Find trc20 adderss for btt

بله. کیف پول
[KleverWallet]
جایگزین این کیف پول شده است. شما می‌توانید کلمات بازیابی ترون ولت خود را در این کیف پول بازیابی کنید. احتمالاً مشکل شما برطرف خواهد شد.
روش این کار نیز ساده است. کلور ولت را نصب کنید و با انتخاب گزینۀ
I already have a wallet
کیف پول ترون ولت خود را روی کیف جدید بازیابی کنید.
برای این که رمزارزهای خود را ببینید، باید کیف پول هر کدام را در کلور فعال کنید.

سلام من مقداری دوج منتقل مردم به کیف پول دیگری بعد از گذشت ده روز هنوز نرفته به میشه پول مقصد
میشه راهنمایی کنین؟

سلام
می‌توانید هش تراکنش خود را در سایت اصلی دوج کوین پیگیری کنید.
dogechain.info/chain/Dogecoin

If you r in ur trust wallet, u can see ur trx if it is TRC20 or bep2 or 20. If it’s TRC20 you can transfer it to any based Tron blockchain wallet. Best to use the KLV wallet and transfer it there without any hassle. Just make sure ur transferring the TRC10 n TRC20 and not the Binance peg bep20 TRX token.

1 Like

I’m running into same issue. Bitmart has BTT TRC20 and trust wallet has BTT as TRC10. Kinds nervous about transfering. :confused:

1 Like

hi
don’t worry about it. they are both in tron blockchain and this transaction will be successful. you can add some BTT and when you were sure about it move all your BTT assets to trust wallet.

سلام وقت بخیر.بنده مقدارقابل توجهی ارز توی تراست والت داشتم و با کمک کلمات عبور اون رو دوباره روی گوشی پدر وارد کردم.الان باز میخوام والت رو بیارم روی گوشی خودم.کلمات عبور همگی صحیح هستند ولی دارایی نشون داده نمیشه.از 60هزار دلار فقط 3 دلار نشون داده میشه.خواهش میکنم من رو کمک کنید

Foroozan

اشتباه در نشان دادن بالانس حساب (صفر نشان دادن آن) ممکن است در بعضی موارد با به روزرسانی اپلیکیشن حل شود. نگران نباشید؛ جای ارز شما در بلاکچین امن است. فقط تراست ولت نمی تواند آن را نشان دهد.

برای به روزرسانی حساب تراست ولت می‌توانید از این روش‌ها استفاده کنید: (حتماً قبل از استفاده از این روش‌ها از حساب خود پشتیبان تهیه کنید و کلمات بازیابی را در جای امن یادداشت کنید)
۱- با وی‌پی‌ان وارد اپلیکیشن شوید. گاهی استفاده از فیلتر شکن برای اتصال ولت به اینترنت و به روزرسانی حساب شما مفید است.
۲- بررسی کنید که حتما آخرین نسخه اپلیکیشن روی تلفن همراه شما نصب شده باشد.
۳- جدیدترین نسخه اندروید یا آی‌اواس را نصب کنید. برای بهترین عملکرد تراست ولت لازم است حداقل نسخه سیستم عامل آی‌اواس شما ۱۳و اندروید ۶ داشته باشید.
۴- تراست ولت را روی یک موبایل دیگر نصب کنید و با حساب کاربری خود لاگین کنید (تلفنی که استفاده می‌کنید، حتماً مال خودتان یا کسی باشد که به او اعتماد کامل دارید)
۵-یک تیکت برای پشتیبانی تراست ولت بفرستید و از آن‌ها بخواهید مشکل شما را بررسی کنند:
همچنین شما میتوانید با وارد کردن آدرس عمومی کیف پول ارزهای خود در سایت‌های ترکر، بالانس صحیح حساب های خود را ببینید:

میتوانید سایت ترکر را اینگونه سرچ کنید: (Name Crypto Tracker)
لیست چند سایت مهم برای این کار را برای شما می‌نویسیم

سلام.خواهش میکنم کمکم کنید.من ۳ میلیون وینک انتقال دادم به کیف پولم ولی علی رغم موفقیت آمیز بودن تراکنش موجودیم صفر نشون داده میشه

1 Like

چطور تیکت بفرستم برای تراست والت؟چرا اینقدر در جاهای مختلف مردم گفتن پولشون ناپدید شده تو این کیف پول؟

3 Likes

سلام
وقت به خیر
هیچ ارزی در تراست ولت ناپدید نمی‌شود، این کیف پول محلی برای نگهداری ارزها نیست، صرفاً یک مسیر برای دسترسی به آن‌ها است. ارز شما در کلید خصوصی شما در بلاکچین رمزارز ذخیره شده است.
اشتباه در نشان دادن بالانس حساب از طرف تراست ولت است. می‌توانید روش های حل این مشکل را در کامنت قبلی من در همین صفحه پیدا کنید.

