Pending trust wallet xrp کمک لطفا

Continuing the discussion from انجمن کمک به فارسی زبانان:

Pending trust wallet xrp لطفاکمک

3 Likes

سلام وقتتون بخیر.من تراست رو از رو گوشی پاک کردم. الان دوباره ک نصب کردم ۱۲ کلمه رو که زدم هیچکدوم ارز هام بالا نمیاد . هیچکدوم . کانتکت هارو هم میزنم ولی هیچی. کم‌کم کنید

2 Likes

سلام وقت بخیر. من کوین bzrx رو‌میخوام تبدیل به ooki کنم
داخل تراست والت دارمش
میشه کمک کنید لطفا

آدرس کیف پولتو توی سایت بی اسکن سرچ کن ببین تراکنشی اتفاق افتاده یا نه

وقت بخیر من آدرس درست والتمو می‌زنم میگه اشتباهه با تغییر یکی دو کلمه از حروف دو تا کیف پول باز نمیکنه ولی خالی،تو اتر
اسکن کل موجودی رو نشون میده و هست ممنون میشم کمکم کنین.
milad0098akbari

وقت بخیر من آدرس درست والتمو می‌زنم میگه اشتباهه با تغییر یکی دو کلمه از حروف دو تا کیف پول باز نمیکنه ولی خالی،تو اتر
اسکن کل موجودی رو نشون میده و هست ممنون میشم کمکم کنین

با سلام منم اين مشكل برام پيش اومد الان ريكاوريو زدم ولت باز شد ولي موجوديم صفر شده ، از طرفيم ادرس رسيو كونهامم با ادرس قبلي يكي نيست ، رفتم اكسپلوررو چك كردم سر جاي ادرس قيلين ولي اين ريكاوري انگار يه ولت جديد برام باز كرده

1 Like

Hi. I bought 0.011bnb Metaking. My bnb smart chin has been reduced but not added to my Metaking. Nonce number 83

1 Like

@siavash_ky61
To better assist, please send the following information:

1. Trust Wallet app version (open the app, go to the settings of the app and press “About”, take a screenshot, and attach it here)

2. Crypto wallet address (press the receive icon near the send button, take a screenshot of the QR code, and attach it here)

3. Transaction hash or link (if you have any, please copy and paste)

4. Screenshots of the wallet (including errors or missing balance)

با درود مدتی پیش اتریوم را از شبکه اشتباه انتقال داده ام ودر بستر بایننس وارد شده که از طریق اتر اسکن ومتامسک بازیابی کردم واز متامسک به تراست والت،حال مشکل اینجاست که چگونه آن را به کوین و سپس به کوین والت خودم در بستر اتریوم انتقال بدهم؟ لطفا مرحله به مرحله راهنمائی بفرمائید با تشکر

با سلام. من امروز ۲ بار از صرافی نوبیتکس تتر روی به کیف پولم
واریز کردم، ولی هر دو بار هیچی به حساب کیف پولم وارد نشد. باید چه کنم؟
Trc20روی شبکه

سلام ، دیشب برام ی پیامی وقتی که میخواستم کیف پولم رو باز کنم اومد که آپدیت کنم از خود سایت تراست ولت آپدیت کردم وقتی وارد شدم همه ارزهای من ترانسفر شده بود و کیف پولم صفر شده بود ولی من تو سایت بلاکچین زدم هیچ‌انتقالی صورت نگرفته بود ممنون میشم کمک کنی سرمایه من از دست نره

1 Like

سلام من دچار این مشکل شدم مشکل شما حل شده ؟ نمیدونم باید چیکار کنم همین مشکل برام پیش اومد امیدوارم حل بشه

سلام من میخوام بیتکویین کش ولایت کوین که توبازی به دست آورد م راتبدیل به دلارکنم ممکن است راهنمایی کنید ممنون

سلام جناب جعفری وقت شما بخیر.
آقا من تاریخ ۲۹ جان یه ایمیلی برای اومده بود از طرف ترست ولت تو میل باکسم مبنی بر اینکه به علت مسائل امنیتی به وجود آمده شما باید اکانت خودتان را از طریق سایت ترست لت در لینک زیر وریفای کنید ودر صورت عدم انجام آن عواقب و محدودیت در تراکنش بوجود خواهد آمد که مسئولیت آن برعهده ی خودتان می باشد.لطفا وارد سایت ترست ولت شده و طبق سفارش مراحل را انجام دهید تا کانفیرم شوید.این ایمیل چندین بار برای من آمده بود و من توجهی نکرده بودم تا اون روز گفتم نکند اکانتم به علت استفاده از وی پی ان مسدود شود.لینک سایت را چک کردم دیدم آدرس ترست ولت هست.حتی دوبار ابن کار را انجام دادم و مستقیم وارد سایت شد.که مراحل انجام وریفیکشن را نشان می‌داد…بگذریم منه ساده با اطمینان کامل که سایت ترست ولت هست.اقدامات را انجام دادم.از جمله اینکه گفته بود کلید خصوصی خودتان را به ترتیب وارد کرده و منتظر تایید سایت باشید.من هم این کار رو کردم و اوکی کردم اعلام کرد.اکانت شما وریفای شد.از آن استفاده کنیدولذت ببرید.کار نداریم یکی دوساعت بعد اتفاقی وارد کیفم شدم و دیدم به حسابم بایننس ارسال شده چک کردم ناگهان دیدم یکی یکی ارزهام داره صفر میشه متوجه شدم که اون ایمیل واقعی نبوده به سرعت باقیمانده توکن ها رو به کیف پول دیگه م منتقل کردم اما متاسفانه توکن های اصلیم رو به سرقت بردند.از جمله همستر که پنج هزارمیلیارد داشتم… اینها رو گفتم تا ببینم آیا این اتفاق ناشی از باگ و خلاء امنیتی سایت ترست ولت نیست که هکر به راحتی از طریق دسترسی به سایتش اقدام به سرقت از مشتری ها می‌کند؟چون مشتری با توجه به اینکه از ورود به ساین اطمینان پیدا کرده است اقدام به این کار می‌کند.و این اعتبار سایت را زیر سوال می برد. میخواستم ببینم آیا مدیریت سایت مسئولیتی در قبال این اتفاق می پذیرد که بنده اقدامی انجام دهم؟یا خیر توجهی نخواهند کرد؟لطفا راهنمایی کنید چون مبلغ زیادی از دست داده ام و زندگی م رو تحت تاثیر قرار داده. لطفا اگر حتی ۱ درصد هم احتمال می دهید ممکنه راهی باشه راهنمایی م کنید.مننون میشم اگه ایمیل تون رو هم بهم بدید با شما ارتباط بگیرم جهت راهنمایی.این یاهو ایمیل من هست:
Jam_life93
لطفا اگر صلاح دونستید پاسخ دهید سابجکت ایمیل را ترست ولت وارد کنید تا بدانم چک کنم.پیشاپیش بی نهایت سپاسگزارم.جبران خواهم کرد.

1 Like

سوالتون رو در تاپیک زیر ارائه کنید

تاپیک رسمی فارسی زبانان - Support & Feedback / English - Trust Wallet

هیچ ایمیلی تراست ارسال نمیکند و هیچ موقع درخواست این کار را نمیکند و مسئولیت محافظت از کیف پول بر عهده خودتان است.
شما هم به سایت جعلی رفته اید

1 Like