انجمن کمک به فارسی زبانان

از ابتدای امر به شما متذکر میشوم، هیچ شخصی از شما ۱۲ حرف رمز اصلی کیف شما را از شما دریافت نخواهد کرد
اگر کسی ۱۲ حرف از کلید خصوصی شمارا خواست زیر تاپیک اسکمر را تایپ کنید و از آنجا خارج شوید تا مدیران و دوستان دیگر راهنماییتان کنند
۱۲ رمز فقط برای ورود به تراست ولت اصلی هست

جوابگو سوالات شما خواهم بود

56 Likes

سلام
میگن که به مناسبت سالروز تراست ولت جایزه بهمون داده میشود فقط باید یه سری کار ها انجام داد . نمیدونم چه کار هایی باید انجام بدم

18 Likes

سید جان من چیزی نشنیدم هنوز ، اما زنگوله رو فعال کن، به محضی که خبر مهمی رو منتشر کنن ترجمه میکنم به فارسی و بهتون اطلاع میدم

20 Likes

سلام وقت بخیر ، من ارز near رو خریدم و به تراست انتقال دادم ، انتقال انجام شده ولی در موجودی نشان نمیده و امکان ارسالش نیست ، ممنون میشم اگر راهنمایی کنین

14 Likes

سلام من توکن شیبا را به کیف پول اصلی شیبا انتقال دادم لطفا کمک کنید تا توکنامو پس بگیرم

9 Likes

سلام من ارز متیک انتقال دادم به کوکوین برای من روی شبکه ی بپ۲۰ بوده ولی تو صرافی شبکه ی پولیگان من آدرس صرافی رو درست زدم اما شبکه رو نه چیکار باید بکنم هنوز بعد از ۲ هفته نه به تراست برگشته نه به صرافی اومده

11 Likes

سلام خوبین؟
دیروز مقداری ارز don
بر بستر bep20
از تراست انتقال دادم
الان نه در کیف پول تراستم هست نه در آدرس مقصد. چیکار باید انجام بدم؟
پیشاپیش ممنون از راهنمایی تون

8 Likes

سلام من یه معدار تتر به کیف پولم واریز کردم ولی بعد ۴۸ ساعتم واریز نشده من باید چیکار کنم توی سایتم نوشته موفقیت امیز

8 Likes

سلام من حدود دو هفته پیش مقداری ترون استیک کرده بودم الان بعد یه هفته آن استیک کردم ولی هنوز موجودی رو frozen زده و رو ان استیک میزنم میگه چیزی موجود نیس راهنمایی میکنین چکار کنم ؟ حدود یک هفته از ان استیک‌کردن گذشته ولی هنوزم موجودیو frozen زده

10 Likes

سلام خوبین؟من میخاستم لیکویدیتی اضاف کنم تو پکک سوآپ تراکنشم تایید نشد ولی بی ان بی از حسابم کشر شده.تروخدا کمکم کنید

6 Likes

سلام کسی من یه ارزی رو خریدم ولی الان که میخوام بفروشمش این خطا میاد The transaction cannot succeed due to error: cannot estimate gas; transaction may fail or may require manual gas limit.

6 Likes

The transaction cannot succeed due to error: cannot estimate gas; transaction may fail or may require manual gas limit.
یعنی چی
لطفا کمکم کنید

6 Likes

امکانش هست زودتر جواب بدی .من از چتم میتونم اسکرین یا ویدئو بفرستم تا شما خودت بررسی کنی

4 Likes

آها اینم بگم هنوزم دسترسی داره به کیف پولم
یه عکس از کیفم فرستاد منم فعلا هیچ جوابی بهش ندادم دو روزه دارم باهاش صحبت میکنم

4 Likes

پولت رفته و امکان بازیابی نیست, باید همون اول دقت کنید که چیکار میخوایید بکنید، مخصوصا که به کیف اصلی شیبا منتقل کردید

7 Likes

شما باید مقداری گس برای انتقال توی کیفت داشته باشی ، بستگی داره روی کودوم شبکه بخوایی منتقل کنی، اگر بایننس اسمارت چین باشه باید بایننس اسمارت چین توی کیفت باشه

7 Likes

مقدار ناچیزی کم میشه و جزو خطاهای تراکنش های هست و معمولا رخ میده، اون مقدارش در حد ۱ سنت یا کمتر هست

7 Likes

دقت کنید که روی چه بستر شبکه ای منتقل کردید
شبکه ی ترون هست و شبکه ی اتریوم، باید دقت کنید در آدرس مبدا و مقصد

4 Likes

اگر ادرس مقصد شما تاییدیه داشته باشه، باید تکس رو کپی و در اون قسمت جای گذاری یا به عبارتی پیست کنید

4 Likes

اگر اون دوازده رمز کیف پول شمارو داشته باشه فورا باید ارزهاتون منتقل کنید به کیف پول دیگری، در غیر این صورت تمام دارایی شما رو برداشت میکنه،

6 Likes