Як купити за допомогою Trust Wallet

Купівля криптовалюти з кредитної картки

Перш ніж продовжити, зверніть увагу на таке:

  • В самому застосунку купити криптовалюту ви не зможете, вас буде перенаправлено до стороннього постачальника.
  • Мінімальна сума транзакції становить 50 $, максимальна – 20 000 $. Ці обмеження встановлює постачальник.
  • Постачальник криптовалют стягує комісію за конвертацію та використання мережі.
  • За кожну купівлю криптовалюти стягується комісія в розмірі 1%, якої можна уникнути, якщо у вас є TWT.
  • Доступність криптовалюти, яку ви можете придбати, залежить від місця вашого перебування. Постачальник працює лише в певних країнах.
  • Якщо у вас виникнуть сумніви щодо купівлі, зверніться до постачальника криптовалюти. Ви можете знайти більше інформації тут: Список постачальників криптовалюти

Крок 1. Перейдіть у меню [Купити]

Відкрийте свій гаманець і виберіть криптовалюту, яку хочете купити.

Торкніться кнопки [Купити] у верхньому правому куті.

image

Крок 2. Вкажіть суму

Вкажіть суму в USD, і ви побачите, скільки криптовалюти отримаєте в цього постачальника.

Команда впровадила нову функцію, завдяки якій ви можете вибрати іншого постачальника. Щоб побачити, чи є інший доступний постачальник, торкніться того, що вибраний наразі.

Примітка:

Стандартно буде показано найкращий курс.

image

image

Щоб продовжити, торкніться [Далі].

Крок 3. Верифікація користувача

Залежно від постачальника криптовалют, перед купівлею, можливо, необхідно буде пройти верифікацію. Для цього ви будете перенаправлені на вебсайт постачальника.

Примітка:

Trust Wallet не зберігає жодної інформації про користувача.

image

image

Крок 4. Дочекайтеся підтвердження

Після підтвердження купівлі ви отримаєте електронний лист від постачальника криптовалюти. Криптовалюта буде надіслана максимально швидко.

Потрібна допомога?

Якщо у вас виникнуть проблеми з купівлею, спочатку зв’яжіться з постачальником криптовалют.

Ви можете знайти більше інформації тут: Список постачальників криптовалюти

Ось кілька поширених запитань:

  • Чому я не одразу отримую криптовалюту?
    Перевірте свій ордер і знайдіть ідентифікатор або хеш транзакції. Ви побачите, чи надіслав уже постачальник криптовалюту. Якщо ні, зв’яжіться з ним. Якщо ви бачите, що транзакція обробляється, дочекайтеся, поки вона буде підтверджена в мережі. Якщо транзакція підтверджена, але ви не отримали кошти, ознайомтеся з посібником.

  • Кошти було знято з мого акаунту, але я не отримав(-ла) криптовалюту?
    Див. відповідь на запитання вище.

  • Чому комісії такі високі?
    Постачальник криптовалют завжди стягуватиме комісію за конвертацію та використання мережі. Невелика комісія в розмірі 1% надходить команді розробників Trust Wallet, яка в подальшому використовується для вдосконалення застосунку. Цієї комісії можна уникнути, якщо у вас є TWT.

  • Чому я не можу купити криптовалюту?
    Це залежить від кількох факторів, зокрема від криптовалюти, яку ви хочете купити, місця вашого перебування та верифікації вашої особи постачальником.

  • Під час спроби купити криптовалюту відображається повідомлення “Недоступно”.
    Якщо це відбулося, коли ви купували криптовалюту вперше, перегляньте відповідь на запитання вище.
    Якщо ви раніше купували криптовалюту в того ж постачальника, то, швидше за все, в нього виникли якісь проблеми. Зв’яжіться з ним або виберіть іншого постачальника.

Не пропускайте найсвіжіші оновлення Trust Wallet!
Посилання на наші канали:

2 Likes