Використання Trust Wallet із вашим апаратним гаманцем Ledger – відповіді на поширені запитання (FAQ)

Примітка. Функції мультичейн-гаманця та підтримка апаратного гаманця Ledger, і тестових мереж наразі доступні у бета-версії. Будь-яка згадка про розширення браузера Trust Wallet на цій сторінці стосується бета-версії. Перед встановленням та використанням програмного забезпечення обов’язково прочитайте застереження щодо бета-версії на сторінці завантаження в магазині Chrome.

Як підключити свій пристрій Ledger до розширення браузера Trust Wallet?

По-перше, вам потрібна остання версія розширення браузера Trust Wallet (бета-версія). Завантажити останню версію можна тут.

Далі перегляньте наш повний посібник із налаштування тут.

Якось заплутано. Як зрозуміти адресу якого гаманця я бачу, Trust Wallet чи Ledger?

Коли ви підключаєте свій гаманець Ledger до розширення браузера, ви можете не розуміти, яку саме адресу бачите: Ledger чи Trust Wallet.

Найпростіший спосіб дізнатися – подивитись на значок в меню вибору гаманця під балансом:

|218x262.8

  • значок Trust Wallet з’явиться при перегляді адреси Trust Wallet;
  • значок Ledger з’явиться при перегляді адреси Ledger.

Головне, що слід зазначити, що хоча ви й можете бачити обидва гаманці Trust Wallet і Ledger в одному зручному інтерфейсі, це абсолютно окремі гаманці.

Основні відмінності, на які слід звернути увагу:

  • Trust Wallet – це “гарячий гаманець”, який захищено секретною фразою з 12 слів, яка створюється під час налаштування гаманця Trust Wallet.
  • Ledger – це “холодний гаманець”, який захищено секретною фразою з 24 слів, яка створюється під час налаштування пристрою.
  • Якщо для підпису транзакцій у dApp та переказу криптовалюти з гаманця ви використовуєте Trust Wallet, то дозвіл на ці операції контролюється безпосередньо через розширення браузера.
  • Попри те, що ваш гаманець Ledger показується в Trust Wallet, дозвіл на підпис транзакцій у dApp і переказ криптовалюти з гаманця контролюється безпосередньо через фізичний пристрій Ledger.

Під час виконання транзакцій у Ledger через розширення браузераTrust Wallet завжди буде додатковий крок фізичного підтвердження транзакцій на апаратному пристрої.

Крім того, використовуючи функцію мультичейн-гаманця в розширенні браузера, ви можете легко перемикатися між адресами Trust Wallet і адресами Ledger.

Я бачу не всі свої цифрові активи з Ledger у розширенні браузера Trust Wallet. Де вони?

Для роботи з Ledger через розширення браузера Trust Wallet ви можете отримати доступ лише до блокчейнів, сумісних з EVM. Підтримувані мережі: Ethereum, BNB Chain, Polygon, Avalanche та всі інші EVM-блокчейни.

Однак, якщо ви бачите не всі свої токени ERC20, ви можете додати їх вручну:

  • Клацніть значок фільтра у розширенні Trust Wallet у верхньому правому куті
  • Клацніть “Додати токен вручну” та виберіть мережу.
  • Вставте адресу контракту для токена, який ви додаєте, та клацніть “Додати токен”.

Чому я не можу підключити свій пристрій Ledger до розширення браузера Trust Wallet?

Це може статися з різних причин. Ось кілька речей, які ми пропонуємо вам перевірити:

  • Щоб уникнути помилок, перевірте, чи правильно під’єднано пристрій Ledger до комп’ютера та чи увімкнули ви його.
  • Закрийте програмне забезпечення Ledger Live на комп’ютері, оскільки воно може конфліктувати з розширенням браузера Trust Wallet.
  • Перевірте, чи розблокували ви Ledger. Щоб зробити це, введіть свій PIN-код на екрані блокування пристрою.
  • Переконайтеся, що на вашому Ledger відкрита правильна програма. Наприклад, якщо ви працюєте з адресами Ethereum або ERC20, переконайтеся, що на вашому Ledger відкрито програму Ethereum.
  • Перевірте, чи не пошкоджений кабель, через який Ledger з’єднується з комп’ютером.
  • Перевірте, чи оновлено програмне забезпечення пристрою Ledger, а також відповідні блокчейн-програми на ньому.
  • Перезавантажте комп’ютер.

Якщо підключити гаманець все ж не вдається, зверніться до нашої служби підтримки.

Як переказувати криптовалюту між Ledger і Trust Wallet?

Використовуйте функцію мультичейн-гаманця у розширенні браузера, щоб додавати та керувати всіма своїми гаманцями, зокрема Ledger, і легко переміщувати криптовалюту між ними.

Перегляньте наш посібник з Ledger, щоб отримати інструкції.

Чи можу я використовувати мобільний застосунок Trust Wallet для роботи з Ledger?

Наразі ви можете підключити апаратний гаманець Ledger лише до розширення браузера Trust Wallet. Ми працюємо над підтримкою Ledger в мобільному застосунку Trust Wallet, тому слідкуйте за нами в Twitter (Twitter@TrustWallet), щоб не пропустити оновлення.

У мене немає з собою пристрою Ledger. Чи можу я отримати доступ до свого гаманця Ledger за допомогою розширення браузера Trust Wallet?

Якщо ви раніше авторизували Ledger у вашому розширенні браузера Trust Wallet, ви можете переглядати адреси свого гаманця Ledger, але ви не зможете підписувати та підтверджувати транзакції, ініційовані через Trust Wallet.

Наприклад, ви не зможете надсилати криптовалюту або підтверджувати будь-яке списання зі свого гаманця Ledger. Для цього вам потрібен фізичний пристрій.

Чи всі пристрої Ledger сумісні з розширенням браузера Trust Wallet?

Так, ви можете використовувати будь-який пристрій Ledger із розширенням браузера Trust Wallet.

Які ще апаратні гаманці я можу використовувати з розширенням браузера Trust Wallet?

Наразі розширення браузера Trust Wallet працює лише з пристроями Ledger. Слідкуйте за нами в Twitter, щоб не пропустити оголошення про інтеграцію підтримки інших апаратних гаманців.

Не пропускайте найсвіжіші оновлення Trust Wallet!
Посилання на наші канали:

2 Likes