پاسخ به سوالات به زبان فارسی

Hello
I bought USDT for 1327 on the TRC20 network
The order was successfully sent by the sender, but it was not deposited in my address in the wallet, please help me

2021-05-18 03:07:08

3e62e50dc5c5c370c5313e3888715c2cee4599ffa8230d4e1bcf86522be4ed61

TG2LHeF17wRqfGUw43pPm7bVPzoWNBegFz

بر اساس چیزی که گذاشتین توکناتون تو آدرسی که فرستادین دست نخورده مونده فقط همون راهش تحت فشار گذاشتن پشتیبانی تا موضوع شما رو ارجاع بده تا توکناتون برگشت بخوره

سلام
جناب shirdal
من روز ۱۵ می مبلغ ۴۰۰ دلار اتریوم کلاسیک از تراست والت خودم به تراست والت دیگه‌ای انتقال دادم
اتریوم کلاسیک من روی شبکه اتریوم قرار داشت
ولی ادرس مقصد روی شبکه بی‌ای‌پی۲۰ بود و بعد از انتقال متوجه این موضوع شدم
نزدیک دوهفته‌س تیکت میذارم برای پشتیبانی
ولی باز من رو به فروم ارجاع میدن
ترانسکشن توی والت من همون موقع تیک موفقیت خورد ولی به مقصد نرسیده هنوز
لطفا کمک کنید

My ETC adress :
0x9b60747d2e8587A233De0AFb4B841A66EC8CD6a6

Transaction ID :
0xfe73292ddfe6a42103f1e3eab161df57a605561e9f0c66f3227f2af670e5f637

Recepient adress :
0xe29B84Cc736032E46291A7A854Cc5cfB40811dFb

سلام
متاسفانه آدرس شبکه اتریوم کلاسیک مثل شبکه های اتریوم و اسمارت و هکو‌‌…
یکسان نیست الان شما توکن رو به والت آدم سومی فرستادید و از دسترستون خارج شده

Uploading: 7B30F29E-F3DC-4A20-A692-2A16918CA816.png…
Uploading: B8FA5284-A3FD-4C0A-B72B-FE0CF2956CB2.png…
خیلی خیلی ممنونم از شما

عزیزجان قطعا یجا اون کلمات بازیابی رو ثبت کردی توی گوشی یا نوشتاری و کسی اونو تونسته بدست بیاره ، اینروزا تمام گوشیهای اندروید قابل هک شدن هستن چون هر برنامه ای که شما نصب میکنین تمام دسترسی ها رو به اون برنامه ها میدین و راحت کسایی که اون اپ ها رو نوشتن میتونن اطلاعات گوشی شما رو جارو کنن. و یکی از اون چیزها کلمات بازیابیه که میبرن . پس کیف شما رو بازیابی کردن و خالی کردن .

درود
من یه تراکنش داشتم الان نه به مقصد رسیده و نه برگشته به کیفم و وقتی تراکنش رو چک میکنم میبینم یه قسمتی زده
dropped
لطفا بررسی میکنید چه اتفاقی افتاده و وضعیت تراکنش چی شده و اینکه چجوری میتونم برگردونم توکن هام رو .
مرسی از لطفتون
tx id: 0xdd01518ef6a4338bd9ba62444ef70760967af863013f7b0e29920a7bc866f969
dropped here: 0xf45c01419bc55ab27f2093fc4c0927c1d98ccdbe1a1c3ea3c3910b56127b84ba

تراکنش از تراست والت بوده.

سلام من ۵۳۲ تا ریپل از تراست ولت زدم ب کویین ایکس ادرسو درست زدم تگ یا مومو رو اشتباه ی کد ۹ رقمی زدم
پول از حساب تراست ولت من خارج شده ولی ب حساب کویین ایکسم نیومده
خواهش میکنم راهنماییم کنید

من ۵۳۲ تا ریپل از تراست ولت زدم ب کویین ایکس ادرسو درست زدم تگ یا مومو رو اشتباه ی کد ۹ رقمی زدم
خواهش میکنم راهنماییم کنید

من ۵۳۲ تا ریپل از تراست ولت زدم ب کویین ایکس ادرسو درست زدم تگ یا مومو رو اشتباه ی کد ۹ رقمی زدم
خواهش میکنم راهنماییم کنید ممنون

