پاسخ به سوالات به زبان فارسی

salam
man safemoon kharidam vali neshon nemide to Trust wallet!
kasi mitone komakam kone?

1 Like

سلام متاسفانه برای کمک گرفتن از یه پشتیبان صرافی به اشتباه با یه کلاه بردار صحبت کردیم.و یه سری اطلاعات از ما خواست .و بعدا تقاضای کد ۱۲ رقمی رو کرد اما بهش ندادیم ولی متوجه شدیم تونسته به کیف پول ما نفوذ کنه و مقداری از ارزها رو برداره.میخواستم ببینم راهی داره برای برگردوندن ارزها؟نکته عجیب دیگه اینه ارز بایننس کوین رو تونسته از والت خارج کنه بدون اینکه سند داشته باشه

سلام وقت بخیر من
28 فروردین تعداد 119 ترون ب کیف پولم انتقال دادم از
به حسابم واریز نشده.
صرافی نوبیتکس به تراست ولت ولی هنوز واریز نشده از پشتیبانی پرسیدم گفته تایید شده باید بشینه و ی لینک بهم داد ک گف از پشتیبانی کیف پول کمک بگیرم. راهنمایی میکنید؟

سلام خدمت همگی . من بعد 15 روز ایمیل و جستجو تونستم مشکل
watch only
بودن کیف تراست را حل کنم . دوستانی که فعلا درگیرهستند اعلام نمایند

3 Likes

سلام من در هنگام ارسال ارز وینک به آدرس تراست ولت،
اشتباها آیدی توکن که زیر آدرس تراست ولت
هست رو زدم و وینک به توکن آیدی همون آدرس رفته
ولی توی موجودی در تراست ولت نشون نمیده. کسی میدونه چیکار باید کنم؟ ممنون میشم راهنماییم کنین

3 Likes

سلام ارز وینک رو بجای آدرس در تراست ولت به آیدی توکن آدرس در تراست ولت زدم و کد تراکنش صادر شده و توی سایت هم میگه موفقیت آمیز بوده ولی توی موجودی نشون نمیده. آیدی توکن که مربوط به همون آدرس چه نقشی داره و چجوری میتونم موجودی و بازیابی کنم. ممنون میشم راهنمایی کنین

1 Like

سلام دوستان وقتتون بخیر. من بی ان بی برداشت کردم از صرافیم بعد که داخل تراست والت اومده داخل بخش
BNB SMART CHAIN
بعد از اونجا باز به صورت خودکار به جای دیگه ای ارسال شده
بعدش برام گزینه ی
Smart Contarct call
اومده. بعد که نگاه میکنم میبینم برام توکن اتو خریداری کرده
و در جای دیگه ای ارسال شده الان نمیتونم اون جایی ک ارسال شده رو پیدا کنم یا بهتره بگم اصلا معلوم نیست چیشده. لطفا من رو راهنمایی کنید. ممنونم

2 Likes

سلام ببخشیدکسی میدونه من چرا نمیتونم اتریون از قسمت خرید اپلیکیشن داشته باشم؟؟ چون حتی پیامک برداشت از حساب هم برام میاد اما خرید انجام نمیشه

1 Like

سلام . من شبکه رو هنگام خرید ظاهرا اشتباه انتخاب کردم. میشه پولم برگرده؟

از آدرس مطمئن هستم آپدیت هم کردم اما بازم چیزی را نمایش نمیده روی چندتا گوشی آندرویدی دیگر هم کیف پول رو نصب کردم ولی همونطوری هستش

سلام تراکنش هر وقت داخل شبکه کامل تائید بشه موجودیت می شینه
برای من هم یکبار سر اتریوم این اتفاق افتاد

سلام دوستان. من مقداری اتریوم از پی98 خرید کردم. به حسابم نیومده. میگن شبکه رو اشتباه انتخاب کرده ام. امکان بازگشتش هست؟
لینک ترکنش رو هم دارم؟
چکارکنم؟ این سایت اصلا بخش تیکت گذاری نداره؟
کسی پاسخگوی من نیست؟

اقا این سایت چطور باید داخلش تیکت گذاشت؟
چطور باید باهاشون مکاتبه کرد؟
چرا اینقدر بی صاحاب سالاره اینجا.

3 Likes

چه شبکه ای انتخاب کردین و چه آدرسی دادین؟
لینک تراکنش و آدرس والت هم بزار.

باید از صرافی دیگه بخری و آدرس اتریوم والتت رو بزنی تا برات بفرستن.
دقت کن که چه شبکه ای انتخاب می کنی که به مشکل نخوری.

برای نشون دادن توکن به قسمت کاستوم توکن برید و آدرس توکن رو وارد کرده و شبکه اسمارت چین
رو انتخاب کنید و تایید بزن بعدش میاد.

سلام من بی ان بی رو سواپ میکنم ب اسمارت چین میگه اوک شد کارمز هم کم میکنه از بی ان بی هم کم میشه ولی تبدیل ب اسمارت چین نمیشه بعد چند ساعت برمیگرده ب کیف پولم چیکارکنم ، از امروز اینجوری شده

سلام
وقت به خیر

اگر رمز 12 کلمه ای شما را نداشته اند احتمال نفوذ به حساب شما بسیار کم است. مطمئن هستید تنها محل نفوذ به کیف شما همین یک راه بوده است؟
متاسفانه امکان بازگشت تراکنش های انجام شده در بلاکچین وجود ندارد و عملاً موجودی شما از دست رفته است.

سلام
اگر قبلاً این مشکل را نداشتید، احتمالا با آپدیت تراست ولت مشکل شما حل خواهد شد.

اینجا صفحه گفت و گوی تراست ولته. میتوانید تو یک سوال را به انگلیسی مطرح کرده تا پشتیبان های تراست ولت به شما پاسخ دهند (برای این کار باید به صفحه موضوع مد نظر خود بروید یا یک تاپیک جدید ایجاد کنید). میتوانید سوالتان را به فارسی بپرسید تا کاربران اینجا در حد امکان شما را راهنمایی کنند.

5 Likes