پول هک شدن کیف لطفا کمک کنید

سلام دوست عزیز متاسفانه هیچ راهی وجود نداره بشه پولو برگردوند
این رو به عزیزانتون هم بگید که هیچ وقت هیچ کس هیچ جا ۱۲ تا کلمه عبورتون رو نمیخواد

1 Like

سلام من از تراست ولت وصل شدم به پنکیک سوآپ و سیف مون خریدم ولی 24 ساعته که سیف مون در تراست ولتم صفر نشون میده لطفا راهنمایی کنین

1 Like

سلام من از تراست ولت اومدم یک ارزو انتقال بدم متاسفانه به یک ارز شبیه همون نام به یک ترست ولت دیگه که برای دوستم بوده زدم و از حساب خودم خارج شده چجوری میشه برگشت بخوره؟

1 Like

سلام. شب گذشته کدام کسی کیف پول تراست والت ام را کاملاً خالی کرده نمیدونم که کسی کیف ام را حک کرده اما کد 12 رقمی را هیچ کسی نداشت به جوز از خودم اما فقد یک اشتباه کرده بودم که هیچ کدام کدی تو تراست والت ام نه گذشته بودم. تقریباً 4 هزار دولار ام را خالی کردن که امون تمام زندگیم بود خواهیشن اگر کدام راهی است کمک کنید

5 Likes

سلام من ارز near تو کیفم داشتم گوشیمو عوض کردم کیف پولمو بالا اوردم ولی ارز نمیاد بالا همکار کردم

1 Like

امروز شیبا من خالی شد و دیدم که به یک کیف پول دیگه انتقال پیدا کرده . الان دیدم مانا به کیف پول من اضافه شده . داستان چیه؟؟؟؟؟

1 Like

سلام من تروگ خریدم ولی پایین ارز دیجیتال که خریدم نوشته movrd ونمیتونم بفروشم

1 Like

سلام
داخل ولت من یه تعدادی از دارایی هام کم شدن و دیتا ترنسفر ندارند اما توکن
babydoge دیتا ترنسفر دارد.
چند کوین و توکن مخلفت بر روی بستر اسمارت چین بایننس موجودی آن ها از بین رفته ولی باقی دارایی ها روی شبکه های دیگه داخل ولت هستند و توکن و کوین های اسمارت چین بایننس این مشکل برایشان پیش آمده. لطفآ راهنمایی کنید…

تراست ولت غیر قابل اعتماده . برای منم همین اتفاق افتاده ازش بیرون بیایید و اطلاع رسانی کنید .

سلام دوستان خسته نباشین.من دیشب یه مقدار رمز ارز DoDo خریدم و اومدم انتقال بدم به کیف پولم که همین تراست ولت هستش.از قسمت رسیو آدرس رو کپی کردم و اونجا در قسمت sendپیست کردم.و فرستادم.ولی از دیشب تا الان هیچی واسم واریز نشده.و الان که نگاه کردم،آدرس رمز ارز blok هم مثل dodo هستش.میشه راهنماییم کنین چیکار باید بکنم؟

سلام وقتتون. از کیف پول من حدود ۲۰۰۰ دلار دزدیده شده چجوری میتونم ای پی‌وصل شده به تراست ولتم رو‌پیدا کنم ایا میشه از پشتیبانی تراست ولت کمک گرفت برای این کار

1 Like

باسلام. من انروز ارز ocean را خواستم از بایننس ب تراست ولت انتقال بدم اما متاسفانه ادر ارزocenرا بر بستر bep20فرستادم . کلا ادرس یه ارز دیکه رو وارد کردم خواهش میکنم کمکم کنید

ایا میتونم ارزمو برگردونم؟
ادرس txid :0x49cda5e2ef8fe636d4bd2257d55e4cc943a7bec88529f4044c4cfecdb165a623

سلام وقت بخیر ببخشید من یه مشکلی دارم تو تراست ولت چطوری میتونم ازتون سوال بپرسم

سلام خسته نباشید ببخشید من از صرافی مقداری ارز بیت تورنت فرستادم به تراست ولت رو بستر تی آرسی ۲۰
تراکنش از سمت صرافی انجام شده تکسید رو هم داده بهم اما تو ولت نشسته راهی داره اینو برگردوند یا درستش کرد؟
ممنون میشم کمکم کنین ؟

دوستان من کد ۱۲ رقمی تراست والت گم کردم راهی هست بتونم وارد کیف پول بشوم؟؟؟ فقط آدرس بلک چین را دارم

1 Like

سلام دوست عزیز بابت مشکلی که پیش آمده براتون متاسفم. هیچ راهی برای برگشت پولتون وجود ندارد ا

اگه آدرس ترون رو داده یاشید فقط کافی از توکن ها توکننتون رو اضافه کنی به صفحه اول
می تونی آدرس والت رو بدی چک کنم

نه متاسفانه بدون اونها نمی شه کاری کرد اگه هنوز به والت دسترسی داری می تونی دوباره رکاوری کدها رو یادداشت کنی

سلام @Shirdal

من ولتم صفر شده
این ادرس منه فروم رو خوندم چیز خاصی پیدا نکردم
ممنون میشم اگر راه نمایی کنید

ادرس ولت

GA355KRUXKTQKCA4KE2HPZ735DDJR5CTS524I3TC636IKDBIT2JPCEUV