انجمن کمک به فارسی زبانان

سلام
من امشب ۲۴عدد ریپل انتقال دادم
سند انتقال هم ۲۴ثبت شد اما ۱۲عدد وارد ولت شد
الباقیش چیشده ؟

2 Likes

سلام. چند روزی هست که اتم یا همون کوزموس تو ولت قفل شده و نوشته نمیشه انتقال داد و باید صبر کنین تا سیستم بروز رسانی بشه. میخواستم بدونم حدودا چند وقت باید صبر کنم؟!

3 Likes

سلام خسته نباشید من نزدیک به بیست دلار پول تو کیف پولم داشتم یعنی بی ان بی داشتم از پنکک سواپ من ارز خریدو فروش کردم ارزامو که فرختم الان باید نزدیک به پنجاه دلار تو کیف پولم پول داشته باشم وقتی که ارزارو تبدیل به بی ان بی اسمار چین کردم الان چهار دلار شده پولم مشکل چیه

2 Likes

اصلا ربط نداره به صرافی که من میگم چرا تراست ولت من واریز و برداشتمو نشون نمیده؟من باید اسکرین شات واریزی تترمو به صرافی mexc بفرستم

خوب الان من باید چیکار خوب چرا از اونهمه پول الان من چهار دلار تو کیف پولم هست من اصلا ارزیم که تو پنکک سواپ خریدم یا فروختم اصلا تو ضررم نبوده بگم ضرر کردم

سلام خسته نباشید
من تعدادی دات به تراست انتقال دادم اما با وجود گذشت یک هفته هنوز تو کیفم ننشسته لطفا راهنمایی کنید
از طریق beo20 انتقال

سلام،
من پنجشنبه شب سیفمون رو تو کیف پول به ورژن ۲ ارتقا دادم فرداش که کیف پولمو حدود ساعت ۱۱ چک کردم ارز binamon و bnb موجودیشون صفر شده بود،
ولی هیچ تراکنشی نداشتم که نشون بده چه اتفاقی افتاده دو ساعت بعد که چک کردم دو تا تراکنش به فاصله یک دقیقه داشتم که اول binamon رو به bnb تبدیل کرده بود و بعد کلbnb رو به یه ادرس ارسال کرده بود، از دیروزم هر چی ایمیل به پشتیبانی تراست میزنم کسی جواب نمیده، شما میتونین کمک بکنین ببینم بلاخره تکلیف این ارزایمن چیشده در ضمن من غیر از این دوتا ارز سیفمون و ترون هم دارم که سرجاشون هستن

2 Likes

سلام دوست عزیز. من رمز ارز wojak رو تبدیل به ترون کردم تو پنکیک سواپ ولی هنوز نرسیده تو تراست من

3 Likes

Hi, I sold the minereumbsc bep20 currency, and its withdrawal was confirmed. But it has not been added to my Smart chain yet.

I did not find your phone on WhatsApp. Unfortunately.
How can I contact you?

2 Likes

@Alireza363
Please ignore that message, it was a scammer and they’ve been banned already.
Regarding your missing transaction, please send the following information:

1. Trust Wallet app version (open the app, go to the settings of the app and press “About”, take a screenshot, and attach it here)

2. Crypto wallet address (press the receive icon near the send button, take a screenshot of the QR code, and attach it here)

3. Transaction hash or link (if you have any, please copy and paste)

4. Further details about your issue (please explain what you were trying to do)

5. Screenshots of the wallet (including errors or missing balance)

1 Like

سلام.من میخواستم از کیف پولم به صرافی تتر بریزمکه اشتباها بجای ادرس صرافی ادرس کانترکت وارد کردم…برای بازگردوندن پولم کاری میشه کرد؟

سلام وقت بخیر من اتر انتقال دادم به صرافی بعد از چند روز هنوز خبری نیست از واریزی.ممکنه ککمک کنید

سلام من گوشبم خراب شده بود الان توی یه گوشب دیگه تراست ولت و نصب کردم ۱۲ کلمه رو هم وغرد کرد وارد ولت شد ولی همش صفر نشون میده هر کاری میکنم همش صفره هیچی نشون نمیده کجا رفتن ؟؟

سلام وقت بخیر
من به یک مشکل بر خوردم شما میتونید کمکم کنید؟
در پنکیک سواپ ریپل خریدم ولی تعداد ریپل به تراست ولت نیومده ولی بی ان بی کم شده

سلام وقتون بخیر ببخشید من اشتباهی توکن wrapped ust
رو به ادرس تترم تو سایت نوبیتکس زدم روی شبکه بایینس
هیچ راهی هست بتونم لغو کنم؟
حدودا ۵۰۰ بلاک کانفیرم شده

سلام برداشت های من مسدود شده
چی بگم به تراست که بقیه سکه هامو بتونم برداشت کنم

تراست والت حساب کسی رو نمی تونه مسدود کنه

2 Likes

پس چرا من نمی توانم سکه هامو استراحت والت خارج کنم .میزنه انتقال انجام شد ولی دوباره همون‌ اتفاقی نمیفته تعداد سکه ها همونه

سلام
من ارز دای رو از شبکه اسمارت چین به شبکه تریوم زدم
میتونم برش گردونم ؟؟؟

3 Likes