انجمن کمک به فارسی زبانان

سلام خسته نباشید رفقا
میخوام 12کلمه امنیتیمو عوض کنم چیکا کنم چون اشتباها به یه پشتیبان الکی تراست 12 کلمه کیفمو دادم و اون کثافت دزد بود و پشتیبان نبود و الان حتی از 50سنتی که تو ولتم میاد هم نمیگذره و انتقال گیده حروم زاده

لطفا کمک کنید و بگید چطور میتونم این 12 کلمه رو عوض کنم

سلام. من هم همین مشکل رو دارم و نمیدونم چه باید کرد. ممنون میشم پاسخ به من هم بدید م

سلام
من یه مقدار ارز cmf
خریدم و مقدارش شد ۹۰۰ میلیون
اما الان که رفتم توی کیف پولم عدد ۳۶۰ میلیون رو نشون میده
قبلش هم ۶۰۰ میلیون و مدام داره کمتر میشه
خواستم بدونم مشکل از کجاست
ضمنا من کد ۱۲ کلمه‌ای رو هم به کسی ندادم

چه توکنی رو روی چه شبکه ای می خوای انتقال بدی؟

سلام
باید داخل برنامه یه والت جدید بسازی و این رو پاکش کنی.

سلام
مشکلی نیست تو والتت دنبال
dai
تو شبکهای که توکنت بود بگرد و به کیفت اضافه اش کن

@Alan47 could you please ban this?
thank you :slightly_smiling_face:

برو قسمت setting همون علامت چرخ مانند که تو سواپ هست، پایین صفحه slippage رو خودت زیاد کن، معمولا رو 12 درصد سواپ انجام میشه ولی خوب طبیتا هزینت بیشتر میشه، مثلا اگه 100 دلار بفروشی، 90 دلار میگیری

سلام در تراست ولت حداکثر چند کیف پول میشه ساخت؟
من ۷ تا ساختم الان برای ۸امی اخطار میده!!!

@Arzhang3000
محدودیتی نبود 20 30 تا و بیشتر هم درست کردن

1 Like

رمز ارز near
سلام و وقت به خیر. منیک انتقال موفق روی تراست والتر داشتم ولی متاسفانه بعد از حدود ۲ روز موجودی رو نشون نمیده.
چه باید بکنم؟

1 Like

سلام لطفا کمکم کنید من یه مقدار TT خریدم که انتقال بده به Thunder cor hub ولی نمیدونم چرا الان ۲ ساعته هنوز نیومده تو کیف پول لطفا راهنمایی بکنین ممنونم

سلام ؛ برای ارسال اتر از صرافی به تراست میخوام از شبکه ی بپ20 استفاده کنم به جای ای آر سی 20 ؛ به دلیل فی کمتر؛ آیا آدرس اتر در تراست والت صرفا برای ای آر سی 20 هست؟
آیا برای ارسال اتر از طریق بپ20 باید از آدرس توکن "بایننس پگ ای تی اچ " استفاده کنم؟
ممنون

سلام٫ توروخدا جواب بدین
من دو روز پیش ارز NEAR رو زدم به تراست
بعد انتقال انجام شد
الانم تو کیف پولم هست ولی موجودی near صفر هستش.
امروز تو اینستاگرام به ساپورت تراست پیام دادم
۱۲ کلمرو گرفت
و ارز هام رو خالی کرد
هنوزم پیام میدم جوابم رو میده
الان چکار کنم؟؟؟؟
میشه یه نفر تو واتس اپ به من پیام بده من عکس چتمو با اون بفرستم
۰۹۱۹۹۳۶۰۵۶۵

کمک کنید حداقل اون ارز نییر من رو برنداره
خواهش میکنم ازتون
ساپورت تراست که جوابمو نداد من ایمیل زدم

سلام وقت بخیر دوستان،من مقداری اسمارت چین انتقال دادم به
یک تراست ولت دیگه،آدرس رو از روی گوشی دیگه اسکن کردم و دستی یا کپی وارد نکردم فقط قسمت بارکد رو اسکن کردم،حالا میبینم اسمارت چین منتقل شده به جایی که قبلا کپی کرده بودم و رو کلیپ بورد گوشی بوده،همچین چیزی چطور امکان پذیره؟ راهی برای برگشت اسمارت چین هام هست؟
آدرسی که در کلیپبورد بوده کد کانترکت یک ارز بود.

سلام خسته نباشین من یه جا به جایی از اتریوم تو شبکه اتر کلاسیک داشتم چجوری میتونم برش گردونم ؟

سلام خوبی عزیز من از کیف پول تراست میخاستم مقداری ریپل بفرستم ب نوبیتکس بر بستر خود ریپل
ازم تگ خاست منم نزدم حدودا ساعت ۱۴ظهر انتقال دادم اما هنوز ارسال نشده ب سایتش مراجعه کردم نوشته انتقال شکست خورده و توضیحش رو هم نوشته اما تراست بلاتکلیف نشون میده و توی حالت انتظاره چیکار کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید:pray::pray:

1 Like

سلام وقتتون بخیر،ببخشید من حدود بیست رو قبل انتقال ارز از صرافی به تراست داشتم،که آدرس کیف پولم رو اشتباه زدم وبه تراستم ننشسته،البته توی تراست ولت صفحه ارز مورد نظر تراکنش رو هست ولی جزء داراییم نمیاد که بتونم جابجاش کنم،میخواستم راهنماییم کنید،باتشکر

1 Like

سلام چند ساعتی است مقداری ترون انتقال دادم توی تراست والت هم زده کامل انجام شده اما به مقصد نرسیده میشه راهنمایی کنید لطفا

2 Likes