Find trc20 adderss for btt

هش معامله با بیدبرگ رو باید در سایت اتراسکن وارد کنید و چک کنید ببینید اصلا بیت برگ براتون فرستاده

بله اونجا چک کردم درست بود. به همین آدرسی که توی ایمیل قبلی زدم واریز شده ولی این آدرس من نیست

Hey Ive already trasferred coins from pancakeswap but not showing on my TW how add custom trc20 tokens of it and get the coins to my wallet

1 Like

same issue it show the balance in pancake but not on trust wallet…need help too… ill keep you updated when i get some answer please do too when you got some info.thanks

سلام من هم مشکل ارسال دارم هر کاری میکنمbit torent یاهمان btt از کیف پول تراست والت به جاهای دیگه انتقال داده نمیشه یا همان ارسال نمیشه .۰۹۱۹۱۴۱۳۰۳۲ لطفا کمکم کنید من ایرانی هستم زنجانم

اقا سلام .من هم دقیقا همین مشکل را دارم
ل۰۹۱۹۱۴۱۳۰۳btt من هم ارسال نمیشه اقا من چکار باید بکنم.چرا اینطور میشه .زمان تحویل راحت تحویل گرفت زمان ارسال هرکاری میکنم نمیشه

سلام ارز وینک خریدم از صرافی ارسال شده ولی تو کیف پولم نیومده،با پشتیبانی چت کردم هرکاری خواست انجام دادم ولی ارز ارسال نشده میشه لطفا راهنمائیم کنید

سلام،تراکنش من قسمت fee 19 زده و بقیه قسمتارو زده موفقیت آمیز،وینک خریدم ولی هنوز واریز نشده الان ۷ ساعته

Hello. I sent some btt currency on the trc20 platform to the wrong wbtt address. It is not in the wallet. How to return. please help.

1 Like

Hello @Mlh contact the destination platform so as they can assist on your deposit issue. Confirmed blockchain transactions can’t be reversed.