پول هک شدن کیف لطفا کمک کنید

سلام خسته نباشید . من چندتا کوین از بایننس ریختم توی تراست والت ولی هنوز دریافتشون نکردم خیلی استرس دارم متاسفانه ولت رو به گفته ی خود پشتیبانی حذف کردم دوباره وارد کردم ولی همون کوین های قبلی هم رفت. ممنون میشم کمک کنید

دوستان سلام ، ۲ روز پیش یهو دیدم پیام انتقال ارز دیجیتال اومد رو صفحه و وقتی تراست رو باز کردم دیدم موجودی رو انتقال دادن . اصلا شوکه شدم و نمیدونم چطور ممکنه این همه از امنیت تراس حرف میزدن چی شد . حالا دوستم میگه بریم پلیس فتا از اون طرف یک سری دوستای دیگه ام میگن کاری انجام نمیشه و با صحبت هایی که اینجا خوندم هم انگار ۱۲ کلمه رو از دست بدی کاری نمیشه کرد . میشه راهنمایی کنید ؟ یکی بهم گفت آدرس اتریوم رو بده میشه چک کرد حقیقت داره . توروخدا کمک کنید . Shirdal عزیز ممنونم میشم مخصوصا شما جواب بدین لطفا

@shirdal من تازه وارد شدم یکم به نحوه کارکرد اینجا وارد نیستم . اگر مقدوره بگین چطوری میشه مستقیم پیام داد به اعضا ؟ امکانش هست؟؟

آدرس ممو رو باید وارد کنی، وگرنه نمیشینه روی صرافی ، از آدرسی که منتقل کردی مور رو بزن ، نوشته txاین همون ممو هست که باید جایگزاری کن

شما احتمال بشیار زیاد از گوشی هوای استفاده میکنید و کیف پول جعلی که به سرور متصل هست با رباتهای خاص تلگرامی نصب کردید، متاسفانه دقیقا همین مشکل رو ما با یه آترس کیف پول بسیار با ارزش داریم که به محض ورود اسمارت چین به کیف پول منتقل میکنه به یک حساب دیگه، اما متاسفانه تراست ولت هیچ تدبیری بابت دو مرحله ای کردن داخل سرور ، جیمیل ، اس ام اس، گوگل،،،، یا هرچیز دیگه ای رو در نظر نگرفته هست، متاسفانه مدیران هیچکدام فعال نیستند که له پیشنهادات ما گوش دهند
بیش از 400 میلیون دلار داخل کیف پول مخفی شده و هنوز ندیده، اما فرصت این رو بمن نمیده که بتونم این ارز رو جابجا کنم، چون اسمارت چین رو سریع 0 میکنه

، آدرس اسمارت چین خودتون رو بفرستید ، فقط آدرس اسمارت چین ،چیز بیشتر نیمخاد

وارد صفحه که شدی اون بالا سمت راست ، چندتا نقطه میبینی، لونو که بزنی ارزهای معتبر تر رو بهت نشون میده که تیک زدن توی کیف شما نشون داده میشه، در صورتی که توکنی داخل آپرس ها نبود، باید آدرس اسمارت چین خودتون رو در سایت بی‌اسکن سرچ کنید و برید به قسمت بی ای پی ۲۰

سلام خوبی منم کیف پولم خالی شد رمز کیف پولم حک شد ۱۴۰۰ دلار ازم سرقت شد چجوری میشه بازیابیش کرد

سلام شما باید اسم اون ارزها را بصورت دستی داخل تراست ولت اضافه کنید. اضافه کردن ارزها از اوقسمت بالای کیف که توکن اضافه میکنن. یا خود توکن را داخل اینترنت پیدا و اضافه کن

با کیف پولت خداحافظی کن ،،، هیچوقت نباید رمز هارو در اختیار هیچکسی قرار بدید، دوازده حروف رمز شما ، رمز شماست، رمز رو فقط خودتون باید یه جای مطمعن به دقت یادداشت کنید

سلام
من رمز ارز
Shill
رو از صرافی کوکین میخاستم به کیف پول تراست ولت ارسال کنم ولی به اشتباه آدرس رمز ارز
Shilling
رو کپی کردم و تو آدرس گیرنده گذاشتم قابل ذکره که هر دو شبکه
BEP20
بودن. لطفا راهنمایی کنید چطور رمز ارز رو برگردونم

خب شما ارز رو منتقل کردی به یه حساب دیگه به یه کیف پول دیگه، اگر آدرسش مشخصه، و میدونی واسه کی هست و چه سایتی هست ، برو به ساپورتشون ایمیل بده ، تکس هاتم واسشون بفرست، آدرس کیف پولتم واسشون بفرست شاید یک درصد محالی ارزتو بهت برگردونن

دیگه نمیتونی، متاسفانه منم یکی از کیف پولهام هک شده و با کلی پیام و مدرک و گیر دادن به تراست ولت ، حتی خودشون کیف پول من رو تست کردن و متوجه شدند، اما کاری نکردند، کلا تراست ولت امنیت ضعیفی داره

سلام من ارز فانتوم از صرافی تبدیل به تراست ولت فرستادم ولی نیومده که♥️

تراست ولت اصلا قابل اعتماد نیست . ننم همین مشکل داشتم و اصلا مدیریت جواب نداد . صرفا این مدیران دنبال پول هستنر و براشون ضرر مردم مهم نیست . بهتره از این ولت بیرون بیایید و حتما اطلاع رسانی کنید تا همه بدونن چخبره اینجا.

سلام. روزتون بخیر.
بنده دیشب ارز پامپ اتریوم خرید کردم که ۱میلیون سهم از این ارز میشد.
امروز ۳صفر از قیمتش افتاده ، ولی به مبلغ اضافه نشده. ولی از تعداد سهمام کم شده. چیکار باید بکنم؟

باسلام من ارزهام و به بی ان بی فروختم الام میزنه more deatilsو هیچ موجودی ندارم

سلام دوستان یک هفته اس ارزهام انگار انتقال داده شده به یک ادرسی حدود۱۵۰۰ دلاربوده الان موجودیم صفره ایا باگ برنامه اس یا هکم کردن عاجزانه کمگم کنید

سلام اقاکمال حدود یگ هفته اس ارزهام انتقال داده شدن به یک ادرسی بااینکه میدونم کسی کد ۱۲رقمی رونداشته ایاهکم کردن یا باگ برنامه اس وامکان بازگشت هست لطف کنید جواب بدیدممنون میش

داداش به دادم برس bnb اسیک کردم تو تراست طرف آنستیک کرده ولی چند روزی زمان مونده تا برداشتش چطوری دسترسیشو قطع کنم؟

1 Like