додатковою вигодою зі знижених комісій за виведення коштів. Це означає, що ви можете без зусиль керувати своїми активами, залишаючи більше грошей у вашому гаманці. Це ще один спосіб, яким ми робимо речі простішими, вигіднішими та доступнішими для наших присвячених користувачів.

Один гаманець для всього вашого шляху самостійного зберігання

З понад 60 мільйонами користувачів, які довіряють нам, ми маємо місію зробити доступ до можливостей та досвід Web3 без обмежень. Trust Wallet тепер пропонує повний комплексний рішення для управління вашими криптовалютами: переказ, отримання винагород за внесок у безпеку on-chain, обмін, податкова звітність з криптовалют та тепер конвертація криптовалют у фіат - все це в одному безпечному додатку.

Ця інтеграція є значним кроком у шляху до ширшої адопції криптовалют в нашому повсякденному житті. Вона надає людям більший контроль над їхніми цифровими активами, пропонуючи безшовний та безпечний спосіб управління їхніми збереженнями. Цей прорив користується перевагами не лише для наших існуючих користувачів, але також спонукає новачків досліджувати захоплюючий світ Web3 з впевненістю.

Початок роботи з переказами криптовалют у фіат в Trust Wallet

Конвертування криптовалют у фіатну валюту за допомогою Trust Wallet є простим. Перш ніж почати, переконайтеся, що ви маєте останню версію Trust Wallet.

Як продати свою криптовалюту в Trust Wallet

Крок 1: Оберіть криптоактив, який ви хочете продати.

Крок 2: Оберіть опцію «Більше», потім виберіть «Продати».

Крок 3: Введіть суму, яку ви хочете продати, виберіть провайдера, з яким хочете працювати, та дотримуйтеся простих інструкцій, щоб конвертувати свою криптовалюту у фіат.

Отримайте більш детальні інструкції крок за кроком тут.

Будьте впевнені, що слідкуватимете за оновленнями, оскільки ми додаємо ще більше функцій до Trust Wallet, що робить ваш досвід Web3 більш зручним, приємним та безпечним.

Що таке Ramp?

Ramp будує інфраструктуру для безперешкодного зв’язку Web3 з сучасною глобальною фінансовою системою. Через свої основні продукти з розкішної та позаклітинної забезпеченості, Ramp надає бізнесам та фізичним особам з більш ніж 150 країн вирішальний та простий досвід в конвертуванні між криптовалютними та фіатними валютами. Ramp повністю інтегрований з основними платіжними методами у світі, включаючи дебетові та кредитні картки, банківські перекази, Apple Pay, Google Pay та інше.

Що таке MoonPay?

MoonPay - це провідна у світі компанія з інфраструктури Web3. Ми трансформуємо сучасний досвід користувача, будуючи комплексні рішення для платежів, зберігання, дизайну світового класу та монетизації масштабних цифрових активів та розумних контрактів. Багато з найбільш іконічних брендів у світі довіряють

Не пропускайте найсвіжіші оновлення Trust Wallet!
Посилання на наші канали:

2 Likes