پاسخ به سوالات به زبان فارسی

سلام دوستان کسی برای انتقال دوج کوین به از تراست ولت به حساب به مشکل خورده ؟ اگه کسی هست بگه یا ایدی بزار یا اگه راه حلی هست بگید لطفا کمک کنید

1 Like

با توجه به پاسخ تراست ولت هیچ اقدامی نمیشه انجام داد و تنها اطلاعاتی که بنده کسب کردم این هست که باید دو هفته منتظر ماند و بعد از دو هفته اگر انجام نشه بازگشت میخوره

1 Like

من هم تمام سرمایم پندینگه و منتظر و متاسفانه هرروز اولویت انجام تراکنش در بلاک چیر بالاتر تر میره

1 Like

نه هنوز پندینگه فی شبکه رو من همیشه در بایننس کمتر از این میزدم و انجام میشه با توجه به اینکه فی هم عدد خوبیه هنوز پندینگه

1 Like

Fee 0.96 doge ؟
Hamishe bara man 3 doge migrft. Alan 0.96 doge zade bud fee ro (recommended) va allaf shodim injuri, man etellati ke daram in nist ke bade 2 hafte bar migarde! Enghadr mimune ta confirm she , che ye mah che ye sal ch dah sal

1 Like

Hello
I sent some doge, with “DEFAULT FEE” which trust wallet estimated it as recommended normal(I didn’t change it) after 24h my transaction is still pending! Why did you (trust wallet) estimated the fee very low ? I am in trouble now. When this will confirm?Please help me.

Txid: efda42efee2ce54dd19eb894846a4ef7f40a102a8818fafc70c5be540606aed4

Senders:

DTVdJTps797MALSNXWZWNRobMd4QUWwSr3

Help me, thank you very much.

2 Likes

بله دقیقا فی همین مقداره
واقعا راه حلی نیست ؟ پشتیبانی تراست چیکار میکه پس

2 Likes

فعلا که با تخماش گردو میشکنه ما هم اینجا علاف شدیم. خیلی کیف پول بدیه، قطعا بعد از حل این موضوع کیف رو عوض میکنم

5 Likes

شما قبلا فی که از بایننس برداشت میکردی چند دلار میدادی؟نمیدونم مشکل این سری چیه واقعا، همه هم ۰.۹۶ هستند

3 Likes

حدود ۲ دوج اینسری نمیدونم چرا اینقد کم حساب کرده
هر چی هم ایمیل میزنی پاسخ نمیدن نمیدونم باید چیکار کرد اصلا

2 Likes

سلام من دوروز هست دوج انتقال دادم هنوز درحالت پندینگه کسی میتونه کمکم کنه کنسل کنم یا فی و تغییر بدم؟

3 Likes

سلام… من اتریم خریدم خیلی وقت پیش تا دیروز هم نگا میکردم بود ولی الان نگا میکنم 0 شده… چیکار کنم!؟؟؟

1 Like

Guys
Cheeers
Don’t worry, my transaction confirmed, just wait for it.
Be aware, don’t contact any one in what’s app, they are scam.

1 Like

سلام انتقال ارز دوج‌ کوین شما حل شد نفر چندم بودید تو‌ ممبل چند روز بود ارز و انتقال داده بودید و چند روز تو پندینگ بود

مشکل حل شد برای شما ؟؟؟ راه حل چی بود اگه میشه بگو ما هم انجام بدیم
لطفا

1 Like

سلام من ارز winkانتقال دادم اما موجودیم رو نمیتونم ببینم در کیف پولم

94c16639a2e798f2e8f70fadd5d378d77a678155bf64c259a29423f55c4cc809

مقداری اتریوم برای سواد کردن از صرافی خریدم و صرافی هم فرستاده ولی اینجا نمیاد رو حسابم از ظهر‌منتظرم بیاد ، چیکارش کنم؟؟؟
کد تراکنشم
0x9bbbe1ab47c9274c351662f7ae863f5f7a4c1bd36a74f7e4f87bd0f5f0e3e927

برای سواپ کردن و معاوضه البته ، اشتباه تایپی بود . ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام خوب هستین؟ من درتاریخ ۲۹ فروردین دوبار وینک خرید کردم و تو سایت تائید کرده که خرید موفق بوده و شناسه واریز وهمه چیز رو داده بهم ولی تو‌کیف پولم واریز نشده و بار اول هم نیست که خرید کردم‌و هربار اومده ولی این دوباری که دراین تاریخ خرید کردم نیمده درضم آدرسی که تو‌سایت خرید فرستادم با کیف پولم یکی هست

سلام خوب هستین؟عزیز فارسی پاسخگو هستن؟چون من خرید کردم و همه آدرسها درسته ولی بعداز ۱۲روز بحسابم نیمده