انجمن کمک به فارسی زبانان

سلام ؛ برای ارسال اتر از صرافی به تراست میخوام از شبکه ی بپ20 استفاده کنم به جای ای آر سی 20 ؛ به دلیل فی کمتر؛ آیا آدرس اتر در تراست والت صرفا برای ای آر سی 20 هست؟
آیا برای ارسال اتر از طریق بپ20 باید از آدرس توکن "بایننس پگ ای تی اچ " استفاده کنم؟
ممنون

سلام٫ توروخدا جواب بدین
من دو روز پیش ارز NEAR رو زدم به تراست
بعد انتقال انجام شد
الانم تو کیف پولم هست ولی موجودی near صفر هستش.
امروز تو اینستاگرام به ساپورت تراست پیام دادم
۱۲ کلمرو گرفت
و ارز هام رو خالی کرد
هنوزم پیام میدم جوابم رو میده
الان چکار کنم؟؟؟؟
میشه یه نفر تو واتس اپ به من پیام بده من عکس چتمو با اون بفرستم
۰۹۱۹۹۳۶۰۵۶۵

کمک کنید حداقل اون ارز نییر من رو برنداره
خواهش میکنم ازتون
ساپورت تراست که جوابمو نداد من ایمیل زدم

سلام وقت بخیر دوستان،من مقداری اسمارت چین انتقال دادم به
یک تراست ولت دیگه،آدرس رو از روی گوشی دیگه اسکن کردم و دستی یا کپی وارد نکردم فقط قسمت بارکد رو اسکن کردم،حالا میبینم اسمارت چین منتقل شده به جایی که قبلا کپی کرده بودم و رو کلیپ بورد گوشی بوده،همچین چیزی چطور امکان پذیره؟ راهی برای برگشت اسمارت چین هام هست؟
آدرسی که در کلیپبورد بوده کد کانترکت یک ارز بود.

سلام خسته نباشین من یه جا به جایی از اتریوم تو شبکه اتر کلاسیک داشتم چجوری میتونم برش گردونم ؟

سلام خوبی عزیز من از کیف پول تراست میخاستم مقداری ریپل بفرستم ب نوبیتکس بر بستر خود ریپل
ازم تگ خاست منم نزدم حدودا ساعت ۱۴ظهر انتقال دادم اما هنوز ارسال نشده ب سایتش مراجعه کردم نوشته انتقال شکست خورده و توضیحش رو هم نوشته اما تراست بلاتکلیف نشون میده و توی حالت انتظاره چیکار کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید:pray::pray:

1 Like

سلام وقتتون بخیر،ببخشید من حدود بیست رو قبل انتقال ارز از صرافی به تراست داشتم،که آدرس کیف پولم رو اشتباه زدم وبه تراستم ننشسته،البته توی تراست ولت صفحه ارز مورد نظر تراکنش رو هست ولی جزء داراییم نمیاد که بتونم جابجاش کنم،میخواستم راهنماییم کنید،باتشکر

1 Like

سلام چند ساعتی است مقداری ترون انتقال دادم توی تراست والت هم زده کامل انجام شده اما به مقصد نرسیده میشه راهنمایی کنید لطفا

2 Likes

سلام وقت بخیر
چطور میتونم ویوز رو خارج کنم تو قسمت تبدیل اسمش بالا نمیاد

سلام بچه ها تراست والت busd رو استیک کرد و الان بعد یه هفته بازم نمیزار آنستیک کنم وضعیه اصلا

