Процес відшкодування втрачених коштів, зумовлених взломом через уразливість WASM браузерного розширення

Ми зобов’язуємось відшкодувати всі збитки, що виникли через наші помилки. Ми компенсуємо всі втрати, пов’язані з експлойтом, що стався через уразливість, що затримала гаманці, створені в Browser Extension між 14 листопада 2022 року та 23 листопада 2022 року. Експлойтом постраждало лише дуже обмежене число адрес, і ми вже склали повний список.

Хто має право на компенсацію?

  • Створені адреси гаманців між 14 листопада 2022 року та 23 листопада 2022 року через Trust Wallet Browser Extension.
  • Побачити попереджувальне повідомлення, специфічне для цієї уразливості.
  • Втрата коштів відповідає типовому зразку хакерських атак: переказ коштів з кількох несполучених адрес гаманців, що постраждали від уразливості WASM, на один адрес зловмисника протягом короткого проміжку часу, звичайно зловмисник також переказує кошти до міксерів, наприклад, Tornado Cash.
  • Має успішно пройти процес перевірки власності командою Trust Wallet через форму заявки.

Для кого не доступно возмещение средств?

  • Адреси, які не постраждали від цієї вразливості.
  • Якщо ви використовуєте лише мобільний додаток Trust Wallet.
  • Якщо ви тільки імпортували адреси гаманців в Browser Extension.
  • Якщо ви тільки використовували Browser Extension для створення нового гаманця до 14 листопада 2022 року або після 23 листопада 2022 року.
  • Адреси гаманців, створені поза Trust Wallet.
  • Переміщення коштів не відповідає шаблону, щоб вважатися взломом.
  • Втрата коштів пов’язана з неправильним обробленням користувачем.
  • Будь-які нові кошти, що пересуваються на вразливі адреси гаманців після публікації WASM-вразливості 22 квітня 2023 року о 8:00 UTC+0.

Якщо ви є одним із кількох постраждалих, які відповідають умовам, прочитайте наступні кроки процедури відшкодування та подайте заявку:

  • Відвідайте сторінку заявок за адресою | Trust Wallet.
  • Заповніть та надішліть форму заявки відповідно до інструкції. Після відправки форми наша служба підтримки перевірить дані.
  • Якщо ваша заявка підтверджена, для доведення вашої належності до гаманця, один з наших провідних співробітників служби підтримки зв’яжеться з вами і повідомить, де і коли ви отримаєте відшкодування.

Хронологія компенсації шкоди: Період компенсації становить 60 днів (до 22 червня, 8:00 за UTC+0). Останній день подання заявок - 22 червня, 8:00 за UTC+0. Після цієї дати можливість подання заявок на компенсацію шкоди буде закрита.

Виплата компенсації: Ми зробимо все можливе, щоб виплатити вкрадені баланси в початкових активах для місцевих, рівневих монет і токенів, перелічених на PancakeSwap та Uniswap. Для затронутих активів, які не відповідають цим критеріям, буде виплачено еквівалентну вартість у стейблкоїні за курсом на момент втрати.

Примітка: Заявки на компенсацію шкоди будуть прийматися лише для нових затронутих гаманців, створених безпосередньо у розширенні Trust Wallet Browser Extension між 14 і 23 листопада 2022 року. Ми зробили знімок всіх затронутих гаманців о 8:00 за UTC+0 22 квітня 2023 року, щоб визначити, хто може отримати компенсацію. Нові кошти, переміщені на вразливі гаманці після публікації повідомлення про уразливість WASM о 8:00 за UTC+0 22 квітня 2023 року, не підлягатимуть компенсації.

ЧАСТО ЗАДАВАЕМЫЕ ПИТАННЯ

Скільки часу я маю на подання заявки на повернення втрачених коштів?

  • Форма заявок буде доступна протягом 60 днів (до 8:00 UTC+0 22 червня). Після цієї дати ми не зможемо більше опрацьовувати заявки на компенсацію.

Як довго займе отримання компенсації?

  • Ми зробимо все можливе, щоб відправити компенсації якомога швидше після підтвердження заявки. Однак, залежно від обставин, деякі випадки можуть зайняти 14 днів або довше.

Як я можу дізнатися, чи пов’язані потенційно втрачені кошти в моєму гаманці з уразливістю?

  • У нас є точний список всіх адрес кошельків, які постраждали від уразливості і стали жертвами взлому в грудні 2022 року та березні 2023 року. Характерні ознаки взлому включають швидке опустошення декількох адрес за короткий період часу з переказом коштів на один або кілька кошельків, часто використовувані змішувачі, такі як Tornado Cash. Якщо ви не впевнені, ви також можете надіслати запит через форму заявки, і ми зможемо перевірити.

Чому я не отримав сповіщення на TW Browser Extension?

  • Якщо ви не отримали сповіщення, ваш кошелек не постраждав від цієї уразливості, і додаткових дій не потрібно.

Я отримав сповіщення і перемістив свої кошти в безпечне місце. Чи можу я запросити компенсацію за свої газові витрати?

  • Так, подайте заявку на компенсацію газових витрат тут: | Trust Wallet