سلام
بنده دو شب پیش اتریوم خریدم ولی به کیف پولم واریز نشده همه کارهایی که توی کامنت قبلی گفتید رو انجام دادم ولی هنوز هم اتریومم صفر نشون میده. لطفا راهنماییم کنید.

سلام.به پشتیبانی توییترش پیام بدین.اونجا راهنماییتون میکنه که دقیقا چیکار کنید.مال من درست شد

کیف پول ترون رو نصب کنید تا ۳۰۰ عدد بهتون جایزه بده(تقریبا معادل ۸۰۰ هزار تومان
اونایی که بدبین هستن و کلاه برداری میدونن،۳ تا نکته رو بهشون بگم:
:green_circle:۱۲ سال پیش همینطوری ۱۰۰ عدد بیت کوین هدیه گرفتن خیلیا که الان میشه ۱۵۰ میلیارد تومان!
:green_circle:پارسال صرافی یونیسوآپ گفت هرکس وارد صرافی بشه بهش ۴۰۰ یونی رایگان میدیم،الان همون ۴۰۰ یونی شده ۳۰۰ میلیون تومان!
:green_circle:و اینکه کلا میخوای ۴ تا کلیک کنی،در بدترین حالت چیزی گیرت نمیاد،خب ۴ تا کلیک کردی،چیزی از دست ندادی که.
به هر نفر ۳۰۰ پوینت مجانی میدهد. تقریبا معادل ۸۰۰ هزار تومان (مراحل دریافت پاداش در پایان پیام ذکر شده است)
امتحانش مجانی است چیزی از دست نمی دین
توجه داشته باشید TronLink تنها کیف پول رسمی کمپانی ترون برای موبایل است.

مراحل نصب والت ترون پاداش👇
1- از گوگل پلی Tronlink pro wallet را نصب کنید بزنید
2- در اپ ترون اکانت بسازید:

• پس از نصب برنامه روی Create Account کلیک کنید
  • یک نام کاربری را برگزینید و سپس روی Next Step کلیک کنید.
  • اکنون باید یک گذرواژه از شماره ها، نویسه های بزرگ و کوچک را تعریف کنید.

نحوه گرفتن پاداش👇
1-1بعد از نصب Tronlink pro wallet از قسمت my(پایین سمت راست صفحه) گزینه friend invitation را بزنید
1-2 گزینه claim rewards (بالا گوشه سمت راست)
1-3در انتها کد kAdD را وارد کنید .( حرف بزرگ و کوچیک مهم است)
1-4 هم اکنون می توانید در بالای صفحه کیف پولتان و در قسمت claim rewards (بالا گوشه سمت راست) به رنگ نارنجی، عملیات موفقیت را ببینید و کد ریفرال شما نیز نمایش داده شده است.
1-5 حدود 30 روز این تعداد 300 عدد ترون شما قابل برداشت نیست و بعد از اتمام دوره میتوانید 300 عدد ترون را به صرافی مورد نظر انتقال دهید
چند روز بعد از اتمام مدت زمان اِیردراپ ۳۰۰ پوینت رو میریزن در حسابتون و میبرید در نوبیتکس یا صرافی دیگری نقد میکنید.
فعلا برای هرنفر ۳۰۰ پوینت میده و این فرصت احتمالا تا ی ک هفته دیگه هست و بعد دیگر جلویش رو میگیرن
بسیاری از ارزهای دیجیتال کیف پول خودشون رو دارن ولی این‌ کیف پول ترون خوبی که دارد این است که ۳۰۰ پوینت رو مجانی هدیه میده

چرا پاسخ بنده رو نمیدین؟ یه هفته پیش اتریوم خریدم ولی به حسابم نیومده لطفا راهنماییم کنید. ۰۹۱۵۳۱۱۵۱۷۰ این شماره منه میشه تقاضا کنم توی واتساپ بهم پاسخ بدین؟

1 Like

سلام از کجا خریدید? آدرس رو درست وارد کردید؟ آدرس رو تو سایت اتراسکن چک کردید؟ منظورم هش معامله است؟

سلام
از بیت برگ خریدم
چک کردم اون لحظه تراست یه آدرس داره که کپی کردم و ارز بهش منتقل شده ولی بعد که چک کردم میبینم آدرس تغییر کرده

اگه مطمن هستید که بیت به آدرستون فرستاده و در سایت مربوط هش معامله رو چک کردید؟
پس آدرس رو احتمالا اشتباه فرستادید.
آدرس اتریوم و کلا تمام توکن های بر مبنای شبکه اتریوم در کیف پول تراست یکی است.
چک کنید شاید آدرس توکن دیگه ای که بر مبنای شبکه اتریوم مثل vet یا tron رو اشتباه فرستادید

توکن های مثل tron و vet و …
شبکه خودشون رو دارند شاید اشتباها آدرس اشتباه یکی از این توکنها رو فرستادید

آدرس کیف پول تراست برای تمامی توکن‌های شبکه اتریوم یکی است. و تغییر نمی کنه