انجمن کمک به فارسی زبانان

تکس انتقال رو کپی کنید و سند های انتقالی خودتون رو به ساپورت اون صرافی ارسال کنید، شاید پیگیری کنند و بهتون برگردونن، اما بعید میدونم این کارو بکنن

5 Likes

انتقال نمیده به ساپورت تراست والت پیام دادم میگ کیف پول شما معتبر نیست .اون 12 تا کلمه م تو گوشی دیگ زدم میگ نا معتبر

6 Likes

خب قطعا کیف پول جعلی استفاده کردید و کاریش نمیشه کرد، کیف پول رسمی رو باید از گوگل پلی ، اونی که از همه بیشتر دانلود شده رو دانلود کنید، بقیشون فیک و کلاهبرداری هستند

5 Likes

سی و شش دلار فالکون آزاده میام اونو انتقال بدم همه مراحل انجام میشه ولی کسر نمیشه . تراس والت میتونه مسدود کنه حساب؟ یا کار هکره س؟

3 Likes

دوست عزیز، به شبکه ای که دارایی شما درونش هست، و به شبکه مقصدی که میخواهید ارز ها رو منتقل کنید دقت کنید، حتما باید بین شبکه مقصد و مبدا درون بک شبکه باشند

3 Likes

What’s wrong with you baby ?!
چه مشکلی داری عزیزم؟!
مشکلت رو کامل بیان کن

3 Likes

سلام وقت بخیر داداش من یه مشکلی داشتم ارز اتم کاس ماس تو تراست والتم استک کرده بودم چندین ماه بود از استک در نمی اومد .بعد پنج شنبه زیر پست تراست والت تو اینستا مطرح کردم یعد یکی که پیج شبیه تراست والت بود به من یک ایمیل داد گفت اینجا مشکلت حل میشه . بعد تو ایمیل یه آدرس به من فرستاد 12 عبارت ریکاوری از من خواست من دادم فکر میکردم خود ساپورت تراست والته ولی نبود بعد
دو ساعت سکه هامو برداشت کرد
Trust Wallet Support برای حل مشکلات تراکنش خود با trustcryptowallet24gmail تماس بگیرید یا به من پیام مستقیم ارسال کنید
این پیامش بود
باهاش صحبت کردم میگف 500 دلار بزن تو همون والت خودت تا سکه هاتو برگردونم .با کلی صحبت چت کردن تو اینستا میگ 300 دلار بده 200 دلار شو الان بزن .یعنی یه کار کردم توش موندم نزدیک به 80 ملیون برد .الان 30 ملیون توش مونده ک اونم نمیشه برداشت کرد مسدود شده کیف پولم . واقعا نمیدونم چیکار کنم

5 Likes

دوست عزیزم، کیف پول شما له طول کامل هک شده، اون دوارده حرف رو در اختیار هکر قرار دادی و اون هر لحظه بخواد میتونه وارد کیف دول شما بشه و هر مقدار بخواد دارایی شمارو برداشت کنه، این کیف پول رو باید رها کنی، خیلی راحت بهت بگم، کیف پول شما کاملا در اختیار اونه، هر ارزی رو بریزی داخل کیف پول اون برداشت میکنه و میریزن به یک حساب دیگری، این اشتباه شمارو تراست ولت گردن نمیگیره

4 Likes

روی بی ان بی هستم مقداری هم دارم وای باز هم خطا میده البته ابنم بگم ارزی که میخوام بفروشم شت کوینه

5 Likes

از پیغام خطایی اسکرین شات بدید، مقدار فی رو بررسی کنید ببینید واسه فروش یا انتقال کافی هست یا نه، آدرس کانترکت اون شت کوین رو کپی کنید و داخل پووکوین یا پنکیک سواپ جستجو کنید و بفروشید

4 Likes

سلام ببخشید من ارز بیت تورنت جدید رو انتقال دادم به تراست ولت ولی هنوز نیومده چون trc20هست
ولی بیت تورنت قدیمی trc10بود
چیکار باید بکنم؟کجا رفته این؟

4 Likes

سلام من اتریوم کلاسیک خریدم و آدرس اتریوم دادم الان باید چیکار کنم و باید چچجوری دوباره وارد کیف پولم کنم

3 Likes

سلام من چند وقتی پیش مقدار کمی ارز اتم استیک کردم الان میخوام خارج کنم نمیشه و ارور میده باید چیکار کنم ؟!

سلام من چند ماه پیش ارز ترون رو استیک کردم بعد حدود دو سه ماه پیش بود که آن استیک کردم اما الان که میخوام انتقال بدم میگه موجودی ترون فریز شده… ممنون میشم بگید دقیق باید چیکار کنم؟ ورژن اپلیکیشن 6.13 اپل آی او اس

2 Likes

سلام من گوشیم خراب شده و تراستمو زدم به یه گوشی دیگه الان واریز و برداشت تتر که داشتم نشون نمیده و به مشکل خوردم باید برداشتی که از تراست ولتم داشتم رو اسکرین شات بگیرم و به صرافی بفرستم و تراست چیزی نشون نمیده چیکار کنم؟

2 Likes

صرافی ؛ کودوم صرافی، لطفا اطلاعاتت رو درست و صحیح وارد کن
چه شبکه ای چه چه صرافی

2 Likes

تراست والت قفل کرده الباقی سکه هامو چجوری ازش بخوام ک آزاد کنه بر دارم راهی نیست؟ 12000 دلار توش باقی مونده

2 Likes

چرا به ساپورت تراست والت پیام میدم جواب درست نمیده بهم میپرسم
چجوری 1000 دلارم برداشت کنم جلو برداشتها بسته س میگه حواست باشه عبارت خصوصی تو به کسی ندی این یعنی چی اخه

2 Likes

سلام
من رمز ارز
Shill
رو به میخاستم به کیف پول تراست ولت ارسال کنم ولی به اشتباه آدرس رمز ارز
Shilling
رو کپی کردم و تو آدرس گیرنده گذاشتم قابل ذکره که هر دو شبکه
BEP20
بودن. لطفا راهنمایی کنید چطور رمز ارز رو برگردونم
متشکرم

1 Like

از بیت ۲۴خریدلری کردم و به تراست واریز کردم ولی شبکه ها رو اشتباهی ارسال کردم بجای اتریوم کلاسیک از اتریوم استفاده کردم

2 Likes