پاسخ به سوالات به زبان فارسی

سلام من nft بایننس دارم
برای انتقال به سایت باید از شبکه اسمارت چاین استفاده کنه ولی میره روی اتریوم و ارسال نمیکنه
چیکار کنم؟

از گوشه بالا صفحه می تونیآیکون اتریوم رو لمس کنی و تغییرش بدی به اسمارت چین

سلام من از تراست ۷۰ دلار بایننس انتقال دادم به بایننسم آدرس درست وارد کردم ولی وقتی چک کردم دیرم رفته با این آدرس bnb1lq4s05lgat8d0qh275q0elt4m9rs760m0ryced
و به حساب من نیومده
اینم ت ایوس هشش
50BC9FF921EC23798A5CD1CBA6F2D7DA0B6A017B2A82F59F4BA50262B0226DE7
راهنمایی کنین لطفا

سلام
من 5 روز پیش مقداری اتریو کلاسیک از بیت برگ خریدم. موقع خرید سه تا شبکه قابل انتخاب بود. من بی ای پی 02 را انتخاب کردم و آدرس را هم کاملا درست از تراست والت کپی کردم. بعد از 24 ساعت که ارز به حسابم نیومد پیگیر شدم و پشتیبانی کد تراکنش را ارسال کرد و همه چیز طبیعی به نظر میرسید وقتی تو پست زیر مشکلم را مطرح کردم

بعد از دو روز یکی گفت که شما اتریوم کلاسیک بی ای پی 20 خریدی ولی واست اتریوم کلاسیک نیتیو کوین ارسال شده. حالا من سه روزه کارم شده تیکت دادن به پشتیبانی بیت برگ و تلاش برای اینکه قبول کنند که اشتباه ارسال کردن. دیشب که یکیشون کامل آب پاکی را ریخت رو دستم و گفت اصلا موقع خرید اتریوم کلاسیک ما گزینه ی شبکه ی بی ای پی 20 نداریم. و کلا زدن زیر همه چیز. حتی ازشون خواهش کردم با فرض اینکه من اشتباه کردم بازیابی انجام بدن ولی هیچ نتیجه ای نگرفتم.
برای بازیابی هم خودم اقدام کردم اما ظاهرا فقط فرستنده میتونه این کار را انجام بده. سئوال من اینجاست که آیا راهی هست که من به عنوان گیرنده بتونم بازیابی کنم و آدرس صحیح را جایگزین کنم؟ ممنون میشم اگر دوستان به من جواب بدن.
مشخصات تراکنش و مواردی که فکر میکنم نیاز هست را هم ضمیمه میکنم.

My Wallet address : 0x16794EB825Ad380885B12AC3Ae3461a71120743e

Transaction code: 0xc91430ae6dd4801b6cbfc011112dee0e4708f0ad04f82266827b371a66691a03

Trust wallet version : 1.29.3

1 Like

سلام
از صرافی پنکیک توی تراست، اسمارت چاین رو به فایرسیف تبدیل کردم ،اسمارت پیام داد انتقال انجام شد

ده دلار خرید کردم ولی توی فایر اعداد رو اعشاری نشون میده و زده در حد صفر دلار
چ باید بکنم؟
Smart chain(bnb)>> fairsafe

کوین رو تو شبکه اشتباه فرستادی از راهنمای زیر استفاده کن تا بتونی کوین رو پیدا کنی.

آدرس والت و
txid
رو بزار تا بتونم برات نگاه کنم.

سلام من مقداری (تی ار ایکس بی )به اشتباه به آدرس (بی ان بی )در صرافی فرستادم و از حسابم کم شده ولی به اون آدرس نرفته و اون صرافی از این ارز پشتیبانی نمیکنه و میگه فقط تراست والت میتونه کمک کنه ممنون میشم جواب بدید

اگه به والت صرافی فرستادی کاری از تراست برنمیاد و توکنها دست اونهاست و فقظ اونها دسترسی به والت خودشون دارن

سلام صرافی میگه ما اصلا این ارز و نداریم و پشیتیبانی نمیکنیم و واریز نشده از تراست پیگیری کن

مگه
txid
و آدرسی که واریز کردین رو نداری براشون بفرست اگه می خوای این دوتا رو و آدرس والت خودت رو اینجا بزار من چک کنم برات
صرافی ایرانیه؟

سلام همه آدرس دارم خیلی جالبه وقتی داخل دیتیل تراست میرم توکنمو میبینم

متاسفانه فکر میکنم باید با ریپلهاتون خداحافظی کنید
موقع ارسال بارها و بارها و بارها آدرس رو چک کنید
حتی اول یک مفدار اندک برای تست ارسال کنید بعد کل مبلغ ر بفرستید

سلام من هر کاری میکنم داخل اینجا نمیتونم آدرسارو بفرستم میتونم براتون ایمیل کنم خیلی ممنون

سلام
من هر کاری میکنم نمیشه ارز نیر رو انتقال بدم از تراست والت، ارور میده،،یه بار گفتین حذف کنم برنامه رو دوباره ریکاوری کنم همینکار انجام دادم باز نمیشه،

Near

02AA8CAB2FC68FC558FECC4FE121ECED1184EEDCAB2D6BED28346098B53DDC87my hash

هر کاری میکنم نمیتونم ادرس ولت ها رو ارسال کنم میتونید راهنمایی کنید ممنون میشم

my address:(bnb1u3xxwkqd244qtv2pfynw78lz4p7xpjh2zx2q3f). send to address: bnb1e7tv884pv5tkvrzuaymgla62dy7zqmghzk2cyw

جناب شیر دل من ادرسارو فرستادم لطف میکنید چک بفرمایید اگرامکانش هست ممنونم

سلام من از تومو والت مقداری اتر ارسال کردم به تراست والت اما متاسفانه دقت نداشتم که فرمت اتر در تومو والت تی ار سی ۲۱ هست و در والت تراست فرمت اتر ای ار سی ۲۰ عست …بفرمایید حالا چکار کنم .ممنونم