bnb1g9rhs0eptlec4pfddd33n2lr7lp58urputudtx

لطفا راهنمایی کنید

1 Like

سلام خواهش میکنم کمکم کنید .من حدود ۹ماه پیش مقداری ارز بیت کوین هش ریت استاندارد رک خریدم و مدتی بعد این توکن آپدیت شد و همونطور که توی هیستوریش گفته قیمتش بایک رقم اعشار به میزان یک دهم کم‌شدن ولی مقدار ده برابر اضافه شده که به این صورت هیچکس ضرری متحمل نمیشه و توی تراکنشی که در تراست ولت مشاهده کردم از سایت همان ارز مقدار ده برابر برای من با تراکنش موفق انتقال یافته به کیف پولم .به طور مثال اگر قبلا .0/9645 از ارز مورد نظر داشتم طبق اصلاحیه و تراکنشی که موفق بوده مقدار9/645 از اون ارز برای کیف پولم ارسال شده اماااااااا متاسفانه هنوز در کیف پولم همون مقدار قبلی یعنی 0/9645هست و بدون تغییر مونده
هر راهی از قبیل ورود با فیلتر شکن یا آپدیت کیف پول هم انجام دادم ولی فایده نداشته لطفااااااااااااااااا منو راهنمایی بفرمایید. تشکر فراوان.

2 Likes

سلام من Bnb بستر bep20
گرفتم مقداری ارز ارسال شد ولی کیف پولم نیومده بهم گفتن با تراست مکاتبه کنم تراکنشم بفرستم چیکار کنم الان

1 Like

سلام من خريد كردم ٤٠ روز قبل از pancakeswap اوايل تو trust wallet نشان ميداد ولي تا اينكه چندروز پيش ديدم كه watch only زده من هم اون wallet حذف كردم كه شايد با نصب جديد درست بشه حالا هر كار كه ميكنم انجام نميشه در ضمن تو حساب bscscan هم success هم شده .
لطفأ اگر امكان داره راهنماييم كنيد . با تشكر

سلام وقت بخیر
از تراست و‌‌‌الت به والت صرافی ۳۰۰۰ توکن ncc منتقل شده‌‌
انتقال انجام شده ولی دریافت نشده !
متاسفانه آدرس قرارداد توکن هم عوض شده و دسترسی به هش تراکنش وجود ندارد.
کسی هست بتونه راهنمایی کنه؟
ممنون

سلام. وقت بخیر
ببخشید مبلغ هزارو پانصد دلار به یک صرافی خارجی انتقال دادم هنوز به دست شون نرسیده میگند چون BEP20 بوده باید memo وارد میکردم والان مشخص نیست کجاست از کیف پول من کم شده ولی به حساب صرافی واریز نشده لطفا راهنمایی کنید
ممنون

تراست ولت که کیف پول کسی رو قفل نمیکنه :sweat_smile:
احتمالا شما فی یا کارمزد اون شبکه رو یا نداری یا کم داری

خب اون آدرس ممو رو مگه ذخیره نکرده نبودی؟! اون آدرس ممو رو فکر کنم اگر اشتباه نکنم بتونی از سایت بی اسکن در بیاری
من درست متوجه نشدم تو چیکار کردی

1 Like

سلام
خوبین روز شبتون بخیر
ببخشید استاد من از کالیفرنیا
باهاتون تماس میگیرم…
درخواست کمک دارم از توم
من از اکانت باینننس به تراست والت
۲۰۰ دلار usdt تحت شبکه trcy
ارسال کردم همه تاییدها درسته
شبکه بلاک چین هم تایید کرده
وای تو کیف پول نشون داده نمیشه
به پشتیبانی هم تراست ولت چند بار پیام دادم ولی متاسفانه اصلا
جواب نمیدن فقط یک لینک راهنما عمومی میفرستن
لطفا راهنمایی کنید این ۲۰۰ دلار پیدا کنم

بنده مقدار 2.5 واحد لونا از تراست انتقال دادم که تگ رو فراموش کردم ثبت کنم الان نه برگشت داده شده و نه ارسال شده

چیکار کنم؟

سلام خوبید؟تراست ولت در تلگرام برای همه پیامی گذاشته که به عنوان هدیه در کریسمس مبلغی از ۲۵الی۵۰۰۰دلار به تراست ولت اگر پرداخت کنیم پنج برابر آن فورا به ما ارسال خواهد شد.ولی الان ۱۰ساعت گذشته و هنوز هیچ خبری نیست.چرا؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم جواب بدید