پول هک شدن کیف لطفا کمک کنید

Continuing the discussion from پاسخ به سوالات به زبان فارسی:

سلام من امروز از پشتیبانی تراست ولت باهام تماس گرفتند و‌گفتند که مشکلی در کیف پول شما پیش امده که بیش از ۲۰۰۰ دلار شما غیر فعال شده و لینکی رو به من دادند که در ان نوشته بود ما پشتبان تراست ولتیم و فقط جهت بررسی و تعمیر کیف پول از شما دسترسی میخواهیم ، متاسفانه من ۱۲ کلمه نود را در انجا وارد کردم و بعد از چند لحظه بیش از ۲۰ هزار دلار من را دزدیدند ، تنها نتوانستند ارزهایی که استیک کرده بودم را بدزند ولی انها را ان استیک کردند و هنوز به کیف پولم دسترسی دارند ، لطفا راهتمایی کنید که چگونه می تونم ۱۲ کلمه خود را تغییر دهم و از دزدیدن بیشتر این افراد از کیف پولم جلوگیری کنم ، لطفا کمک کنید

7 Likes

سلام
متاسفانه تنها راهی که داری ساختن یک کیف دیگه و انتقال توکنهایی که داری به کیف جدید هست و راهی برای تغییر 12 واژه وجود نداره

1 Like

سلام بنده مقداری ارز در کیفم داشتم .الان دیگه مقدارشو برام نشون نمیده چیکار باید کنم؟هیچ جابهجایی هم اتفاق نیوفتاده

3 Likes

سلام من مقداری کیک در استخر اتوماتیک داشتم الان ناپدید شد.
چکار کنم؟؟؟؟؟؟?؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2 Likes

bnb _ cake automtic
خودش یک تراکنش انجام داده بدون اینکه من کاری داشته باشم

1 Like

سلام
من در تاریخ ۴اکتبر، 0.08اتریوم از تراست ولت به صرافی نوبیتکس انتقال دادم ولی به حساب نوبیتکس نرفته و برگشت هم نخورده،چکار باید کنم؟لطفا راهنماییم کنید
Hash:0x892c19ae5a5e14069eec4a47d1f294dec39da442cf55e60015226b08a4213526
Wallet:0x6e7b8bD44521A7BDFf9db465657Ba7BCdc33e003

2 Likes

سلام
اتریوم رو به والت زیر فرستادی
0x7aefa6da0200b06622ddfb2fe9f1daae82b4003b
آدرس والت رو در نوبیتکس برای شبکه اتریوم چک کن اگه درست بود با پشتیبانی نوبیتکس صحبت کن

1 Like

سلام
وقت بخیر
من در تراست ولت از بایننس شیبا انتقال دادم به دلیل اینکه اکانتم موقت مسدود شده بود اما در حال حاضر نمیتونم شیبا مو به هیچ جای دیگه انتقال بدم چون فقط bep20 انتقال میده

1 Like

خواهشا کمک کنید، من در تاریخ ۴ اکتبر مقدار ۰.۱۲۷۹ اتر از استخر با موفقیت به سمت کیف پول خارج شد اما در تراست من چیزی نیامده، عاجزانه از کسی که چیزی میدونه میخوام راهنمایی کنه…
Hash: 0xdc9fb56dc4e8d8202f1c94d101baeb87e3b6363007d910d9fefa57082e12f065
Adress: 0x4b111435cc7Fb54D2872A7e50fD522d11140e316

3 Likes

سلام من مقداری سولانا از صرافی فرستادم به تراست ولت ،اما هیچ چیز نشون نمیده،آدرس درست بوده ،تراکنش هم با موفقیت صورت گرفته ، در بسترbep20

1 Like

سلام قربان ، من 10اکتبر دو واحد سولانا در دوتا تراکنش به کیف پول تراست ولت در بستر شبکه بایننس اسمارت چین بپ 20فرستادم ،تراکنش موفق بوده ادرس هم درست بوده اما هیچ چیز تو کیف پول من نشان نمی ده باید چکار کنم ،لطفا کمکم کنید کل درآمدم همین دو واحد سول بود .

2 Likes

سلام شما توکن سولانا تو شبکه سولانا رو به آدرس اسمارت چین فرستادین؟
چک کن ببین توکنت تو چه شبکه ای بوده چون آدرس سولانا کلا متفاوت
اگه می خوای می تونی آدرس والت و تراکنش رو بدی تا نگاه کنم

1 Like

سلام سرکار
چندتا رمز ارز داشتم مثل کاردانو مقدار کمی سولانا و چندتا دیگه
اما امروز صبح هر یکدقه یک مسج اومد که انتقال دادین و همین جوری تمام ارزهام تو والت صفر شد
لطفا کمک کنین

1 Like

سلام ببخشید من یه مشکلی تو کیف پولم رخ داده مقدار ارزی که تهیه کردم به مرور زمان کم و کمتر میشه باید چه کار کنم

1 Like

سلام خسته نباشید. پول داخل موحودی تراست پلت من هست ولی وقتی میرم برای انتقالش ب صرافی یا تبدیلش ب ارز دیگر نمیتوانم انجان دهم مشکل کجاس نمیدونم

1 Like

کیف پول من هک شده و ارزهای که زیاد موجودی داشته برداشت شده و حتی انتقالم داده شده به یه ادرس و از تراس ولت شکایت دارم لطفا رسیدگی کنید

4 Likes

سلام امروز صبح کیف من هک شده و شیباهام برداشت شدن اینم هش 0xcbac2fab4639d83f396eacc459b65e65954a1a6ba2201b858f43cb5188028d73
چیکار کنم؟

2 Likes

سلام
الان باید یه والت جدید درست کن و هر توکنی که مونده رو به والت جدید بریزی و این والت رو پاکش کنی

2 Likes

سلام اقا علیرضا خوب هستین
منم همین مشکل شما واسم پیش اومده کیف پولم هک شده شما راهی پیدا کردی اگه میشه منو هم راهنمایی کنید

2 Likes

سلام من بی ان بی داشتم توی تراست ولت ، همینجور نشیته بودم یهو پیام انتقال تمان بی ان بی هام اومد ، من نه دوازده کلمه رو به کسی دادم ، نه کسی میدونه تراست ولت دارم ، برای ورود به تراست ولتم هم یک رمز عبور دو مرحله گذاشتم و متلسفانه اونطوری شد ، چهار بار به پشتیبانی تراست ولت پیام دادم ولی جواب ندادن

2 Likes