انتقال اشتباه توکن

Continuing the discussion from پاسخ به سوالات به زبان فارسی:

سلام . وقت بخیر . من قدار بسیار زیادی ارز
Shico
رو به اشتباه به کیف پول
Shib
در صرافی
انتقال دادم . آیا راهی هست که بتونم برش گردونم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

3 Likes

Hello, when I wanted to send my currency wallet to another volt, I entered the wrong address and it was sent to another address that I attached. Is there a way for this amount of money to be returned to me from that address? Please help me.

1 Like

sorry just wallet that recived your token can refund them.

اگه تراست والت که کنتراکت آدرس توکن رو در قسمت اضافه کردن وکن بزنی میادش ولی اگه
فرستادی به صرافی دیگه باید با پشتیبانی صرافی صحبت کتی که معمولا ازت این
txid
رو و آدرس والتت رو می خواد بعد درست می کنه

Can’t find out through that address who’s that account? Please help me if one percent is possible

من به صرافی باینانس فرستادم یعنی با خود بایناس ایمیل بزنم از طریق تراست ولت نمیشه
اخه نمیدونم اون چه صرافی هست

از تراست فرستادی به آدرس گیرنده اگه گیرندت اکانت خودت تو باینانسه و ننشسته باید با پشتیبانی باینانس صحبت کنی که برات بررسی کنه
همین آدرس خودت و گیرنده و
txid
رو بدی به پشتیبانی برات درستش می کنن

اکانت خودم نیس
چیز دیگه ندارم نمیدونم به چه اکانتی فرستادم فقط ادرسشو دارم

پس بهتره هرچه زودتر با پشتیبانی باینانس تماس بگیری قبل اینکه صاحب اکانت تبدیل و خارجشون کنه از باینانس

باینانس هم میگه نمیتونم کاری بکنم ننسدونم دیگه چیکار کنم هیچ راهی به نظر شما نمیرسه؟

متاسفانه راه دیگه ای نیست و فقظ صاحب والتی که دریافت کرده می تونه پس بده بهتون.

سلام
من یه سوال دارم
از کیف پول تراست والتم
۸۵ تتر send
کردم برای کیف پول اتریوم کلاسیک تو خود تراست والت
نه اتریوم کلاسیک اومده و تتر ها رو هم کم کرده پیام هم دادگ با پشتیبانی ولی جوابی ندادن میشه کمکم کنید

سلام من ارزمتیک را از کوینکس فرستادم تراست ولی داخل تراست نیامده وروی بلاکچین است

0x455e3ff7d627201a0467524208530f2b067a035ad1379a3392888d17fdb2623d

سلام من هشت روز پیش ارز اس ال پی خریدم و به ولتم انتقال دادم ولی نیومده
ادرس ولت

x81500EC0aA968a31ba2425dEFbC5a9435607A0b0
ادرس هش
0x127d829fd54f1679fd0b6b89d4fbefe089e16974da5595e84347f15da70b4ad5
تورو خدا کمکم کنید

سلام میشه لطفان کمکم کنید من دیشب 105 دلار ارز هارمونی وان خرید کردم همچی درست انجام شد ولی تو والتم نیانده مرسی

سلام من مقداری شیبا داشتم از کیف پول تراست انتقال دادم به صرافی کوکوین ولی متاسفانه بدلیل اینکه شبکه هاشون مثل هم نبود شیبا ها انتقال پیدانکردند. حالا با پشتیبانی کوکوین صحبت کردم گفت باید صد تتر واریز کنی . ایا کیف پول تراست هم کمیسیون میگیره ازم ؟ ن

سلام من به اشتباه اترکلایک خودم رو به آدرس شیبای خودم فرستادم آیا راهی برای برگشتش هست؟

والت تراست پولی نمیگیره فکرم نکنم صرافی کوکوین پول بگیره
شما با پشتیبانی داخل خود اپ صحبت کردی یا یه شخص تو تلگرام؟

شبکه ای که ازش توکن کلاسیک رو انتقال دادی رو چک کن
اگه تو شبکه مثل
eth, bep20, matic…
انتقال دادی مشکلی نیست ولی اگه توکن رو روی شبکه اتریوم کلاسیک انتقال دادی متاسفانه آدرسش فرق می کنه با بقیه و راه برگشتی نیستش

1 Like

با پشتیبانی کوکوین صحبت کردم . حدودا چقد طول میکشه تا توکن منو واریز کنن که از فروش شیبا جا نمونم