سلام من ولت قبلی داشتم از پلی استور دانلود کردم و کیف پولم ایجاد کردم.چون کیف پولم خیلی کند وارد میشد تراست ولت مجددا از گلکسی استور دانلود کردم و ادرس بازیابی کیف وارد کردم و گزینه ایمپورت زدم.حالا دارایی من در کیف جدید نشون داده نمیشه و کیف قبلی که بررسی میکنم همه ارزهامو انتقال داده به ادرسی که اون ادرس در کیف جدید من نیست.فقط اتریوم نشون داد که بعدهم موجودی اون صفر شد.میتونید کمکم کنید؟

برنامه تقلبی نصب کردی اونو پاک کن و از سایت بزن تا صفحه دانلود باز بشه

یعنی ارزهایی که داشتم دوباره برمیگرده؟فقط bnb که داشتم باقی مونده اونم چون استیک بوده نتونسته انتقال بده.از کدوم سایت؟

سلام و درود خدمت شما. من یک کیف پول تراست در حدود 5 ماه پیش در گوشیم نصب کردم و حدوهفتاد دلار در کیف پول انواع توکنها و رمز ارزها رو نگه داشتم. چندی پیش دو بار واریزی به کیف پولم داشتم که در هر دود مورد بعد از چند دقیقه یک پیام برام اومد و کل موجود من به یک کیف پول ناشناس انتقال داده شد و تمام حساب من یکدفعه خالی شد و من از این موضوع بسیار ناراحتم و از این بابت که این شخص دوبار کیف پولم رو خالی کرد و خیلی راحت داره کارش رو انجام میده و به ریش ما میخنده درخواست رسیدگی از پشتیبانی تراست والت رو دارم که این شخص هکر و سارق رو پیدا کنن و نگذارن به سرقت خودش ادامه بده .من از روی ناراحتی و عصبانیت آن کیف پول رو از روی گوش پاک پاک کردم و هنوز در شوک هستم و یک کیف پول جدید نصب کردم. خواهش دارم اگر امکان داره كه پولم بهم برگرد واگر هم كه امکانش نیست این شخص رو پیگیری کنید وپیداش کنید و به سزای عملش برسونید و به سزاي عملش برسونيد بلاخره شما تيم و پشتیبانی قوی داریدو من میترسم که دوباره پول واریز کنم و پولم به سرقت بره .د.

با سلام من حدود ۲ ماه پیش مقداری ارز از صرافی بیت برگ خریداری
کردم و در کیف پولم نشسته بود یکدفعه تمام موجودی کیف پولم صفر شد و بعد از بررسی در بلکچیر تمام موجودیم مشاهده میشه بدلیل امنیتی و تحریم ایران حسابم مسدود و بلاک شده چون من به قسمت تنظیمات میرفتم زبان حساب از ریال به آمریکا تعقیر میدادم به همین دلیل حسابم مسدود شده _ همه کار کردم موفق به برگشت موجودی ام نشده ام
لطفا راهنمایی

سلام من حدود ۲ ماه پیش مقداری ارز از صرافی بیت برگ خریداری
کردم و در کیف پولم نشسته بود یکدفعه تمام موجودی کیف پولم صفر شد و بعد از بررسی در بلکچیر تمام موجودیم مشاهده میشه بدلیل امنیتی و تحریم ایران حسابم مسدود و بلاک شده چون من به قسمت تنظیمات میرفتم زبان حساب از ریال به آمریکا تعقیر میدادم به همین دلیل حسابم مسدود شده _ همه کار کردم موفق به برگشت موجودی ام نشده ام
لطفا راهنمایی بفرمایید
تراکنش های خرید من رو برای شما میفرستم

1- Doge Qoin_DOGE
2- Tron_TRX
3- Wink_WIN Coin

(wallt Doge): D97aM8xAMi3R4PT8gygnfqs9HwH7fYDCm5

(wallt tron): TKmuheMnj5UhaTGA9XdPC2iQ4XEY6UqHRD

(wallt Wink_WIn):TKmuheMnj5UhaTGA9XdPC2iQ4XEY6UqHRD

سلام
مسئول توکن های تو کیفتون خودتونید نه کس دیگه مراقب باشید 12 حرف بازیابی رو به کسی ندید چون غیر از این راه دیگه ای نیستش که کسی به موجودیتون دسترسی داشته باشه

سلام و احترام
موجودی تراست والت من کلا به سرقت رفته، امروز موجودی کیف پول تراستم صفر شد ، لطفا راهنمایی کنید

1 Like

از اینجا

اونا که رفته اگه چیزی هم مونده بعد دانلود یه والت جدید بساز و همه رو به جدید منتقل کنش

نزدیک 600دلار از ارز بی ان بی که استیک بوده برداشت نشده.میترسم بعد اتمام مدت زمان استیک اونها انتقال داده بشه