پاسخ به سوالات به زبان فارسی

سلام من 30 تا ریپل فرستادم به تراست ولت ولی همه اش 9 تاش اومد؟ از کجا باید پیگیری کنم 2 تا ریپلم نیست

سلام دوستان من سی عدد ریپل فرستادم به تراست ولت ولی فقط ده عدد در کیف پولم نشان می‌دهد بیست عدد ریپل موجود نیست از کجا باید پیگیری کنم ؟

اگه اشتباهی به آدرس اتریوم فرستادین از راه زیر استفاده کنین
. تنها راه حل اینه که شما افزونه متامسک رو روی مروگر نصب کنید. سپس با ۱۲ کلمه Phrase مربوط به تراست والت روی متامسک Import کنید. دقت کنید این امکان فقط موقع نصب متامسک‌ جدید وجود داره اگه قبلا متامسک داشتید باید حذف کنید دوباره نصب کنید تا به شما امکان Import با استفاده از کلمات Phrase رو بده‌. بعدش باید RPC شبکه توموچین رو در متامسک تعریف کنید که

سپس باید توکن LUA TRC21 رو‌ در متامسک Add کنید. آدرس کانترکت:

0x7262fa193e9590b2e075c3c16170f3f2f32f5c74

بعد به LUAهاتون دسترسی پیدا می‌کنید. اینبار با دقت به آدرس LUA TRC21 در تراست‌والت یا هر کیف دیگه منتقل کنید.

سلام
وقت به خیر

اگر برای اولین بار به یک کیف پول ریپل انتقال دهید، 20 ریپل به عنوان کارمزد فعال سازی آدرس از شما کسر خواهد شد. ارز شما گم نشده است، قفل شده است و امکان برداشت آن وجود ندارد.

سلام
متاسفانه راهی برای بازگردانی ارز سرقت شده وجود ندارد. لطفاً در آینده بیشتر مراقب کلمات بازیابی و رمزهای خود باشید.

آیا از تراست ولت استفاده می‌کردید؟
اگر بله، لطفا دوباره کیف پول خود را ایمپورت کنید تا کنون گزارشی مبنی بر این که تراست ولت موجودی حسابی را مسدود کرده باشد منتشر نشده است.
اگر با ایمپورت دوباره مشکل حل نشد، لطفا دوباره کامنت بگذارید.
می‌توانید در سایت
wallex.ir/blog
سوال خود را در کامنت یکی از پست ها مطرح کنید تا سریع تر به آن پاسخ بدهم

هیچ شخصی دسترسی به رمز ۱۲ کلمه من و گوشیم نداشته، کل حسابم انتقال داده شده حدود ۱۰۰ هزار دلار ، حتی یه سری ارزها که استکینگ کرده بودم رو از استک برداشته و انتقال داده :disappointed:

فکر کنم شما هم مشکل منو دارید، کل موجودی تراست والتم انتقال داده شده، از آپ استور دانلود کردم و هیچکس رمز منو نداره ، فقط bnb رو که استک کردم نتونست انتقال بده
اگر راه حلی پیدا کردی به من خبر بده چون صد هزار دلار موجودی والتم بود
۰۹۱۲۰۲۴۱۳۶۷

سلام من تقریبا 854 تا استلار اومدم ولی کد ممو رو یادم رفت وارد کنم باید چیکار کنم بم همه سرمایم همونه :sob::sob::sob::sob::sob:

من یه مشکلی داشتم.ایمیل زدم.بهم شماره تلفن یه بنده خدایی رو توی آمریکا داد و گفت با واتس اپ مشکلت رو بهش بگو.
منم مشکل رو هنوز نگفته بودم، میگه ۱۵۰ دلار هزینه باید پرداخت کنی تا مشکلت رو بررسی کنم

منم همین مشکل رو دارم بخدا.ای ریدم به تراست ولت.بخدا با اتمیک ولت اینقدر مسخره بازی نداشتم.
خدا لعنتت کنه به خق همون عیسی مسیح و مادرش اگه قبولش داری که سرمایه ام به چوخ رفت

ایناها شریک دزد و رفیق قافله هستن.
یکی از یک دزدتر هستن.منم همین مشکل رو دارم.
ولی کو گوش شنوا

1 Like

سلام
من ارز واریز کردم در تراست والت سمار چین و تایید هم شد در قسمت نمایش داده میشه ولی به موجودیم اضافه نشده ممنون میشم کمکم کنید

آیا از تراست ولت استفاده می‌کردید؟
اگر بله، لطفا دوباره کیف پول خود را ایمپورت کنید تا کنون گزارشی مبنی بر این که تراست ولت موجودی حسابی را مسدود کرده باشد منتشر نشده است.
اگر با ایمپورت دوباره مشکل حل نشد، لطفا دوباره کامنت بگذارید.
می‌توانید در سایت
wallex.ir/blog
سوال خود را در کامنت یکی از پست ها مطرح کنید تا سریع تر به آن پاسخ بدهم

سلام
مشکلات را در پشتیبانی صرافی مقصد پیگیری کنید. قابل حل است.
تراست ولت کد ممو را اجباری نمیکند اما برای صرافی اجباری است.

سلام
کیف پولتون رو آپدیت کنید. احتمالاً مشکل حل میشه
اگر مطمئن هستید آدرس رو درست وارد کردید، مشکلی نیست.

سلام
تقریبا امکان ندارد که تراست ولت برای ارائه خدمات و رفع مشکل از شما پول بخواهد یا شما را به یک فرد دیگر متصل کند. هرگز به این ایمیل ها اعتماد نکنید. صد در صد کلاهبرداری هستند.
سوال خود را اینجا بپرسید شاید بتوانیم به شما کمک کنیم.
می‌توانید در سایت
wallex.ir/blog
سوال خود را در یک کامنت بپرسید.

سلام
من از قسمت sawp ارز bnb را به smart chain تبدیل کردم ولی از حسابم کسر شده ولی smart chain اضافه نشده لطفا راهنمایی کنید

1 Like

سلام من متاسفانه ارز ethbull اشتباهی فرستادم به ادرس ethriom چطوری می تونم بازگردانی کنم ؟

سلام من دیشب از بایننس مقداری اتریوم به تراست ولت روی شبکه بی اس سی منتقل کردم. از سمت بایننس همه چی اکی شده از سمت تراست والت هم پیام دریافت شد رو گرفتم ولی مقدار اتریوم دریافتی قابل مشاهده نبود. حتی سابقه دریافت هم مشخص نبود تا اینکه در پست قبلی شما فهمیدم باید
binance-peg Ethereum (bep20)
رو اضافه کنم و کردم. حالا سابقه تراکنش و تایید دریافت رو میتونم ببینم اما مقدار توکن دریافتی همچنان صفر نشون داده میشه، .آیا باید ریکاوری و ایمپورت انجام بدم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

1 Like