Trust Wallet об’єднує зусилля з Coinpanda, Koinly і Cointracker, щоб користувачам було простіше створювати податкові звіти за їхніми криптовалютними активами

Ми раді повідомити про нашу нову інтеграцію! Trust Wallet об’єднався з Coinpanda, Koinly і CoinTracker, щоб забезпечити нову інтеграцію, яка спрощує роботу з податками на криптовалюту. Отримати доступ до цієї функції так само просто, як переконатися, що у вас встановлена остання версія програми Trust Wallet.

Ми хочемо, щоб у користувачів був вільний доступ до усіх потрібних їм функцій, і Trust Wallet докладає максимум зусиль, щоб зробити Web3 простим у використанні. Ця інтеграція є додатковим інструментом для людей, які хочуть складати податкові звіти без складного процесу додавання транзакцій і гаманців вручну. Ви також можете використовувати це як інструмент для прийняття кращих рішень щодо криптовалютних активів.

Завдяки інтеграції цих сервісів із роботи з податками ми можемо запропонувати вам простий, зручний і доступний спосіб створення податкових звітів і отримання поглиблених даних про ваші криптовалютні активи і NFT. Ми чудово розуміємо, що податковий сезон може бути напруженим етапом року, тому ми раді запропонувати вам функцію, завдяки якій цей час буде легше пережити.

Створіть свій податковий звіт за допомогою Trust Wallet і отримуйте статистичні дані за вашим портфелем безплатно

Завдяки цій новій інтеграції ви можете створити повний податковий звіт і отримати безплатну статистику за своїми криптовалютними активами. Ми вважаємо, що кожен повинен мати можливість у простий спосіб створювати точні податкові звіти для своїх криптовалютних активів, незалежно від рівня досвіду. Завдяки цій інтеграції ви позбавите себе необхідності вручну вводити усі дані й уникнете стресу та труднощів, які зазвичай у вас виникають при сплаті податків.

“Завдяки нашим безплатним статистичним звітам користувач може отримати вичерпний аналіз свого криптовалютного портфеля. Це може бути не менш корисним і для тих, хто не потребує декларувати податки”, – прокоментував Ерік Чендж, керівник відділу з розробки продукту Trust Wallet. “Завдяки цій новій функції наші користувачі отримують ще більше функцій, їм стане простіше створювати податкові звіти й аналізувати свої криптовалютні портфелі”.

“Ми вважаємо, що кожен повинен мати можливість легко звітувати про свої податки на криптовалюту, незалежно від рівня їхніх знань, до того ж надавати при цьому точні дані. Саме тому ми раді інтеграції Coinpanda, нашого сервісу для створення звітів, у Trust Wallet. Завдяки цій співпраці кожен учасник криптовалютної спільноти зможе легко створювати податкові звіти”, – сказав Ейвінд Семб, генеральний директор і засновник Coinpanda.

“Ми дуже раді нашому партнерству з Trust Wallet, провідним на ринку некастодіальним гаманцем. Користувачі Trust Wallet можуть зареєструватися безпосередньо через застосунком Trust Wallet, лише одним клацанням миші. Це одна з наших найпростіших інтеграцій. Користувачі в США зможуть легко і вчасно розраховувати свої податки до майбутнього податкового сезону”, – сказала Джейн МакЕвой, глобальний керівник відділу з питань партнерства Koinly.

“Ми дуже раді співпрацювати з Trust Wallet!”, – сказала Віра Цонєва, головний операційний директор CoinTracker. “Місія CoinTracker полягає в тому, щоб дозволити кожному криптокористувачу спокійно спати. Значною частиною цього є спрощення роботи з податками. Завдяки цьому партнерству користувачі Trust Wallet можуть швидко і точно розраховувати свої податки та подавати звіти!”

Отримайте ще більше знижок за холд токенів Trust Wallet (TWT)

Коли ви використовуєте Trust Wallet для створення податкового звіту за допомогою будь-якого партнерського сервісу, ви автоматично отримуєте знижку. А якщо у вас є на балансі принаймні 50 TWT, ви отримайте ще й додаткові знижки.

Screenshot 2023-03-09 at 4.39.22 PM

Примітка. Точні деталі пропозиції можуть відрізнятися в застосункуTrust Wallet.

Якщо у вас ще немає 50 TWT, ви можете купити TWT з картки безпосередньо у застосунку Trust Wallet.

Початок роботи: підключіть свій Trust Wallet до партнерського сервісу

Підключити свій Trust Wallet до одного з інтегрованих сервісів для розрахунку і створення податкових звітів надзвичайно просто!

Ось що вам потрібно для початку:

Крок 1. Спершу переконайтеся, що на вашому пристрої встановлено останню версію Trust Wallet. Ви можете завантажити її тут: trustwallet.com/download

Крок 2. Відкрийте Trust Wallet і перейдіть у налаштування сервісу для розрахунку податків і створення податкових звітів.

Примітка. Залежно від того, чи використовуєте ви Trust Wallet уперше, чи вже налаштували свій гаманець, ви можете отримати доступ до параметрів податкових звітів, торкнувшись [Get started free] (Почати безплатно) в історіях, торкнувшись вкладки [Discover] (Відкрити) або торкнувшись на віджеті [Portfolio insights] (Статистичні дані портфеля).

Крок 3. Оберіть один з інтегрованих сервісів і дотримуйтесь інструкцій.

Крок 4. Підключіть свій гаманець до інтегрованого сервісу, коли на екрані з’явиться відповідна підказка.

Screenshot 2023-03-09 at 5.44.36 PM

Крок 5. Щоб отримати статистичні звіти, податкові звіти та скористатися іншими функціями сервісу, дотримуйтеся вказівок на екрані.

Щоб отримати детальні інструкції, скористайтеся наведеними нижче посібниками:

Також перегляньте наші відповіді на поширені запитання. Там ви зможете знайти відповіді на майже всі ваші питання.

Наша команда підтримки також завжди готова допомогти, якщо у вас з’являться додаткові питання щодо підключення до сервісів.

Не пропускайте найсвіжіші оновлення Trust Wallet!
Посилання на наші канали:

1 Like