انجمن کمک به فارسی زبانان

سلام وقت بخیر. من 2روز پیش اشتباهی رمز برای برگردانن توکن زدم برای یه ادمین QR دادم
کاری میشه کرد؟ حسابمو خالی کرده ولی تو watching address میبینم

سلام وقتتون بخیر من دو روز پیش کیف پولم را هک کردن و ارزامو دزدیدند لطفا کمکم کنید

سلام
من مقداری ارز ماتیک از حساب کوکین به تراست ولتم روی شبکه ی کی سی سی انتقال دادم، بعد از انتقال متوجه شدم تراست والت شبکه کی سی سی رو ساپورت نمیکنه الان باید چیکار کنم؟ لطفاٌ راهنمایی کنید.

سلام خسته نباشد من یه مقدار ماسک خریدم ولی هر چی برداشت میزنم برداشت نمیشه 0x65125fa3da9b8b6413af8194cc60e9632a219579c0289d5681935c0ffb43a439 اینم هش تراکنش ممنون میشم کمک کنید

سلام وقت بخیر
من ۱۵ دلار توکن شیبا گیمینگ در بستر بی آی پی۲۰خریدم
ولی فقط ۲ دلار و نیم اومد تو کیفم

چیکار کنم تا بقیه اش رو بگیرم

چه کسی میدونه وقتی یک بار ولتت رو حذف میکنیبعد روی دستگاه دیگه نصب میکنی تو کن های ولتت رو پیدا کنی کدوم ها بودن

سلام من گوشیم خراب شد کلا
و الان با ایمیل و آیدی هرچی زدم برای به ایمیل پس نفرستاد چیکار میتونم بکنم

سلام من ارز سيف مون و یک ارز دیگه رو در پنکیک سواپ خرید کردم عملیات تکمیل شده ولی به کیف پولم اتقال نشده چکار باید کرد ممنون

سلام چطور میتونم bttقدیمی که تو تراست دارم رو به جدیدش تبدیل کنم؟ خواهشا راهنمایی کنید

سلام منم این مشکل را دارم
بیت تورنت از کوینکس زدم به تراست ولت ولی هنوز نشسته اگر وایه شما حل شده میشه منم راهنمایی کنید ؟

سلام منم بیت تورنت از کوینکس زدم به تراست ولت و مشکل شمارو دارم‌ میشه منو راهنماییی کنننید ؟؟

سلام خسته نباشید من اومدم ارز torg رو انتقال بدم بری اشتیاه آدرس enj ولتمو زدم
بعد زد تکمیل شد ولی چیزی نیومد

سلام آقای جعفری، حساب تراست ولت من فقط برای دیدن نوشته، منظور چی هست؟ لطفا کمکم کنید. خیلی حياتی هست

سلام من از کیف پولم سرقت شده باید چیکار کنم ممنون میشم کمکم کنید
آدرس ایمیل من

1 Like

سلام
وقت بخیر اقای جعفری
بنده سامان زحمتکش از شهر استارا هستم در تراست ولت برام یه مشکل کوچک درست شده
بنده با bnb در حدود ۱۸۰۵ دلار ارز dog خرید کردم وتمام مراحل موفق بوده ولی بعد از ۱۲روز به کیف پولم واریز نشده اگر امکانش هست مرا راهنمایی بفرمایی ممنون واتساپ و تلکرام بنده ۰۹۳۷۱۸۲۶۴۷۸

سلام کیف پول من هک شده و مقداری از رمز ارزهای من برداشت شده اند لطفا کمک کنید و راهنمایی که من چیکار باید انجام بدم

سلام به همه …من چیزی حدود ۱۸۰ دلار از تراست والتم به یه کیف پول دیگه انتقال دادم ولی توی کیف پول مقصد مقدار ناچیزی اومده توی سایت بی ای اسکن هم میرم میزنه ارزشش را صفر …در صورتی که توی تراست والا زده ۱۷۸ دلار انتقال داده …الان کسی میدونه من چکار کنم

سلام، من 30 دلار به کیف پولم واریز کردن، بعدش ک میخاستم انتقال بدم ب صرافی کارمزد ترون میخاست، من تترم از بسترtrc20 برام واریز شده و میخاستم انتقال بدم، حالا میشه لطفا بگین چیکار کنم؟ خرید ترون هم حداقل 50 دلار هست تو تراس ولت و من این مقدار رو ندارم

سلام نیاز به کمک دارم اگه میشه کمکم کنید سیف مون رو میخواستم به کیف پول سیف مون بفرستم ولی اشتباهی به ورژن دو تویه کیف پول فرستادم

سلام. روزتون بخیر
ببخشید یه کمک میخواستم
من از تراست ولتم بایننس کوین فرستادم به صرافیم توی تراست ولت تراکنش موفقیت آمیز بوده ولی چیزی به کیف پولم توی صرافی نیومده
کسی میدونه چیکار باید بکنم؟؟