پاسخ به سوالات به زبان فارسی

I bought some wink in 2021/04/18 in 2 rounds.Af first,I bought 139931wink and at the end I bought 41804 wink, but I can’t receive any token in my Trust Wallet.although I bought several times this token and there wasn’t any problem.
Now what should I do?
Please guideme

سلام بنده ۱۵/۲۲
دلار بایننس اسمارت busd
رو اشتباها به آدرس تتر کوینکس فرستادم
ممنون میشم کمکم کنید
اینم هش جابجایی

0x8fdc3cae12b057b461caf5a1485956f07fcd2d5582d31b8be11cc8619152bb4d

متشکرم

سلام دوستان کسی مشکل انتقال دوج کوینش از تراس ولت از حالت پندینگش حل شده اگر کسی میدونه بگه باید چیکار کنیم لطفا من ۴ روز انتقال دوج کوین در حالت پندینگ و انتقالی صورت نگرفته کسی هست راهنمایی کنه

1 Like

دوستان مشکل دوج کوین من حل شد به تراست ولتم خودش برگشت
نگران نباشید برای شما هم بر میگرده

سلام پیام بدیدتو تلک
V_szz
بله حل شد خداروشکر
…لللللللللللللللللللللللللللللللللل

سلام و وقت بخیر من میخوام این ولت رو نصب کنم ولی متاسفانه دستگاه من تا اندروید 5.1.1 بیشتر ساپورت نمیکنه و این ولت از اندروید 6 بع بعد قابل اجراست میخواستم بدونم نسخه های قدیمی این ولت رو می تونم استفاده کنم؟
چطوری و از از کجا می تونم نسخه ی قدیمی رو پیدا کنم ک با دستاه من سازگار باشه؟
و اصن این کار safe هست؟
سلام تازه تراست ریکاوری کردم ،موجودی همه ارزا رو نشون میده به جز ارز
Near

زده صفر، چکار کنم موجودیم برگرده؟

سلام فروزان عزیز
من مقداری بی تی تی از یک کیف تراست دیگه ب کیف پول
تراست خودم انتقال دادم
تو اطلاعات ترون اسکن کاملا انتقال موفقیت آمیز بوده آدرس گیرنده هم کاملا درسته الان با وجود گذشت ۲۵ روز هنوز تو کیف پول تراست نشسته ممنون میشم راهنمایی کنید

منم همین مشکل دارم [quote=“mr.more, post:123, topic:143491, full:true”]
دوستان مشکل معلوم نشده چی هست؟

نزدیک 24 ساعت تتر انتقال دادیم اما هنوز نمایش نمیده
[/quote]

منم همین مشکل دارم باید چیکار کنیم تا ببینم. مشکل از کجا است ؟

سلام بر همه این را خرید کنیم بعد چن روز به حساب آدم میاد چون که من چیزی خریدم. ولی الان سه روز میشه نیامده کسی میداند. که بعد چن روز میاد ؟

سلام من وینکپخریدم ۱۳ روزه نیمده بار اپلمم نیس خرید کرذم‌همیشه میومده ولیذاین نیمده

1 Like

والا بطور طبیعی همونروز میاد تراست والت ریخته بهم من تو یه روز خرید کردم‌برای دوتا کیف پول یکی تراست والت یکی کوینومی کوینومی همونروز اومد ولی تراست باگذشت ۱۳روز نیمده

1 Like

یعنی من باید متطمن باشم که صد در صد میاد. مشکلی نیست. اره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام خسته نباشید؛ من برای اینکه بتونم ارز کین رو به کیف پول
تراست ولت خودم منتقل کنم یه کیف پول کین درست کردم و بعدش هم یه کیف پول سولانا درست کردم دقیقا طبق مراحلی که خود کیف پول توضیح داده بود در نهایت تو کیف سولانای خودم ارز کین رو فعال کردم آیکونش رو و آدرس دریافت اون رو کپی کردم تا یه مقدار ارز کین جای دیگه ای داشتم انتقال بدم به کیف پولم ولی متاسفانه هر چقدر که آدرس رو پیست میکنم پیام میده که همچین آدرسی برای ارز کین وجود نداره
ممنون میشم راهنمایی کنین

اقدام به خرید اتریوم کردم آدرس اتریوم من در تراست ولت اینه
0xB3A78Fd5a2B841C2a5F7E7Ea2458320B4221a61B
اما آدرسی که صرافی بیت برگ ارز رو واریز کرده این آدرسه
0x4498094158817dbe62fD9cDDD7F9229f0D906677
لطفا راهنمایی کنید چطور اتریومی رو که خریداری کردم دریافت کنم؟.
ضمنا یه بار تراست ولت رو پاک کردم مجددا نصب کردم. با فیلتر شکن هم وارد شدم. میشه لطفا از طریق واتساپ راهنماییم کنید؟ 09153115170 این شماره بنده هست.

سلام من حدود 9000 دوج کوین به نوبیتکس فرستادم روی حالت پندینگ گیر کرده
txid : 4215ccfa367d20b63f0ddd34e20a26351a4d65a22b31a9758e10ae0b39e28756
sender : D7ZpbEhec8cjLBP2NkKh5X4RC9PwyC4CXG
Recipients: D7R5TpKRYwyUoEGXhjafewnuRnQKsuryo8
لطفا راهنمایی کنین راهی هست که کنسل کنم ؟

سلام
دوست بنده چند نوع ارز دیجیتال در تراست والت داره و میخواد به کیف پول دیگه ای انتقال بده
برای تکمیل تراکنش نیاز به 47 تتر هست ولی هر زمان که مقدار تتر در کیف پول به ۴۷ میرسه بعد از تقریبا ۲۰ ثانیه کل مقدار تتر به
صفر میرسه (مثل اینکه به کیف دیگه ای انتقال داده میشه)
جالب اینه که با ارزهای دیگه کاری نداره حتی اگر زیر ۴۷ تتر هم باشه اتفاقی نمیوفته (مثل اینکه فیلتر گذاشته باشن)

سلام یعنی الان 47 تتر بریزم والتم انتقالم انجام میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام من داهل تراست ولت خودم هزار عدد تتر داشتم ولی از امروز صبح نشون نمیده و موجودیمو صفر کرده
لطفا کمک کنید

سلام من ۱۰۰۰ عدد تتر داخل کیف پولم داشتم ولی امروز یهو موجودی صفر شده هیچکس کد ۱۲ کلمه ای منو نداشته ولی ادمین توییتر میگه از حسابتون برداشت شده ۱۶ ساعت قبل
خدا میدونه چقدر زحمت کشیدم براش حالا میگه باید ی کیف پول ۵۰۰ دلاری داشته باشی تا برات ریفاند کنم …
پولم کجا بود