انجمن کمک به فارسی زبانان

جواب شمارو دادم، اما ریپلای پیام شما نشده ، پیام دوم بالا مربوط به سوال شماست

1 Like

سلام خوشبختانه مشکل حل شد ک مشکلی از طرف تراست کالت نبود ممونم سلام خوشبختانه مشکل حل شد ک مشکلی از طرف تراست کالت نبود ممونم

1 Like

خیلی ممنونم جناب کمالی از پاسخگویی شما
گوشی من سامسونگ هست و تراست را از سایت خودش گرفتم. روی تراستم 3 کیف پول دیگه هم دارم که همه سالمن و این مشکل را نداشتن
من هم دقیقا احتمال هک را میدم. من تنها کاری که انجام دادم اتصال به پنکیک سواپ بوده
ولی واقعا دلیل این مسیله را نمیفهمم و همینطور که میفرمایید پشتیبانی تراست هم فقط یک جواب آماده ارسال میکنن که شما رمز کیف پول را به کسی دادید.
اصولا تراست نباید به این راحتی هک بشه

سلام
عرض ادب
من دو شب پیش یه سری ایردراپ کرفتم رسیدش رو بهم داده ،مبلغ رو هم کسر کرده اما هنوز وصول نشده توی کیف پولم
میخواستم بدونم روندش چطوریه

سلام من یک مقدار اتم در کیفم دارم و میخوام به حساب صرافی بفرستم ولی در قسمت بلای حساب اتم نوشته در حال ارتقای سیستم هستیم و تراکنش انجام نمیشه اما دوستانم با چنین مشکلی ندارن اونا هم اتم دارن ولی همچین چیزی درج نشده میگم شاید بفرستم و،گم بشه کوین شما میتونید کمک کنید

سلام.

من امروز مقداری ارز بیت تورنت ( بی تی تی) از صرافی انتقال دادم به کیف پول تراست. ولی متاسفانه هنوز نیومده. به نظر میاد ایراد از من بوده چون از آدرس پلتفورم تی آر سی ۲۰ انتقال دادم به آدرس پلتفورم تی آر سی ۱۰. آیا امکان بازیابی ارز رو دارم؟ و اگر دارم چطور میتونم اینکار رو انجام بدم؟ ممنون میشم کمکم کنین

سلام شبتون بخیر
ببخشید میشه کمکم کنید لطفا
من ارز near
رو از کوکوین به تراست زدم
همه چیز تایید شده
ولی موجودی این ارزم صفر هست
پشتیبانی هم اصلا جواب نمیده
اگه میشه راهنماییم کنید لطفا
مقدار پولم زیاده

سلام دوست عزیز متوجه نشدم چرا آدرس اسمارت چین رو باید جستجو کنم، من جستجو کردم نتیجه اومد تعداد bnb صفر عدد

سلام استاد وقت بخیر
ببخشید مجددا مزاحم شدم
من هزارو پانصد دلار USDT BEP20 رو به یه شرکت خارجی انتقال دادم و شرکت میگه به کیف پول دیگه ای واریز کردم و دستش نرسیده.
متوجه شدم آدرس کیف پول شرکت USDT Erc20 بوده و دستش نرسیده.
آیا امکان بازیابی تراکنش وجود دارد لطفا راهنمایی بفرمایید
در صورتی که امکان بازگرداندن تراکنش هست چطوری میتونم اینکار رو انجام بدم چون خود شرکت هم بلد نیست چیکار باید بکنه

مبدا تراکنش
NETWORK : smart chain
Contract Name: BEP20USDT
Contract : 0x55d398326f99059ff775485246999027b3197955

مقصد تراکنش
0x74Ffcf2819FDF266dDD650B19B31A4855ce

1 Like

سلام استاد ممنون ازتون. بطور خلاصه بگم هزارو پانصد دلار تتر از شبکه اسمارت چین به یک شرکت خارجی انتقال دادم و متوجه شدم آدرس تتر بر شبکه اتریوم بوده حالا چطوری میشه بازیابی کرد

مبدا تراکنش
NETWORK : smart chain
Contract Name: USDT( BEP20)
Contract : 0x55d398326f99059ff775485246999027b3197955

مقصد تراکنش
USDT ( ERC20)
0x74Ffcf2819FDF266dDD650B1159B31A4855ce

1 Like

سلام ببخشین این کاربر که اسمش آلان هست و از همه تو تاپیک هاشون اسکرین شات میخواد معتبره اسکرین بدیم؟
اسکرین از ورژن تراست میخواد و از کانتراکت و از سایت واریز شده… و

سلام خوبید برای تبدیل بی زد آر ایکس به اوکی تو تراست باید چکار کنیم؟باید انتقال بدیم یا خودش درست میشه؟

0x494fab3c57772c5DD29d762BD5FDcA66801bCc42
این آدرس هستش من زدم همون چیز خاصی نیومد فقط نوشت bnb صفر
یه موضوع دیگه هم نگفتم اینه من آدرسtomoE رو برداشتم و انتقال دادم بعد یک بار از هم آدرس tomo رو برداشتم و از صرافی کوینکس زدم اون درست بود اومد به کیف پول فقط اون آدرس tomoE نیومده

1 Like

سلام وقتتون بخیر.من داخل یه شرکت آمریکایی سرمایه گذاری کردم که الان تمام سود های من داخل ولت ساعت قرار گرفته که شرکت میگه باید ولت را فعال کنم نمی‌دونم چطور این کارو انجام بدم لطفا کمکم کنید.وقتی گزینه ی ارسال یا دریافت رو میزنم برام یه پیغام باز می‌کنه:(این ولت ساعت است فقط برای دیدن و شما نمیتوانید نقل و انتقال داشته باشید)

1 Like

سلام آقای جعفری وقت بخیر و خسته نباشید از صرافی کوینکس مقداری بیت ترونت به آدرس کیف پول تراست منتقل شده آدرس درست وارد شده، انتقال در ترون اسکن موفق ثبت شده و هیچ مورد خطایی ظاهرا وجود نداره جز اینکه آدرس تراست روی trc10و کوینکس روی trc20 هستند بعد از گذشت ۱۲ ساعت همچنان در تراست والت مشاهده نمیشه لطفا راهنمایی بفرمائین ممنونم

1 Like

چرا مبلغ جایزه من به کیف تراستم نمیاد.؟؟علت چیه سه روزه اسمم تو لیست برندگان هست ولی خبری از مبلغ تو کیفم نیست.لطفا جوابمو بدین

1 Like

مبلغ ۴۰دلار ارسال کردم به کیف تراستم که به گفته تراست ولت پنج برابرشو بهم برگردونن ولی نیومده ۵روز میسه.چرااا؟؟؟؟؟؟

1 Like

لطفا به من كمك كنيد
چهار ماه پيش سولانا فرستادم به تراستم هنوز نرسيده.تيكت زدم يكساعت پيش به تراست ،آيا جوابگو خواهند بود؟

1 Like

سلام اگر چند ولت در یک گوشی وصل باشه و یکیشون هک بشه باقی هم هک میشن یا نه. چون دسترسی به 12 رقم اون یکی ولت ها نداشته هکر؟

1 Like

سلام وقت بخیر،من اتر کلاسیک روی بی ای پی ۲۰ انتقال دادم ولی هنوز در کیف پولم نشسته و تراکنش انتقالم انجام شده،باید چکار کنم؟