پاسخ به سوالات به زبان فارسی

منم دقیقاً همین مشکل رو دارم.چرا کسی جواب سوالات رو نمیده؟ جای دیگه باید مشکل رو مطرح کنم؟

2 Likes

سلام
من چند روز قبل تعدادی ارز لیدنتری رو از سایت ابان تتر به ولت انتقال دادم و روز اول توی ولت بود ولی روز دوم خواستم جا به جاش کنم موجودی منو صفر زد با پشتیبانی سایت صحبت کردم گفتن که برداشت انجام شده اینم وضعیتش
0x0bb7e8d7fe311406fec4ef18c83588f4df778ac6ccf360526eff196beb6a46d9
ارز lit
اگر کمک کنید ممنون میشم

1 Like

سلام یونی سواپ لیکویید کردم اتریوم حالا ریمو نمیشه میکه من نمیتونم به این لینک وصل بشم

سلام
این چندمین باره مندرخواست میکنم وکسی جواب نمیده.
من تاریخ 28 فروردین تعداد 119 ترون به کیف تراست ولت انتقال دادم ولی هنوز نیومده

این هش : 89760d6222013ebd09ecfa669d5a30f19440fe87d3e5520bb3844aecaa3b157d

این هم ادرس ولت :

TX9jf5ghXaHu7Q2ECBCLANJqK1jeMxwpvd
خواهشا رسیدگی کنید.

عملیات تایید شدس ولی داخل کیف پول نیومده

1 Like

سلام دیرکز منو هک کردن
با این جیمیل trustwallet.helping.teamبه عنوان پشتیبانی تراست ولت پیام دادند تمام ارز هارو به این ادررس 0xb44d5e18114e68957a672790eb827649f8b77ffb
ارسال کردند ، آیا راهی هست بتونم کاری کنم؟

5 Likes

احتمالا والتتون بروز نیست به آخرین ورژن بروز کن بعد دوباره ادد کنید چون
bep20
رو والت پشتیبانی می کنه اینجا هم نشون داده چجوری اضافه کنید.

سلام دیروز منو هک کردن
با این جیمیل trustwallet.helping.teamبه عنوان پشتیبانی تراست ولت پیام دادند تمام ارز هارو به این ادررس 0xb44d5e18114e68957a672790eb827649f8b77ffb
ارسال کردند ، آیا راهی هست بتونم کاری کنم؟

سلام خسته نباشید یکی از دوستام ۶۱۱ تا کاردانو برای من فرستاده ولی بجای شبکه beb20 فرستاده beb2 الآن باید چکار کنیم؟

ممنونم
دو روز پیش واریز شد به ولتم بله خدارو شکر

زحمت کشیدید

سلام خسته نباشید یکی از دوستام ۶۱۱ تا کاردانو برای من فرستاده ولی بجای شبکه bep20 فرستاده bep2 الآن باید چکار کنیم؟

اقای شیر دل
براتون تیکت زدمولی جواب ندادید

خواهشا اینو انجام بدین

این هش : 89760d6222013ebd09ecfa669d5a30f19440fe87d3e5520bb3844aecaa3b157d

این هم ادرس ولت :

TX9jf5ghXaHu7Q2ECBCLANJqK1jeMxwpvd
خواهشا رسیدگی کنید.

1 Like

سلام من مقداری دوج ارسال کردم و هنوز پندینگه چطور میتونم فی شبکه روبالا ببرم یا کنسل کنم تراکنش رو ؟

1 Like

درود بر فروزان بانو
من تعداد400بیکری رو از اکانت بایننس به تراست والت انتقال دادم ، و قبل از اون تعدادی ارز اکامی رو از صرافی بیلاکسی به تراست والت انتقال داده بودم ، متاسفانه زمان ثبت آدرس دریافت بیکری در بایننس بدلیل حواس پرتی کنترل نکردم و از اونجای که قبل از اون ترانسفر اکامی داشتم آدرس دریافت اکامی ک توی کش کپی باقی مونده بوده و من اشتباهی آدرس دریافت اکامی رو بجای آدرس دریافت بیکریپیست کرده ام و متاسفانه بیکری رفته به آدرس دریافت اکامی در تراست والت . آیا راهی برای برگرداندن این 400 بیکری وجود داره

سلام
لطفا پاسخ منم بدین چرا اتریومی که خریدم به یه آدرس دیگه واریز شده؟

نوبیتکس اصلا قابل اعتماد نیستش ای پی بخرین با بایینس کار کنین نشه یهو ترکیه

سلام
اول مطمئن شین کیف پولتون آپدیته
بعد یک بار کیف پول رو کلا پاک کنین و با کی وردز که روز اول بهتون داد واردش بشین
اگر اوکی نشد به پشتیبانی توییترش پیام بدین و هش تراکنش رو براش بفرستین تا بررسی کنه
حتما هم به تراست والت هم تیکت بزنین و هم ایمیل

2 Likes

سلام چرا نمیشه ارز نیر رو انتقال داد،ارور میده

ارز Near…
مشکلش چی هست؟ لطفا راهنمایی کنید

سلام.سعی کنین تو تراست ولت همیشه از یک آی پی استفاده کنین.احتمالا چند بار با وی پی ان بهش وصل شدین و چند بار هم با آی پی ایران…یکبار نرم افزار رو پاک کنین و با استفاده از کی وردز دوباره وارد حساب کاربریتون بشین تا مشکل برطرف بشه

سلام از وی پی ان ترجیحا کشور انگلیس استفاده ابتدا وی پی ان رو فعال کنید بعد وارد تراست ولت بشید بعد خود ارز نیر رو انتخاب کنید و رفرش کنید موجودی بهتون نمایش داده میشه

سلام منم به مشکل انتقال دوج کوین از تراست ولت به صرافی‌ خوردم و انتقال پیدا نکرده و ۳ روز در حالت pending